Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povězte mudrcové. Je lítání na tom MAV u recona hack nebo záměr autorů?
    • Urcite zamer protoze kdyby ses dostal na mista kam nemas tak by zacal bezet odpocet a to se nedeje
      • zamer to neni, na nekterych mistech kam muzes vyletet jsou bugnuty textury, takze pres ne muzete strilet a nejste videt
      • Tak to ale neni.. Zona neni omezena vyskove nybrz "uzemne", kdyz nad tim popremyslis, tak zjistis, ze je tva teorie spatna. Bylo by daleko slozitejsi vytvaret v povolene zone ostruvky, ktere povolene nejsou a jeste je vyskove definovat. Proto se to detekuje v jedne rovine.
    • Podle me to brzo krouhnou stejne tak jako C4 ktera na to sla hodit a pak jsi privezl bombu nekomu pod frnak teda tvuj kamos ktery ji tam nachystal heh.
    • :D zamer
    • Podle mě to nějakým patchem poupraví tak, že tě MAV třeba neunese, nebo tak něco. Zas ale neni špatný si vzít kulovnici a mrskat ty snajpry nalezlý po střechách *1*
  • Zdravím,
    mám trochu problém s battlem. Nejprve moje sestava. Core i7 2600K, MSI GTX 560Ti/OC SLI, 16GB RAM 1600 MHz 9-9-9-27, SSD OCZ Agility3 120GB (vim, nic moc, ale byl za dobrej peníz a vněm ten problém nebude). A teď ten problém. V nastavení ULTRA 1920x1080 mi hra běží průměrně kolem 80FPS. Občas se ale propadne třeba i k 20FPS, což už je v pytli. Většinou je to při nějakém rychlém pohybu myší, nebo když vedle mě vybouchne tank. Když si zapnu MSI Afterburner, tak je pak v grafu vidět, že při tomhle propadu se sníží vytíženost obou grafik třeba i na 60%. Když je tam těch 80 FPS, obě jedou na 98-100%. Procesor jede tak na 70%, zkoušel jsem ho i přetaktovat, protože mě napadlo, že je třeba nestíhá krmit, ale i po přetaktování na 4,5 GHz to bylo stejné. To že mají grafiky jen 1GB by v takhle malém rozlišení vadit nemělo, ne? Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?
    Pro lojzíky typu " Na co GTX560ti SLI, na co i7 2600K, když je tu i5 2500K a podobně" : Řeším tu problé a potřebuju poradit, nechlubím se sestavou, jen prostě potřebuju pomoc a mrzí mě, že mi to s takovýmhle hardwarem nešlape tak, jak má. Stejně tak se já můžu ptát, proč si někdo koupí 4x GTX580, i7-3960X, 64GB RAMek, systémdisk do PCI-E a k tomu vodníka. Ale neptám se, je každýho věc, co si koupí.
    • Je to řešeno ve forech na battle logu. Musi se podtaktovat grafika. Ja mam tuto obyc sestavu http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=OVR01Q6E01CYX01QRD01P5D01IYL01EI102UD0010BN01KC901TUD01 + 4 Gb ram a uplne v klidu na ultra 1680x1050.
      • http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/forum/threadview/2832654489546150323/
    • Me docela dostava ta veta: Vim, nic moc...O.o.. (moje rada: stejne ty "REALNE" efekty jsou k hovnu, tak je vypni, bo akorat zasiraji poradny rozhled... ovsem pokud chces umirat skrz toho ze jedes na ultra high, proc ne no...)
      • on psal to nic moc k tomu SSD disku, který v dnešní době holt dobrý není...
        • Podla benchmarkov je to OCZko jeden z tych lepsich kuskov. http://www.anandtech.com/bench/SSD/65
          • záleží jak v čem... takovej adata s511 nebo ocz vertex 3 jsou na tom daleko lépe.
        • http://bf3blog.com/battlefield-3-system-requirements/

          Podla poziadaviek nie je na disk kladeny ziaden iny narok ako na velkost a to aj pri recommended requirements.
        • A co by si navrhoval miesto SSD? 5400 ot/min PATA na UDMA mod 5? Ved hra je navrhovana aby ju zvladol aj klasicky sata disk a ak mas k sata dobru grafiku tak zvladnes aj maximalne nastavenie kedze vacsina dat sa aj tak drzi v cache alebo RAM. Pri jeho 16 GB by kludne mohol skusit RAM disk (cca 12GB) na ktory by nainstaloval hru a cca 4 GB by si nechal na beznu RAM. Ja mam v podstate podobnu konfiguraciu ako on len mam 4GB RAM a C2Q a s rovnakou grafikou a podobnym SSD co do vykonu (skor mierne pomaljsi je ten moj Intel series 510 120GB) a hra mi ide na max ako svajciarske hodinky. Zazivam obcas lagy ale tie nie su sposobene na mojej strane.
        • Presne tak.
      • Presne pro tebe jsem tam psal to upozorneni. Pokud mas nejakou radu, ktera se tyka problemu, sem s ni, pokud ne, tak mlc. Kdybys mel bmw 535i a jelo ti 120km/h, taky by te to stvalo, ne? A na rady stylu, tak jezdi jen v obci a na to ti to staci, bys reagoval jak?
        • Bohuzial presne to napadlo aj mna. Ved pises ze ta sestava nie je nic moc. Tak preco ju porovnavas s BMW 535i? Ci to BMW tiez nie je nic moc? Podla mna obycajne predvadzanie. Sice mam podobnu zostavu ale s este zo starsim C2Q a iba 4GB RAM s tou istou grafikou od Asusu a SSD od Intelu rada 510 a vsetko mi slape dokonale na max. Problem nebude v zostave ale v niekde vo windows typujem. Predpokladma ze pri 16GB RAM mas 64 bit (tiez mam Win 7 Prof 64bit) teda odhadujem Vistu alebo 7 (XP 64 bit sa moc nerozsirila takze neratam) a ako kazdy windows ten sa po case spomaluje a bezny uzivatel ak si ho instaluje sam povazuje stav po instalacii za idealny a nic dalej nekonfiguruje. Nebude toto tvoj problem?
          • Tak zaprvé, nepsal jsem, že je sestava nic moc, ale pouze ten SSD, prečítaj si to ještě raz. A proto to srovnávám s BMW, mám o dost lepší sestavu než je průměr. Nechlubím se, prostě potřebuju pomoct, psal jsem to už všude možně. Tebe by to neštvalo? Mam 7 Ulti 64bit. XP opravdu nemám, mám pocit, že ty přeci nepodporují DX10 a tak bych na nich nemohl hrát BF3, čo?
    • No mně zase hra (pouze MP) padá cca každých 10-20 minut. Nemám sílu tohle řešit. Když si něco koupím, očekávám, že mi hra bude fungovat. Ostatní hry mi fungují v pohodě.
    • viem ze to je stupidna otazka.. ale.. mas nainstalovane najnovsie ovladace grafiku?
      • Ano, zkoušel jsem 285.62, 285.79, 290.36 a teď tam mám 290.53, je to pořád stejný. Začínám se bát, že by to mohlo být fakt tím 1GB paměti na grafikách.
        • Mám GTX460 768 MB a musel jsem jít dokonce na medium textury kvůli škubání, takže je to pamětí. Vypni Aero, to žere 100 MB, které mohou být rozhodující.
      • jeden typek na offic fore pise:
        two patches ago i could play 60+ fps on ultra without AA without any problems, but after the latest two patches i got horrible performance 30-60 fps on HIGH and ULTRA no differences. i have tried everything to solve this problem but nothing helps.

        takze mozno chyba nie je v tebe
    • Podobný problém řeší hráči s AMD 6870 v crossfire. Problémem nejspíš bude málo paměti grafické karty. AMD 6870 i GTX 560ti mají pouze 1gb ram a to se zdá být pro ultra nastavení prostě málo. Osobně jsem chtěl pořídit druhou 6870 do crossfire, ale zdá se, že se ani se dvěma grafikami propadu minimálních fps nevyhnu:-(
      • S tím v celku souhlasím. Mám podobnou konfiguraci (2x560ti) a na ULTRA Caspian-large cq nestíhaj. Vidím to taky na nedostatek grafický paměti...no a taky mi hlodá červíček, jestli stíhá PCI-E sběrnice. U 60tkového chipsetu pro SB je "jen" 20 PCI-E 2.0 linek na celý systém a při dvou grafikách se rozdělí na 2x8 PCI-E 2.0 nebo 2*16 PCI-E 1.0 (propustnost defakto stejná). Mimochodem při stejné mapě a nastavení jsem naměřil využití paměti kolem 6,5GB (mám 8GB) a při prutkém otočení o 180° se textury rychle, ale viditelně dočítaly. To jen pro představu kolik ty ULTRA textury spapají.
      • rancor1223
        Nemyslím si že by takové problémy způsoboval 1GB paměti. Pokud něco tak by hra běžela pomaleji pořád, ale proč jen někdy? Osobně mám taktovanou MSI 560Ti Hawk a na 1680x1050 ve 40FPS na Ultra+8xAA a nic se mi nezpomaluje, přitom rozlišení poměrně vysoké a jen jediná karta. Ty tam máš technicky 2GB paměti, které by na FullHD rozlišení měly stačit.
        • Ono to prave je jen technicky 2GB, realne je to jen jeden, kdyz jsou karty ve sli, pameti se nescitaji. Zkusim je nataktovat a vypnu to Aero, i kdyz si myslim, ze je to hloupost. Zkusit se ma vsechno.
      • to uz je aky hardcore ked nestaci 1gb :D
  • Ako je to vlastne s tymy podmienkami pri registracii,nie som velmi v o braze, stale treba odsuhlasit to spristupnenie roznych dat a strate sukrommia?
    • Samozrejme, je to predsa EA.
  • Nevím, jak autor, ale já mám na Wake Island vlajek 5. Jedině, že by capture pointem myslel něco jiného ( (:
    • Autor zřejmě hrál režim pro 32 hráčů .)
      • i na 32 hračích se dá hrat s 5 vlajkami autor hríl spíše conquest-small který je s menším počtem vlajek a omezeným prostorem. btw:nevim jak vy ale jak bych řekl že se karkand hodně změnil do spoustu budov se dá vejít navíc jsou aspon ty budovy vevnitř s nějakým nabýtkem navích na všech mapách je spousta easter eggu ja tento dlc hodnotím kladně je videt že si daly zaležet
      • ales.smutny
        Tak, mea culpa, 64 je na Wake masakr...:)
      • aha, tak to sem nikdy nehrál ((: Tak to se mu omlouvám. Halt jedu do plných a na víc ticketů
  • Omlouvam se za trochu mimo tema, ale nehrajete nekdo nekdo Battlefield 3 na podobny sestave (AMD Phenom II X3 710 2.6GHz, ati 4870 512DDR)? Je mi jasny, ze to na ultra detaily nebude. Jen by me zajimalo, jestli s tim jde hrat multiplayer, tak jestli to ma cenu kupovat, nebo radeji nasetrit na novou grafickou kartu. *7*
    • athlonII x4 3.2Ghz a nvidia GTS450.. 1680x1050 vše na minimum a fps nejdou pod 40. (na gtx460 mám podobný fps při všem na high 2xAA)... Každopádně na minimální grafiku se hraje líp a nevypadá to o moc hůře.
    • mam x3 720 a amd 6850 a jedu na high (1650x1080)
    • Procak x3 720 procak a hd4850. MP byl o nicem, v prestrelkach 30-35 fps, to je na pozitek z mp malo. Navic nove mapy jsou podstatne narocnejsi, takze tam by to bylo jeste min. Kup za 3k novou grafiku a budes mit 50+fps
      • Mars50
        No, ty nový mapy jsou docela o dost náročnější,ale u mě je to spíš tim ,že se mi na kartě sere větrák což nepotěší.
    • Mars50
      J ,mam 4870 a phenoma II x4 a jede to na střední a i na high to jde ale to se docela i sekalo.Jen ta 4870 je toxic verze což je nějaká taktovaná,nvm jak je na tom základ.A je to 512ka.
  • Tyhle mapy mě baví víc než základní... sem zvědavej co bude příště za DLC..
    • nějakou z BC2.. třeba Harvest Day.. výborná a snad i nejlepší mapa na SquadDM.
    • protože jsou to osvědčené mapy, které bavily tisíce hráčů před tebou. Měly je vydat jako základní mapy a myslím si, že by přilákali více hráčů. Hlavně Wake a Karkand jsou fakt nej klasiky.

      Já bych bral mapu Dragon Valley a Warlord, případně Ghost Town (obojí z BF2).
  • Pro majitele BF3 nobrainer.
  • až na tu cenu dobrý *7*
    • Já si myslím, že na ty hodiny zábavy je cena adekvátní. Co si dneska za ty čtyři stovky člověk koupí? To utratí průměrnej návštěvník sobotní akce na baru za první rundu panáků *15*
      • musíš přemýšlet co máš za 400Kč za hry. Crysis2 nebo Crysis 1 + WH, Stalkery apod. Za 400Kč je to opravdu drahý...
      • Já se spíše ptám, jestli tenhle obsah fakt museli za každou cenu zpoplatnit. Když už si hráli na jedničku na trhu, měli ukázat, že jí fakt jsou a dát hráčům signál v podobě balíku map zcela zdarma. Jsem si jistý, že by to přilákalo další hráče.
        • Ty snad chodis do prace jeden den v tydnu zadara? Myslim ze ne. Otazkou ale zustava kolik jde Dice a kolik nenazrancum z EA, ale to se stejne nedozvime
      • takhle taky vždycky uvažuju když přemejšlim jestli je to hodně peněz.. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit