Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za vyhlašování, že tam nejsou adventury nebo strategie?
    • Ehm...kolik dobrých adventur a strategií letos vyšlo?:D
      • strategie - total war, anno 2070
      • Irisis
        Třeba The new beggining myslim dostalo spiel des jahres edition, takže takovej propadák to nebude.
      • To je přeci jedno, kolik jich vyšlo a jak jsou kvalitní, v každém žánru jich bylo určitě víc jak pět, prostě by tam měly být! *3*
      • Tenhle rok byl na strategie a advenury dosti slabý ale zas to vynahradili jiné tituly. :-)
  • A dyk je to jedno, hlavně že je co hrát!!
    • Mínus ne mínusy stejně mám pravdu!!!!!!!!!!
    • To je slovo do pranice!!! :-) Tak to má být :D
    • Dal by som ti 20 plusiek. *1* *14*
  • se soundtrackem i pisnickou souhlasim. Co se tyce pribehu singleplayeru, tak u me GoTY vyhrava opravdu Bastion, za tech 7€ na Steamu stal, a to jeste ve sleve. Kdybych vedel, jak je ta hra super, tak ji klidne koupim i za plnou cenu a furt se to bude zdat malo :)
  • WTF ??? Zaklínač 2 nic ? Battlefield 3 je HORŠÍ nežli MW 3 ? Skyrim - no budiž.... Konečně je to hra na desítky hodin...ale ten zbytek.... A co ten Dragon Age 2 v nominacích ? Dyť mě nebavilo ani demo a je horší nežli 1...
    • WTF Zaklinač 2 ma vobec nezaujal...zabite ma, dal by som mu ešte šancu, ale parim Skyrim *1*
      Battlefield 3 je podla mna kvalitnejšie, ako MW3,ale je tak trochu rozpoltene-na jednu stranu sa strašne chce podobať CoD !!! čo teda, ako ludia otvorte si oči...a na druhu stranu chce byť strašne realisticke-krasna NEXT GEN grafika, takže všetko robi polovične, a priznajme si MW 3 je stara dobra jazda, aj ked stale na tej istej husenkovej drahe...
      A Portal 2 ?? povedzte mi ako može vyhrať gama, kde sa stale nezabija ??
      -srandička
      *1*
      • Neviem za čo tie minusi ??
        Čo ste nepochopili ?? *1* *1* *1*
        Že u mna osobne je jepši BF3, ale nedivim sa že vyhral MW3 ?
        Jaaano čuo si Depešaaak či Metalista ?? *2*
        • XXDarthVaderXX
          Nejsem asi sám komu hla tato anketa žaludkem...
          Tak se nesmíš divit, že v tomto případě lidé srandu moc neberou...
          Upřímně? Já jsme dost v šoku *11*
  • matty-the-gamer
    No, já ani nemůžu porovnávat nominované a dohadovat se, která hra měla vítězit *4* , hrál jsem akorát Skyrim (a myslím si, že titul hry roku si zaslouží), Bastion (ten mne úplně uchvátil, skvělá hratelnost, hudba a hlavně to průběžné vyprávění příběhu - to se jen tak nevidí), Minecraft (moc se mi líbil, nejlepší nezávislá hra to asi bude, ale nejlepší PC hra určitě ne), DX: Human Revolution (Hezká svižná grafika, zajímavý příběh, velmi dobrá hratelnost - za Skyrimem je to druhé nej RPG roku 2011 - podle mne...), no a to už je asi vše. *4*

    Jinak mě celkem mrzí, že se k nominacím nedostali hry jako Rochard, Trine 2, Orcs must Die!, nebo třeba Crysis 2 *9*
  • Darkest
    neco jako u filmu oscary......jenze filmy maji aspon zlatou palmu ktera to uvede na pravou miru
    • misho8723
      skôr MTV ocenenia.. Oscary ešte ako tak vedia oceniť nezávislé filmy, málo známe, nekomerčné alebo proste kvalitu - zatiaľ čo VGA, ako aj MTV oceňujú hlavne komerciu
  • sankuri
    To skoro ani neni treba komentovat. Casual noobi nacucani hypemetry jasaj, zkusene herni publikum nevericne krouti hlavou... Vsadim boty ze kdybychom porovnali finance vynalozene na reklamu jednotlivych titulu, tak by se ty tabulky 100% shodovaly s temito pseudocenami.
  • třeba taková crysis 2 neni nikde přitom měla dost slušnou muziku alespon někde by si zasloužila nominaci....
  • Jak MW3 mohlo vyhrát nejlepší střílečku ... co to je za k......
    • To že základna nenávistivců této hry je obrovská stále neznamená, že to jakkoliv neguje počet příznivců, který je i tak několikanásobně větší, než FPS jakékoliv konkurence.
    • MW3 = Infinity Ward = Americká firma
      BF3= DICE = Švédská firma
      --------------------------------------------
      Dragon Age 2 = BioWare = kanadská firma
      Zaklínač 2 = CD Projekt = Polská firma

      Prostě je to celé fraška , k smíchu , prostě je to Amerika nejlepší z nejlepších...
      • Harshday
        Jak ti tam pasuje skyrim?
        • Bethesda = americká firma
        • Irisis
          neni Zenimax & bethesda z ameriky?
      • Také s tím oceněním nesouhlasím, pořadí vidím taky jinak. Ale asi bych to nesváděl jen na to, že je to Americká firma. Zaklínače mám moc rád, taky mě to mrzí, protože na hře Witcher a Witcher 2 je vidět kus dobré poctivé práce.

        Ještě mám dotaz trochu mimo téma, já jsem měl za to, že to VGA 2011 pořádá Velká Británie a ne USA.
  • Jak to že sa Zaklinač 2 nedostal aspon do nomináci za RPG hru a Dragon Age 2 áno? Ja tomu nerozumiem.
    • Já anti-postoje za každou cenu vůči USA nemám rád. Ale tady bych si tipl že je to pro západ dosti nezajímavá značka. Škoda. Jejich smůla *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší