Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A víte co mi to nejvíc připomíná ? ... Šneky ... teda původní Close Combat
  • No, ze je to WW2 bych jeste prekousnul, ale to ze to je pro PC a ne na konzoli asi neprekousnu. Posledni poradna tahovka co jsem hral je: http://spokojeny.blogspot.com/2011/03/warhammer-44000-squad-command.html
  • Jsem hardcore a oldschool ale tohle opravdu ne. To bych si radej zahral starej Jagged nebo Fallout.
  • hm hra zaspala trochen dobu asi tak 10 rokov :D
  • Odulin
    Jej WW2. Tak to mě moc nepotěšilo. JA bylo trochu jiný kafíčko. Kruci, když na to tak koukám, dočkáme se ještě někdy důstojného pokračování série Commandos?
    • Obávám se, že směr dnešních her jde do sr.č.k S JA to nemách prachnic společného a jestli se někdy dočkáme pokračování série Commandos, tak o tom bych taky pochyboval.
      • Odulin
        Jj asi máš recht. Přitom si dovedu krásně představit Commandos pokračování v novém kabátku (ale kdo by nedovedl co? *4* ). Njn, ale tenhle typ her se už asi nenosí.*9*
        • Jo, kdo by nedovedl... :-) Myslím, že by se to mohlo uchytit. Stejně tak z diskuzí je často zřejmé, že je tu chuť po tahovkách typu JA či Xcom. Ale to, co vychází, jsou jen náhražky, něco jako když si vylouhuješ ten stejný čaj už potřetí... Co asi pak dostaneš?... Přitom zachovat v konceptu originál a osadit to jen novou, resp. uhlazenější grafikou, by uspokojilo drtivou většinu hráčů, co tyto hry hrávali takříkajíc nonstop. A myslím, že by se chytla i spousta nových. Tahovkáři tu mezi námi jsou a není jich málo. Jen se prostě teď uspokojuje poptávka odjinud. Možná, že se časem dočkáme něčeho, co opravdu chytne a bude kvalitní titul. Otázkou jen zůstává, kdy to bude :-)
  • zase ww2?
    • Opravdu, taky mě to první praštilo do očí. Zase WW2? Fuck no. To co mě bavilo na JA bylo taky to, předělávat si různejma udělátkama guny, což v podstatě v 2.světový neexistovalo. Snad se povede alespoň ten remake JA2 (nepamatuju si jméno :/ ).
      • nepovede,protoze to nebude turn based strategie :-/
        • Ne? Já měl za to že to bude přinejhorším hybridní systém. I kdyby to bylo s pauzováním real-time režimu, tak by mi to moc nevadilo.
  • nemůžu se dočkat...
  • Hmmm jakykoliv pokracovate JA by byl urcite vitany... ale posledni pokusy dopadly velmi tragicky... jak dopadne tohle se necham prekvapit, ale ta grafika se mi bohuzel moc nelibi... vojaci jsou strasne vysoci a stihli... divne... jinak mi prijde, ze ten level disajn je hodne inspirovany Company of Heroes (mozna je to jenom tim situovanim) ale nemuzu si pomoct grafika s Company by takove hre bohate stacila... tohle 3d podivne se mi moc nelibi... :-(
    • ALe jinak bacha na nezname svedske studia... Vin Diesel vedel kde hleda tvurce Riddicka :-)))
    • ...grafika "z" Company... nejak mi to ulitlo... :-)
  • Celou divizi??? To by bylo nemožný se starat o jednotlivce!
    • pospets
      Kubrte mas pravdu...:
      "Divize je vojenská jednotka, mající asi dvacet tisíc vojáků."
      *1*
  • sem stím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit