Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    nuggers *1*
  • EuroSamurai
    Gingers!!
  • RickyMatew
    Vypadá to na tahovku.
  • Irisis
    A mě mrzí že to zase vypadá jako další grindovačka. To už by pomalu mohli vypdat toolkit mmomaker. (radši se kouknu jestli to už neexistuje)
    Tak existuje..
  • Lawliet
    nevim jak vám ale mě pravidelného diváka south-parku to připada jako nehorázně-krutě-autenticka animace *14*
  • To bude tak strašná ptákovina, že by mě to mohlo i bavit! *1*
  • No, Obsidian je mé velmi oblíbené studio a hry opravdu umí, předpokládám že ví do čeho jdou. Nicméně pro mne to bude první jejich hra která evidentně nebude vůbec pro mne, nejsem fanoušek seriálu a jeho výtvarné pojetí se mi také nelíbí. Škoda.
    Nicméně je dobře že se to lidem evidentně celkem líbí, úspěch Obsidianu opravdu hodně přeji a doufám že jim to vydělá dost do budoucna na vývoj dalších her (můj sen je třeba NWN 3 či KOTOR3).
  • Puvodne me to vubec nezajimalo ale ted co jsem videl screeny tak musim rict ze jsem moc zvedavej. Sice bych to jeste rad videl v pohybu ale muze to byt zajimave.
  • MidnighT91
    Sakra se na to těším jak malej na vánoce... Jen ať je to na pc...
  • No žádnou hypermoderní grafiku to teda nemá, co na to asi řeknou hráči Call of Duty. *1*
    • mirekdusinojc
      No vzhledem k tomu, že Call of Duty nemá hypermoderní grafiku už nějakej ten rok, tak asi velké kulové.
      • Skôr nejakých tých 5 rokov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit