Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodnocení

    ahojte, kluci je to dobry, ale s Vávrou je to lepší!
    • Obecně řečeno je to lepší, když je tam někdo, kdo má vyhraněný názor na věc. Debata čtyř týpků, kteří popíjejí bylinkový čaj a vzájemně se plácají po zádech je vždycky nudná.
      • mě osobně Vávra nechybí a rozhodně není pravda, že je to nudné
  • Soundsystem

    Nechci vám kazit radost, ale připadá mi, že s tím starým mikrofonem měl ten podcast takovej čistší zvuk. Sice tam byla slyšet ozvěna, ale u těch novejch mikrofonu mi připadá, že máte takovej lehce zastřenej hlas. A taky tam občas je dost slyšet takový jako... no připadá mi, že se někomu ten mikrofon pořád dotýká a "dře" o oblečení.
    Nedalo by se to ještě nějak vychytat?
    • janchor
      Určitě dalo, detaily ještě budeme ladit.
      • Core

        O,o

        Taky přidám názor: Nový systém určitě super, už jen kvůli tomu, že se všichni nemusíte mačkat na 1 m. Zvuk mi přišel super. Chce to jen rváče pořádně edukovat, aby se s připnutým mikrofonem v klopě moc nevrtěli a hlavně na ně nechmatali a bude vše OK.
      • Stařešina

        Ta ozvěna s tím starým mikrofonem byla otřesná.Teď máte zvuk krásnej.
        Jinak sem to poslouchal a vůbec mě to nebavilo.Takový nemastný neslaný.
  • Mr. Vávra wanted to shut skyrim off and come, but then he took arrow in the knee :D
  • Slotermeyer

    Fight Club #56

    Video ze středečního live streamu. Sorry za zpoždění, včera jsem nějak nestíhal.

    http://webshare.cz/XW897nYvRQ-FC_56.mp4
  • septicflesh

    Věnec Pavla Dobrovského

    U podcastů s Pavlem Dobrovským se mi velmi dobře usíná. Uvítal bych ho jako hosta častěji. Svým konejšivě hřejivým hlasem by mohl dělat vypravěče pohádkových audio knih - Zlatý Věnec od Erbena nebo Němcové by mu myslím v jeho podání vydělal pěkný balík. Jako hosté pak akční Lukáš s ranečkem buchet na rameni, Martin jako dobrácký Jiřík co pomáhá zvířátkům v boji za Zlatovlásku, sečtělá chytrá horákyně nebo kouzelný dědeček; no a Petr jako představitel vyloženě negativních a protivných postav. Honza Vitík pak jako Bajaja, to se ví :-)
    • A Dan by ztvárnil koho? *15*
      • Amylee.Anderson
        Sebe samotného. Tak moc je ósom.
        • Core
          Co jsi to sháněla na Twitteru za hru z Levelu? Mám jich tady XY ročníků ve 100% stavu + plnou krabici DVDček a v Tebou zmiňovaném období jsem je tuším sbíral. Dej vědět.
      • keigi
        Brouka Pytlíka? ... (nic ve zlým ) *3*
      • Satana z hlouby pekelných..
  • smejki
    u popisů posledních tří podcastů nejsou časy. doplňte to, prosím.
  • KDE JE DAN!!!!????

    Sliby,Sliby,Sliby KDE JE DAN???? *16* *16* *16* *16*
    • janchor
      Slibujeme, že už Dana slibovat nebudeme.
    • hraje skyrim a nemá čas na podcast :D
    • Mr. Vavra forgot about his true fans... *13*
    • 13_11
      V jámě pekelné… prej s horečkou.
    • Logicky má momentálně více práce když dělá na hře.

      Co je,ale fakt je to,že v podcastu o jeho neúčasti nebyla řeč.Když se oznámí nějaký host tak se sluší uvést důvod proč nepřišel a jestli přijde někdy jindy...Co jsem poslouchal podcast tak jsem se nic nedozvěděl.
      • Black_Hand
        rikali to v zivem podcastu. odrekl jim to den predem, jestli se dobre pamatuju.
  • Víte někdo název té skladby z Bastionu, kterou údajně vykrad Kotvald, ať můžu taky porovnat? :)
    • janchor
      Bynn the Breaker. Ale vykrádačka to není, jen použití totožnýho samplu (Kotvald ho tam má transponovanej nahoru).
      • posila
        Jeste prihodim link: http://supergiantgames.bandcamp.com/track/bynn-the-breaker
    • Trol.diskuzni
      Bustyland. *5*
  • Podcast som pocuval prvych 15 minut.... lepsite sa!
    • Hi my name is troll! *2*
      podcast je lepsi ked su tie nove mikrofony *3*
  • Kdy se dneska plánuje podcast?
    • janchor
      Střiženo bude někdy k večeru.
      • janchor
        Oprava: střiženo už je, za chvíli bude podcast venku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit