Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VGA je cele traparna....
    Cista Hype akcia
  • jbenj007
    I když je Skyrím výborná hra,tak si myslím že si to studio Betsheda zaslouží to uznání za tuto hru.Ale před koncem tohoto roku vyšlo hodně skvěléch her jako L.A Noir,Batman Arkhan City,Call of Duty MW3,Uncharted 3 tak tyhle hry si ten potlesk taky zaslouží....jen škoda té chyby na druhou se hrou Rage oo sandboxového studia ID.
  • Takže - Hra roku, souhlasím (Deus Ex pro mě mírně zklamal, Portal je moc krátký, zbytek jsem zatím nehrál, tak těžko říct), Studio roku - nesouhlasím. Bethesda udělala to co vždy - vydala titul, který bude bez chyb tak za půl roku. A přestože je to skvělá hra, Valve Portalu věnovalo lepší péči). Nejlepší PC hra - Souhlasím, byť být Minecraft jen o trochu obsáhlejší (třeba RPG prvky, když už tam máme to levelování), těžko bych se rozhodoval:) Nejlepší střílečka - Tak tady nesouhlasím vůbec. MW prostě není lepší než BF v žádném ohledu. Příbeh El Stupido, scenérie a hratelnost jak přes kopírák s předchozími díly. Grafika pár let za zenitem...O zvucích a hudbě nemluvě... Nejlepší akční adventura - souhlasím, ale jen proto, že nemám konzoli:D Na PC je Batman určitě lepší, než nový Assassin. Nejlepší adventura - jak se do tý nominace proboha dostal Dragon age? To vážně nic lepšího nevyšlo? nejlepší multiplayer - tak to je celkem jenoznačný.....
    • naprostý souhlas *4*
  • pitanimal
    Jak může být nejlepší hra na PC něco, kde není žádná akce, je to strašná nuda a nikdo to nehraje???? MW3 to měl vyhrát všude!!!!!!!
    • meatball
      Nikdo to nehraje? To si vycuc odkud?
    • Malleth
      To snad ani nemá cenu komentovat
    • MW3 vyhrálo tu akci jen proto,že původní bramborovou medaili pro největší blbinu vysávající peněženky sežralo prase, co uteklo ze Skyrimu....čili můžeš Syrimu ještě děkovat.... *1*
    • Aha, takže Oskary by měly vyhrávat debilní mainstreamové filmy na místo těch, které se mohou pochlubit nejlepším score ve většině hodnocených parametrech...zajímavé.
      • pitanimal
        Když je nějaká série dlouhodobě nejprodávanější (a o takový rozdíl oproti ostatním hrám) tak to znamená už trošku víc...
        • Jo, že lidi jsou hydioti.
          • Mayuri12
            No myslím že každý si může zvolit to co ho baví a i když je to pro tebe nepochopitelné jsou lidé které MW 3 baví víc než skyrim a to ještě není důvod proto dělat z nich omezené tup*e.
            • @JohnyTheZik
              No dobře, pokud má člověk peněz jako želez (je to ten správný výraz? Asi ne), tak si samozřejmě koupí vždy to nejnovější z toho, co ho baví. Ale není problém koupě jako taková, ale koupě za tu cenu. Obojí mohlo vlastně být DLC předešlých verzí (to fanoušci BF série slyší neradi, ale což, není tam pranic nového). A netvrdím, že nějaká hlavička by si nemohla koupit BF3 >:( . Vlastně jo, ale to jsem se nevyjádřil úplně. Bolí mě hlava, víš. Chtěl jsem říct, že ani jedna z těch her není výrazný posun dopředu, tak proč za to platit takovou pálku, že.
            • JohnyTheZik
              Nejak nechapu, proc by si inteligentni clovek nemohl koupit MW1 nebo BF3.. Obe dve hry jsou skvely, predevsim v multiplayeru.. To, ze od WaW dal se to jen samo sebe vykrada, je vec jina.. Ale proc by si chytrej clovek nemohl koupit tebou zmineny BF3, mi hlava taky nebere..

              Reaguju na post nade mnou
            • Samozřejmě chápu, že to může lidi bavit a baví. Ale taky chápu, že jiné lidi může bavit a baví trhání nožiček a ušiček štěnátkům. To z toho ovšem nedělá přijatelnou aktivitu.

              Co ovšem nechápu je jak může někdo platit plnou cenu za hry typu BF3 nebo jakýkoliv COD od MW1. Respektive chápu, ale inteligence s tím má společného pramálo. Ale nikoho nesoudím, přeci jen jsme stádní zvířata a asi polovina populace je podprůměrně inteligentní.

              A navíc, jen jsem reagoval na pána, který srovnával statistiku s objektivní kvalitou (kterou by se podle všeho měla komise VGA řídit).
          • Hydioti? To jako kříženci hyen a idiotů?
            • Divotvurce
              18:27 - http://www.youtube.com/watch?v=NDpJlsb90EU *3*
    • *8*
      • Jazz
        Do piče, proč zas na něj nejde reagovat ?!!!
        Ale ano, souhlasím.
        Kdybych si měl vybrat mezi MW3 a Gayrimem, tak MW3 all dat way!
        • Ty seš už fakt trapnej , napiš to jěšte 100 krát chudáku...
        • JohnyTheZik
          Vis, ze opakovanej vtip neni vtipem?
          Mozna, ze kdyz se budes snazit hodne, tak se tomu nekdo zasmeje, ale vazne si to nemyslim.. Spis je to celkem trapny.
  • Cahir
    Fraška.
  • 1. VGA 2011 nudaaaa.
    2. Ben Kingsley:)))
    3. Umístění her a to co se líbí novinářům vypovídá jenom o tom co hrají novináři s prodejem a popularitou mezi normálními hráči to nemá nic společné.
    4. Skyrim x Dax Vávra = lol
  • Witcher tam měl určitě být to jo, ale jinak spokojenost. Portal WIN!!!
  • Tak jsem se trefil akorát snad u toho mužského a ženského hereckého výkonu (wheatley/glados) Nechci nějak rozpatlávat co bych kde volil já, ale určitě souhlasím s níže napsaným. Že CDProject neni ani nominovaný, i když by měl vládnout první příčce nechápu a co se týče Skyrimu a Bethesdy tak i když si Skyrim užívám hodně moc, na hru roku a studio roku bych to taky rozhodně neviděl.
  • COZE??? Proč nevyhrala fifa?? S tim nedodělanym enginem? NBA 2K12 je prostě hra od které by se měli učit. Především mod My Player kdy zkušenosti ziskavate přesně podle toho co se vam v zapase povede či nepovede. Je spíše ostuda že na nejlepší sportovní hru tu nemate ani odkaz. A jsem moc rád že to VGA ocenili.
    • Já bych naopak nesouhlasil že nejlepší PC hrou je portal. Ano je to zabavná hra skoro až genialní ale je to trošku jiná liga.

      Jako nejlepší PC hru tohoto roku bych jednoznačně prohlasil Zaklinače 2.
      • Zaklinač 2 ? :) to bych nedal nikdy :) ... ale každemu se líbí něco jiného :)
      • Jazz
        Nah. *3*
        • yah

          portal 2 -> good, but overrated
  • najprv udiv potom smiech. co do pi toto je. Ale budiz :)))).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit