Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmrrxx
    *9*
  • Super připomíná to výbornej Heavy Rain ....quick time eventy, těžká rozhodnutí .... ale ty zjednodušující prvky to je prasárna a taky sem si nevšiml nějakýho taktizování *10*
  • Bodaj by to bolo tak dobre jak v tom videu. a hlavne taka grafika na xbox
  • predpovidam tehle hre maximalne 5/10. bude to takovej las vegas s patosem pujcenym od cod
    • Mechwarrior_bw
      5/10 ? možno v paralelnom vesmíre ... v tom našom bude min. 8/10 tak ako u Vegas. Masy o taktické akcie nemajú záujem a recenzenti sa ich vkusu už dávno prispôsobili.
      • já si ravenshield koupil nedavno na steamu asi za 150kč i s datadiskama :-)
        • Ja tiez a uz sa tesim ako budem pri tom zurit, pretoze som si uz zvykol na autoheal a spol :)
  • Zeptám se hloupě. I tohle připravuje studio Red Storm interactive?
    • sleepless
      Oficialni udaje uvadi jako primarniho vyvojare Ubi Montreal a dale spolupraci s Ubi Toronto a Red Storm.
  • NonSuch
    to jsem zvedavej jestli to vyjde na pc, osobne o tom ale pochybuju
    • no pokud se nevrati k raven shieldum tak budu rad kdyz to na PC nevyjde protoze pak by se akorat zase ohaneli tim ze se to pirati a nikdo to nekupuje, ja bych to ani nestahl ....
  • Ale čo, Ubisoft ? Hmmmm, nech s tým idú do prčic.
  • zápletka nezní špatně. Pod tohle už se ale Tom Clancy nezapíše, ne? Antworty vypadají hrozně, jako z komiksu. Ale tahle serie už o taktice neni dlouho.

    Nevim proč, vzpoměl jsem si, jak jsem v Národním divadle zachranoval prezidenta Václava Haška *14*
    • Artwork, ty jelito *1*
      • Ale néé... Antwort je, když ti artwork prožerou mravenci.
        • jasně, mravenci jsou fajn, tak tam necháme antworty...nebo spíš antworkery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit