Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako ukazka fajn,vtipky mam taky rad, i ty primitivni.ale tyhle vtipky jsou jak z paty tridy. sorry kluci ale bezte si sednout obcas ven, pokecat s lidma, zachlastat a tak.mozna vas ten trapnej humor prejde
  • very nice! *3* *3*
  • Jestli ten hasičák nebyl aspoň +2, tak toho draka nedá.
  • zdeeneek
    Poucne i vtipne zaroven - tak to ma byt. Dobra prace ! *5*
  • Tom je divnej a ostříhejte si oba nehty *1*
  • MrSanta
    Moc pěkná video recenze. Chválím *4*
  • Na velikosti záleží - http://www.youtube.com/watch?v=jg4NCD3NeqQ - Souboj s metrovým drakem v AR GAMES na 3DS *3*
  • Pan_Klobouk
    To je vysilani pro zvlastni skoly? ;)

    Pasaz s popisem 3DS byla OK, ale ty Gamepage vtipky kolem... je to vazne zapotrebi?
    • Tohle tak hrozné to fakt nebylo.Gamepage je mnohem mnohem horší, ale tím nechcu říct, že tohle bylo taky špatné, nebylo.Přecejen kluci na games dělají podcast a ten také není "vážný" od začátku do konce.
    • me se to bohuzel taky nelibilo... asi jsem na to uz moc starej a davam prednost slozitejsimu vtipu, nez vybafnout, nebo si sundavat kalhoty.. Ale fajn, jsem rad, ze se to tady lidem libilo, takze klidne pokracujte.. Jeste kdybych rejpal, tak me trochu rve usi vyslovovani slova "hAndheld".
      • Pan_Klobouk
        Jj, "hAndheldu" jsem se taky trochu podivil. Ale zasoben posledni dobou vsemi temi "hot pršúty" a "baletstormy" uz si zacinam pomalu zvykat.

        Hmmm, -10 bodu: tak bud jsem vazne ve zvlastni skole, anebo dnes skutecne musi byt cokoliv prolozeno vtipem (resp. pokusem o nej) aby se nam divak/ctenar nenudil, neusnul a nebyl zahlcen jen strohymi informacemi.
        • Podstatné je nebrat se tak vážně, protože to pak to může vyvolat pocit že je tady někdo suchar... *3*
          • Pan_Klobouk
            Jdi ty brepto. Ja se taky rad zasmeju, kdyz je cemu. A pardon, ze se u tohohle videa nevalim smichy a nechci hned asistenta Toma domu, jako dvorniho saska.

            "Přednosti, nedostatky a potenciál nového handheldu Nintendo 3DS jsme detailně popisovali v nedávném článku, ale ne všechno se dá popsat slovy. Proto jsme pro vás připravili krátké video, které vám názorně předvede to nejdůležitější a nejzajímavější, co 3DS nabízí včetně strašidelné augmentované reality."

            Pardon, ze po takovem uvodu cekam predstaveni 3DS, nikoliv vysilani z ustavu s pacientem Tomem. Snad jedine co tam sedi je ona proklamovana "strašidelná augmentovaná realita". Ta dejme tomu muze jednodussi jedince vydesit, takze nam to chlapci z TG museli nazorne predvest. Doufam, ze 3DS ma varovani primo na krabicce.
        • sleepless
          Vse nemusi byt prolozeno vtipem (absolutni souhlas), ale nekdy se chce i redaktor zabavit pri praci po dlouhem dni, nic vic. A ctenar zas na oplatku muze rict, ze se mu to nelibi :)
          • Pan_Klobouk
            Takze ty vtipky vlastne jsou zapotrebi, aby se z toho redaktori nezblaznili. Chapu, dnesni hry jsou tak zoufale nezabavne a i nove hracky typu 3DS tak zbytecne, ze si radeji strihnete a jeden dela retardovaneho kolegu. ;)
    • V tom prípade mám asi nižšie nároky na humor alebo som retard čo patrí do zvláštnej školy ale mňa to pobavilo *4*
  • Dlaha
    Dobrá recenze, fakt geekovská *4* Jen mi nesedí výraz "augmentovaná realita". Přece nepřeložím jen jedno slovo. Buď je to "augmented reality" nebo "rozšířená realita", ale jejich překlad mi fakt nějak nesedí.... *4*
    Ale jinak příjemný.
    • bohuzel uz je to sem tam pouzivany vyraz. Ale osobne budu dale pouzivat slovo "rozsirena"
  • Ethy
    Sorry, ale konkurence to shrnula ve videu líp, tyhle "vtípky" ala Game Page pro mě nejsou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit