Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty picovana to je skurvena hekerska hra,frajer ukradne vlajku kolem neho to vybuchuje strili na neho a frajer skurvenej si jde dal ja ponem strilim vzdy se trefim a nic ty kundoS skurvena to je hra picovina,mazuji serukurva na takovou hru vyjebanou
  • tak že,hral jsem normalne a proto že jsem byl lepši než ty ostatni me proti tym volil kick,vykopli me jen proto že jsem nestal jak debilos ale jen proto že jsem hral,ty pičovska hra,to snad neni možny,užit si tu hru haahaha hovnos pičou,vyvojaři jsou komunysti a ta hra je vyplod zmrdanske činskyho psa,hraci jsou hovnansky svinsky srabotkove co si honi skreta mezi stehnama zaparenejma,fuck hra fuck game,tak že zdravim a nasertesi
  • teda hraju ji a porad se neustale premlouvam,vždyt se to neda hrat,co nani ti lidi vidi,to je totalni debilita,zbrane se trhaj,jsou nepresny,no hnujda,vyhazuji z compu
  • Battlefield 3 se neoficiálně nezakotvil na špičce potravinového řetězce v oblasti multiplayerových vojenských stříleček. ANO, že by sem tam vykoukl nějaký nedodělek či připomínka, ale celková povaha negativ na této složce hry vypovídá o zatraceně špatně propracovaném a hlavně nekomplexním multiplayeru,...
  • tudle hru bych ovenil jako nej nej horši hru,neprehlednost,nefunkcni zbrane slabe zbrane hacker za hacketem sniper za sniperem,neni podle mích predstav jak by hara bf mela vypadat je to jen camp leharo + hacker ,no a mame tu hru ktera se nevyplati kupovat,spozdeni servru jak by smet,spatne spatne panove vyvojaři,
  • co to jeeee za volovinu ta hraaa,graficky hnujda jak za starych pc,je to fakt hnus,to jsem necekal ze to bude takova picovina
  • to je ale hnus hra,samej debilIzmus hacker,nehrajuji smazuji a cd vyhodim do popelnice tam se lepe uplatni
  • nazdar tato hra je nepovedenej nesmysl plnych kundapicovskych hnoharen
  • mate vykonej pc?ja mam pc mi stalo 42000 vodni chlazeni rychlej internet 100,a presto mi je to na picu,servery se sekají leguji, zpozdeni je tam neskutečný,camperi jak by smet,staci jedna hod a uz vas to nebavi,vypnete bf3 a hrajete tamagoci ten se neseka,jen lituji ty penize co jsem za tu hru dal ,v jsem vybiravej hry takových her jako bf3 a vubec jsou na trhu mraky,takže bf3 neni jedna z mala výjimečných her,obycejne hra na stankare a sniperi,
  • Debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jasne ze sa to s ovladacom da. Da sa to hrat aj iba s klavesnicou.Ja vravim o tom aky neblahy dopad takyto kompromis sposoby.To ze existuju ludia ktory medzi tym neregistruju rozdiel nieje dovod povazovat to za dobre alebo postacujuce riesenie.
  • splash
    Mě Metro baví, ale asi je to tím že hraju za medika a s granátometem je to pro mě ráj :D....
  • splash
    Když si zvykneš tak to jde i s ovladačem. Znám lidi co si k PC připojí gamepad pro větší pohodlí.
    PS: Prosím čti si po tobě co napíšeš.
  • TYPE-88 je najhorsi gulomet v hre... len taky poznatok (overeny praktycky aj papierovo), a podla toho co hovoris... radsej si zahraj COD, BF3 je pegi 16+, u teba to nema co robit....
  • MW3 60€... co nove pridali ony??? BtK 12€... + BF3 40 = 52€ cca
  • Nie si ty Bacil z Trebisova?
  • teda neviem ako to na trapnom x-boxce ale sprint na pc je v priadku ale neprekvapilo by ma keby to bolo na kozach tak akosi arkadovejsie.Vrchol vsetkeho (a to som este skutocne nikde nikdy nevidel) je to ze vyzdvyhyjete predpodopnu analagovu paku na urovni hracich automatov pred ovladanim mysou ved je to nehorazna nehoraznost a drzost najvysieho kalibru ktora deformuje FPS zaner na konzolach ktorym by som z tochto dovodu obmedzil bodovu skalu na maximalne 7/7.Tato zhovadilost ktoru si tak pochvalujete stiera rozdiely medzi hracmi tak nechutnim sposobom ze rozdiel medzi majstrom a mierne pokrocilim vstrelbe prakticky neexistuje.
  • Tak zaprvé, nepsal jsem, že je sestava nic moc, ale pouze ten SSD, prečítaj si to ještě raz. A proto to srovnávám s BMW, mám o dost lepší sestavu než je průměr. Nechlubím se, prostě potřebuju pomoct, psal jsem to už všude možně. Tebe by to neštvalo? Mam 7 Ulti 64bit. XP opravdu nemám, mám pocit, že ty přeci nepodporují DX10 a tak bych na nich nemohl hrát BF3, čo?
  • záleží jak v čem... takovej adata s511 nebo ocz vertex 3 jsou na tom daleko lépe.
  • Jenze kdyz hraji za Recon, tak VZDY mam aktivni SOFLAM. A uprimne jeste se me nestalo ze by ho nejaky Engineer pouzil :(( A pritom lidi co maji JAVELIN je uz dost. A ano se SOFLAMem jdou i Javelinem sestrelovat letadla a vrtulniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit