Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Sakra bože, dej ať je to naprostej masakr, chci si po dlouhé době zahrát pořádnou Laru...
  • Pan_Klobouk
    "Pokud se Lara v nové Tomb Raider hře zraní, nemůžete od ní očekávat plnohodnotné akrobatické kousky" pise se v novinkach. Mame teda cekat, ze po zraneni Lary hra nepujde dohrat? ;) Nedokaze nekam vyskocit, nebude se zranena umet zhoupnout, takze game over? Resenim samozrejme bude pouziti lekarnicky, ale tuhle fintu uz jsem v nekolika hrach videl. ;)

    Nejak mi proste unika pointa, bude snad novy TR natolik variabilni, ze kazdy level a pasaz nabidne x variant reseni? Jedno pro fit Laru v top forme, druhe pro Laru s sipem v koleni a tak dal? No to jsem na to zvedav. :)
    • Aby level nešiel dohrať kvôli nejakej akcii ktorú neovlivníš? no jak chceš *1*
      • Pamatujete na Kyrandii, kde jste jako první item sebrali jablko a kliknutím na něj jste ho snědli... a po asi padesáti hodinách hry bylo potřeba pro pokračování? Jo to byly časy...
    • Spíš bych si vsadil na skriptovaný zranění a tomu uzpůsobenej level design. Pak opět skriptovaný vyléčení na daným místě a akrobatickej úsek:).
      • Pan_Klobouk
        Jo takhle, ona to vlastne bude moderni hra dnesni doby, samej skript, povede hrace za rucicku v pevne danych kolejich... tak to potom jo. ;)

        Ted ale ve vsi vaznosti, uz ty QTE pasaze v E3 ukazce byly na povazenou, nedelam si o nove Lare iluze, bohuzel.
        • Press X to survive!
  • trochu se toho bojim a zároveň se těším :)
  • "kamenem zabodnutým v těle" ? To bych chtěl docela vidět...
    • calwin
      nemám ho zrovna zabodnutý ale kamoš mi prešiel ostrým kameňom po ruke a doteraz tam mám jazvu ako keby ma poškriabal dráp alebo porezal nôž... takže neboj :D aj kameň dokáže byť nebezpečný
    • Viz. autor. Mně už je skoro trapný na to furt upozorňoval, ale je vážně nutný tohohle diletanta zaměstnávat?

      Já chápu, že web asi potřebuje někoho, kdo dokáže v krátkým čase vygenerovat velký množství průměrnýho obsahu překladem novinek z gamespotu či IGN. Ale k čemu je zaměstnanec, kterej v 90% takovejch článků píše kraviny a ani neumí dostatečně anglicky na to, aby ty cizí články přeložil bez nesmyslů?
      • claymen
        přesně, vždycky přejedu těch několik tříodstavcových kravin s podpisem levis a říkám si: "proč?"
      • Kámen se ale skutečně do těla zabodnout dá. Když ten kámen bude ostrej nebo špičatej a spadneš na něj, tak uvidáš sám.
      • Tak já s toho nechci dělat nějakou hysterii... Jenom mne to překvapilo *4*
      • neposer sa. prihlas sa ako redaktor a pis lepsie.
  • Render pěknej .... Kéž by tak vypadala i ve hře , ale na sexsymbol počítačových doupat se svým sténáním zase dosáhne .
  • Amim
    Zajímavý. Jestli se z toho vyklube hra, která se nedá dohrát se zavázanýma očima, tak si ji zjevně koupím.
    • to bohuzial z recenzii nezistis
  • calwin
    tá lara je pekná šleha :)))
  • Konečne!
  • Vypada to, ze to vyvojari vzali za spravny konec. Hlavne at to nezakriknu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit