Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže mají v Rumunsku připojení na internet? *3*
    • ales.smutny
      A celkem rychlej :))
      http://www.upc.ro/internet/
      • No jo :) Tam to tedy s dacií nebude tak žhavé :) I když jak to asi vypadá na rumunských vesnicích.Z jednoho afričana si dělaly ve hře srandu,že hraje přes wi-fi kterou má přivázanou na hlavě žirafy a signál chytají další žirafy po celé africe.Proto má údajně tak velký pingy.
  • Karel Drda byl ve FC skvělý.Hodně jsme se nasmál.Také jeho aktivnost a mluva od srdce :) eliminuje občasnou ospalou náladu která panuje.Jestli bude častěji bude to skvělé.
    • FreelancerSVK
      alebo poviedka O štyroch hovadach a raketovych motoroch :D
      • Jsem tu povídku pustil ještě jednou *1* Jak to prožívá to nemá chybu.

        -Přitom mluví rozumně.Tedy žádný zapálený fanatik :)
    • Slotermeyer
      A hlavně viděl výbornej film Kontagijon.

      (sranda musí bejt) *15*
      • Black_Hand
        bude video prosim?
        • Slotermeyer
          Ano. *3*
          • Black_Hand
            dekuji pekne, uz taham :).
  • FreelancerSVK

    Fight Club #63 audio záznam streamu

    Pravidelná dávka emócií *3* http://speedfile.cz/sk/40764/fight-club-63-uncut-mp3

    Moc som sa dnes so zvukom nehral, robím ešte projekty do školy, takže nemám čas, ale myslím, že sa to celkom dá prežiť keď tam nikto nefuní a nebúcha do mikrofónu :)
  • FC 63 #video

    Nazdárek, natáčel tu někdo dnešní vysílání i s videem? Dnes jsem to jaksi nestihl, ale rád bych se podíval na nesestříhaný záznam ;).
    • FreelancerSVK
      Slotermeyer nahrával video ako vždy, napísal, že to nahodí zajtra
      • A kde je teda video z minuleho tydne, nikde jsem ho tady nevidel :(
        • FreelancerSVK
          Na druhej stránke komentárov hore
          • Ooops dik, nejak jsem si poplet cisla a myslel jsem ze to je ten co byl pred 14 dny.
  • dnes bude podcast? dik
    • cituji: "Pokud corelliánská korveta domluvených hostů dorazí na čas, bude dnešní podcast ve znamení Hvězdných válek! Stream rozjedeme před čtvrtou. A moderovat bude Obi-Wan Kenobi." byl k tomu dokonce obrázek...
      http://twitter.com/#!/gamescz/status/162149481389883392/photo/1
      • diky :)
  • Poznámka pro Rybku: 147 není prvočíslo!!!
    • On ale asi mluvil o tom jak odhadl tu sedmičku na konci.
  • Amylee.Anderson
    Opravdu tu máte tak zásadní mezeru v databázi, že vám chybí Fallout 1 a 2 nebo mě šálí vyhledávání? *8*
    • blixa
      Databaze her tady na games vychazi puvodne ze starejch games, resp z jeji sbirky recenzi. Tzn vsechny hry, ktery nebyly na games v minulosti recenzovany musime zadavat rucne. Chybi nam tady tim padem hromada klasickejch veci, ktery vysly jeste pred tim, nez vzniknul tenhle web. Postupne je pridavame, i na zaklade vasich prani - takze Fallouti uz jsou tady:

      http://games.tiscali.cz/fallout-14700
      http://games.tiscali.cz/fallout-2-14701

      Pokud mate nekdo dalsi tipy na hry co vam tady chybej, hazejte je do diskuse "Namety a pripominky".
    • No nemají.Chceš si přečíst o nejlepších hrách pod sluncem ?
      • Amylee.Anderson
        Ne, ale udivuje mě, že tu takovou kultovní hru nemaj. To nedávno přidali do databáze božího Neverhooda a to je jieště méně oblíbená hra, než Fallout :)
  • Zvuk

    Zvuk je rozhodně lepší než to bývalo před nákupem nového vybavení.Zajímá proč si pokaždé musím zvyšovat hlasitost abych dostatečně slyšel?U různých videí i pořadu vysílaných přes internet tento problém nemám.Proto se domnívám,že to není má chyba.Prostě když si pustím na USTREAM nebo na veetle něco tak nemusím hlasitost zvyšovat přes ovladače.v případě FC musím.

    -Proč když host různě otáčí hlavou nebo má mikrofon nějak připnutý tak síla zvuky je často výrazně rozdílná?Od toho tam se snad ten pul ne?Aby host nemusel sedět jak dřevo v jedné poloze a mohl se pohnout a síla zvuku nebyl tak zásadně rozdílná.Jako příklad dám žívé pořady v TV.Sice tam mají jiné vybavení,ale taky to tam někdo šteluje a nebo to šteluje program nevím.Hlavně se tam různě pohybují a pořad to je skoro to samé.Tedy žádné,že by najednou nebyl slyšet.Mikrofon co vím nemusí být pořad u pusy a často je namířen na krk.A funguje to.
    • janchor
      Viz diskuze níž. Stávající mikrofony nevyhovujou, vymění se za vhodnější. V televizi mají klopový, my vyřešíme pohyb hlavy headsety.
      • v televizi vedi proc maji klopovy. je to nejsnadnejsi reseni cisteho zvuku mluvenyho slova. spis to vypada, ze do toho chcete narvat vic penez nez je potreba, jen hadam ze prumerna cena headsetu je vyssi nez prumerneho klopaku. kdyz si ve skole pujcujem techniku k nataceni, a ostatni vybaveni je zabrany, klopaky to vzdycky jisti. v zaberech jde pak jen o to, aby nebyly videt, coz vy resit nemusite.
        • janchor
          Hadáš špatně. Kvalitní klopáky stojí oproti headsetům majlant, my testovali levnější variantu a ukázala se jako nepraktická.
      • Black_Hand
        budete vypadat jak piloti v letadle :).
        • Tak se přejmenují na Dogfight Club
          • No jelikož budou vypadat jako zaměstnanci callcentra služeb po telefonu, mohli by se přejmenovat také na Night Club, hehe... *5*
            • Black_Hand
              taky dobry :)
          • janchor
            A začneme používat hlášky z Airplane!
            • Nesmie chybat aj zvukovy pult so zvukmi z lietadla *1*
  • Výbornej podcast, pan Rybka měl řadu zajímavých myšlenek. Pozvěte ho prosím zase někdy. Zdravím "core" rváče - Petra, Lukáše a Martina.... moc rád vás všechny poslouchám a děkuji za Váš pořad!!!
  • Mopped
    Hmm jeden z posledních bardů herní scény. Tak to jste mi, po delší době, udělali zase radost. Já vám snad taky začnu posílat prachy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit