Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hurá! Zase ta stará dobrá sestava v plném počtu! Sice říkal něco jako že se chce teď odmlčet, ale i tak si myslim, že by měl Dobrovský do podcastu docházet pravidelně, ten mi tam docela chyběl! Jen tak dál!
  • Další hodnocení Skyrimu

    No ty vole, to je zase něco. Dnes mi došlo nové Score 214 a Skyrim tam od Honzy Vrobela dostal 91 %. Hry od Bethesdy jakoby nemohli dostat od kohokoliv z té redakce nízké hodnocení a spravedlivou recenzi. Mimochodem, hry Battlefield 3 a MW3 tam dostali 85 a 82 %.

    Doufám, že recenze od Daniela Vávry je už na cestě a nebo že se bude účastnit příštího podcastu.
    Nevíte, jestli u nás v repubulice dal někdo TES5 menší číslo a napsal do recenze i nějakou tu kritiku?
    • smejki
      někdo by měl kamžitě o Miss ČR objektivně napsat, že je hnusná a tlustá!
      • Nic není černobílé. U velké většiny miss najdeš podobných slečen na ulici spousty, a to i lepších.
        • smejki
          u missed the point, bro
          • nope, u missed the point, sis
            • ano, "anonym", kdo to asi byl, ze... *1*

              To, ze se tomu nekdo zdraha dat 10 a podivuje se nad prehnanym nadseni, tak to neznamena, ze tomu da automaticky 0, jak je zvykem premyslet na mistnich diskuzich. Pripadne kdyz da nekdo 7-8 hre, o ktere si nekdo mysli, ze to je "minimalne" 10, tak se ten nekdo chova, jako by tomu dal 0. To, ze na marketingove vyhypovanou hru miri stovky reflektoru a zde dominuje, jeste neznamena, ze mimo zare reflektoru neexistuji hry zpracovane s obdobnou kvalitou a s hodnocenimi o uroven nize.
            • smejki
              nope, u came up with another one unrelated to the original topic, thus u missed the point
            • Je nam lito, krabe, mimo jsi ty. Zkus se soustredit na smejkiho pouziti slova 'objektivne'.
    • janchor
      Obávám se že míň než 9 (respektive 90) nedostala skoro nikde na světě. Zjevně na týhle hře od Bethesdy něco je. A nevím jak ve Score, ale v naší desítkový recenzi jsou ty negativní věci, který ve hře vnímám, jasně zmíněný.

      Dan nicméně nenapsal recenzi, ale tematickej článek. Číslo si k němu samozřejmě každej může, pro svý klidný spaní, doplnit jakýkoliv.
      • a ten tématickej článek vyšel kde?
        • janchor
          Vyjde v dohledný době tady na Games.
    • Zatím mám asi 70 hodiny a rozhodně s hrou nekončím = těch 91% mi přijde zasloužených, ta hra je podle mě dost kvalitní.
      Ale na Danovu recenzi se taky těším, už jen proto, že umí psát a všímá si věcí, které jiným uniknou.
      • grinderman
        Doufám, že tu recenzi doplní fotkama z mobilu.
    • bobsh
      Myslíš že i těch 91% je moc? Chápu, že někdo prská u 10, ale těch 91, potažmo 9/10 mi přijde adekvátní s ohledem na technický nedostatky.
    • Tak je snad jasná, že když BF 3 a MW3 dostali po 85 a 82 tak skyrim nemuže dostat pod 85.
      Betheseda nemuže za to, že delá dobrý hry.
      Kritiku použil každý kdo hru recenzoval, takže nevim proč tu brečíš.
      A klidne si počkej na recenzi od Vávry, kde dostane 3/10 a budes moci konečně klidne spát :D
  • Slotermeyer

    Kočičky a pejsci :)

    http://speedfile.cz/cs/36526/fc-54-0-abyste-se-nenudili-mp4

    Pokračování zítra.
    • Amylee.Anderson
      Skvělý úložistě :) Mi to jelo 5-6MB/s :D .. "No já si myslím, že tato nová hra..." *1* *1*
  • jesusek

    FC

    Tak v kolik dnes? *4*
    • na Facebooku píší: "Dneska pojedeme zhruba od půl čtvrtý, opět s Pavlem".
      • Už je čtvrt na devět a podcast stále nikde.
        • posila
          EDIT: Lukas me predbehl :)
          • Aha. Tak díky za info. Jinak mě napadlo jedna věc: Vyšel někdy podcast včas? Vůbec nechci, aby to znělo rejpavě, nebo tak nějak, ale jen by mě zajímalo, jestli byl podcast někdy v termínu, jakej je uveden tady navrchu diskuze. Jen z čiré statistické zvědavosti.
            • janchor
              Pokud myslíš to "dopoledne", tak ze začátku jo, ale brzo se to srovnalo do současnýho rytmu, kdy se dopoledne teprve stříhá a odpoledne (občas večer / v noci) je novej díl venku.
            • ze začatku pořad. Sem tam bylo sice zpoždění ale to se tak stava u všeho.

              Až si poslechneš tak pochopiš proč bylo zpoždění. Tento tyden se toho stejně moc nestalo kromě AC a o tom se ani nemluví :)
        • janchor
          Natáčeli jsme až dnes (viz upozornění níže), střižená verze bude zítra.
  • @janchor prd! Pořádně se za nás fanoušky poper..!
  • No ale zase nemá až tak moc co na té hře krityzovat. Protože pokud se mu vyloženě nelibí tak se mu to nelibí jako celek. Ja zajímavé že Fallout. NW se mu libil. A zde je to na stejných zpusobech hlavně vypuštěním toho povolaní. Herní mechanismy jsou ale 90% stejné.

    Mě se ze začatku taky nelibil hlavně kvuli soubojum s měči to je hodně komické ale vyřešil jsem to tak že je vubec nepoužívam.

    A technologicky ani dál byt nemohla (kvuli multiplatformosti) ale ukazuje se že konzole toho ještě pořad dost zvladnou. Ikdyž pravda na PC to mohlo byt uplně někde jinde. Ale i tak některé scény jsou ohromné.
    • smejki
      To není vůbec zajímavé. Fallout NV je úplně jiná hra na stejném enginu. Jestli nevidíš propastný rozdíl v gamedesignu Falloutu NV a jakéhokoliv TESu nebo Falloutu 3 (TES4.5), tak asi není radno se v tom šťourat.
      • Tak gamedesing ma snad uplně každá hra odlišný....ale propastné rozdily???

        By mě ty propastné rozdily zajimali.
        • Mě by zase zajímaly propastné rozdíly tvé češtiny. *9*
  • smejki
    Já jsem na Danův názor na Skyrim zvědavej. ne snad proto, aby zjednal pořádek v týhle hipícký podplacený sluji, ale protože jeho stručná kritika je zatím z 90% je jeho kritika TESV založená na grafice a grafickém designu... a UI... ale koho tolik bere, zda je TES technologický hi-end?
  • Preed
    1) temy mi vyhovuju,kludne budem pocuvat aj 3-oj hodinovu debatu o skyrime
    2) 1:42:54 trvanie podcastu splnilo svoj ucel,zabil som tym cas a vypocul som si zas raz nazory ludi ktorych chcem pocuvat
    3) Dobrovsky je fajn ako bol aj vzdy,kto cakal,ze jeho navsteva v podcaste mu zmeni zivot tak cakal zle

    obluba v rieseni ciselneho hodnotenia hier,hlavne na tejto sajte,zacina byt v poslednej dobe hodne velka komedia,je to subjektivna vec,get over it,howgh
  • janchor
    Hlášení: tenhle týden točíme z provozních důvodů až ve čtvrtek.
    • Vávra!

      Pozvěte již konečně toho Vávru,dokud je jeste Skyrim aktuální,je to jeden z mála( jediný?) lidí jež mají tu odvahu tu hru kritizovat...
      • Trol.diskuzni
        Také si přeji pana Vávru, aby zjednal pořádek v tématu jménem Skyrim. *5*
        • grinderman
          Já si tedy naopak Vávru v podcastu na téma Skyrim nepřeju. Ten člověk je očividně mimo už jen proto, že svou kritiku staví mimo jiné na špatné grafice, kterou dokládá rozmazanými fotkami z mobilu. No a když si pak člověk vyscrolluje jeho twitter feed o pár řádků nahoru, a dočte se, že Lidice jsou nejlepší porevoluční film, protože "se to tak stalo", je mu jasné, že Vávrovi definitivně přeskočilo.
          Prostě - http://starcasm.net/wp-content/uploads/2011/01/Haters_Gonna_Hate.gif
        • Vidím, že ten Skyrim a Daniel Vávra budou zdejší redakci asi ještě dlouho strašit. Lidi uspokojí buď Danova recenze nebo výstup a vyslovení názoru v podcastu. Zatím to vypadá, že většina by si jeho názor radši poslechla a chce jeho účast v dalším Fight Clubu, z něhož by se klidně mohl stát další Skyrim speciál, ale tentokrát trochu jiný.
          • Je fakt že epická hádka Vávra kontra Janchor na téma kvality Skyrimu by vošla do dejín a zaradila by sa do učebníc histórie rovno medzi súperenie Stalina a Trockého , Applu a Microsoftu , Bieleho špióna a čierneho špióna alebo dobra a zla ako takého !!!
            • Trol.diskuzni
              Clash of the Titans: The Deadly Dialogue! *5*
            • janchor
              Co jsem četl Danovy výtky vůči Skyrimu, tak to bohužel na nějakou hádku, alespoň z mý strany, určitě nebude. Proti gustu, jak známo, žádnej dišputát..
            • Cosi
              V Americe by to bylo známo jako Vávra vs. celý svět.
      • janchor
        Dan tu má dveře otevřený, až bude mít čas, tak se zastaví.

        ALE dost si vyprošuju ten kec o "odvaze". Dan je jeden z mála lidí, kterým se ta hra (zjevně dost ostře) nelíbí. Nic víc, nic míň.
        • Pevně věřím že zrovna tobě se ta hra na tu 10-ku asi opravdu líbila,už kvuli tomu že jsi patrně velkým fanouškem TES serie,ale mě se ty absolutní hodnocení které hra dostává takřka na všech českých i zahraničních serverech již trošičku zajídají,Skyrim mě baví ale 10 - ková hra to podle mne není a je mi podivné že na internetu není k nalezení jediná byt jen trošičku negativní recenze(na metacritice je nejnižší udělené hodnocení tuším 90 %).Jak moc je Danův názor na hru negativní mohu zatím usuzovat pouze z těch několika krátkých komentářů které Dan postoval na twitteru,i proto bych si rád Dana poslechl na vlastní uši a konečně si vychutnal i trošičku kritičtější pohled na hru.
          Jinak jsem pevně přesvědčen že kdyby hra neměla v názvu "the elder scrolls" ale jmenovala by se třebas Dragonborn a vyvíjelo by ji nějaké studio například z východní evropy tak by její hodnocení v herních mediích bylo výrazně nižší....
          • A to mne by se s jinym nazvem zase libila asi jeste trochu vic. Neresil bych, co tam oproti minulymu dilu chybi/prebyva/otravnyho zustava.
            Neprijde vam treba, ze je ta hra oproti oblivionu (o falloutech ani nemluve) zoufale malo ukecana? Rozumnyho pomeru kecu se clovek docka snad jen v tech hlavnejsich questovejch linkach, ale jinak treba behem putovani krajinou (ale i usedlostma, nebo koneckoncu i mestama) nekoho, kdo si normalne pokeca... ...to je tam svatek. O nejakym hutnejsim prokecani pozadi vetsiny questu taky nemuze byt moc rec, nedejboze o vic zpusobech ustniho reseni. Celkove jsou zkratka rozhovory HROZNE osekany. A nezda se mi to! : D
            Pak treba opakujici se ksichty, interiery, hlasy, atd. Ty hlasy a jejich prupovidky snad jeste v horsi mire nez v oblivionu. Otravny.

            Ale... Ta hra proste funguje perfektne.
            Ja bych tomu z tehle i dalsich duvodu desitku urcite nedal, ale ber to takhle: ktery open-world RPG je lepsi, vic toho nabizi, je odladenejsi, apod.?
            Gothicti fanboyove na to maji jiste vlastni nazor, ale ten asi nebude moc strizlivej.
            Dovedu si predstavit hru lepsi v urcitejch aspektech. Ale celkove?
            Pokud ta desitka znamena krale zanru, tak je preci zaslouzena.
    • Je oním provozním důvodem Dan Vávra? *3*
  • pay pal

    mozna uz to sem nekdo dal tak se omlouvam http://www.paypalcz.cz/poplatky-za-platby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit