Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jen na Konzole?
    • vždyť tam máš na konci videa PC/MAC *12*
  • Na první pohled technologicky extrémně zastaralé. Spíše odpuzující :)

    Vyvolalo to ve mě ale vzpomínku na Turoka posledního, který byl v detailech velmi pozadu, jako celek ale působil hezky... A dost zábavně. To byla spíš ale jen vyjímka :) Na tohle říkám FUJ.
  • Urug
    No hlavně že tam bude T-Rex, ten to určitě celý zachrání...
    • :D
  • mam "prijemnu" spomienku na JP 1, ako maly som bol s otocom v kine a ked som z neho siel rozprsalo sa a bal som sas kazdeho dazdnika :D bol to uzasny film na efekty a predbehol dobu.

    hra mi pride malo organicka co sa tyka grafiky, obavam sa ze to nebude mat taky hrozostrasny efekt ako film...
    • KIMCID
      no bojim se víc toho že je to pozdě....ta hra měla bejt o dost dřív *9*
  • MartinKlekner
    No nevim, ale prijde mi, ze to vypada naprosto strasne. Animace dinosauru je hrozna, grafika vypada tak na rok 2005, dejme tomu ze realie se drzi filmu, ale presto si nemuzu pomoct...citim prusvih. Na druhou stranu od Telltale jsem hral vsechny Sam&Maxe a ty jsem miloval, takze uvidime. Snad v tomhle pripade vazne nebude grafika rozhodujici.
    • Souhlasim grafika nevypada nic moc ale zase neni uplne strasna za posledni rok jsem videl i mnohem vetsi tragedie. Pohybove jsou dinosauri vcelku verni filmovy predloze ale uvidime ---
    • Ja bych to predem nezatracoval. V podstate se o hre nic moc nevi a pokud si daji zalezet (a vypada to, ze to s urcitym nadsenim delaji) s pribehem a postavami a zduraznuji inspiraci HR, tak by to spatne dopadnout nemuselo. Peters Jackson King Kong byl taky slolidni hrou podle filmu a predem tomu nikdo neveril. Treba se pletu, ale neodsuzoval bych predem. Grafika( zrejme na UE3) taky nevyhlizi spatne tak uvidime.
    • KIMCID
      souhlas
    • V tom máš pravdu!
    • ano!
  • KIMCID
    Triceratops je bíložravec né??Snad by neměl bejt agresivní??
    • No, jestli nežere býlí ale bílý tak splňuje všechny požadavky aby je sežral...
      • A jestli je barvoslepej, tak sežere jak bílý, tak černý ...
    • Snad jsi slysel o teritorialnim chovani pripadne o ochrane mladat tak nevim vlizt mi do reviru tak te zadupu :D
      • ano a taky slovo "instinkt" kterym se zvirata ridi, zvlast v podobnych situacich, to nema s velikosti mozku nic spolecneho
    • aj vegetariany su agresivny ked sa ich spytas preco nejedia maso :D
    • no, to je takovy slon taky a klidne te zadupe do zeme, kdyz bude rozcileny
      • KIMCID
        jenže slon má na rozdíl od triceratopse mozek??no nebudu řešit pravdu se nikdy nedovíme... *3*
        • a triceratops nema mozog?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit