Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem zvědavej jestli tam bude Wesker fakt dost dobrej boss ta sv*ně se nedá zabít (což je super,ale taky ne) a bůhví jestli ho to v Africe sejmulo když toho tolik vydržel
  • jindra.veliky
    stejne to bude sh*tozni jako petka *15* uz jen ten trailer mluvi za vsechno
  • Resident evil 4 se odehrával 6 let po událostech Racoon City, takže časově to sedí.
    • ZvacA
      No, trochu to koliduje ale s pátým dílem, který se odehrával v roce 2009 a tohle se má dít tedy eventuélně rok předtím, tedy kolem roku 2008. O nic by nešlo, ale jestliže se v šestým díle má vyskytnou virová katastrofa v rozsahu americko-evropsky-asijského formátu, tak to nějak nesedí k tématu, protože v pětce se o ničem takovým nemluví a a ni to nevypadá, že by to mělo výrazné následky. Navíc, pokud ten rok bude zachovanej, tak by to mohlo znamenat ještě výskyt Weskera v nějaké roli, ale to už by byl hodně velkej chaos.
  • IsimonI
    hmmm.. moc tomu nerozumím,, nebylo náhodou Resi4 s Leonem a presidentovou dcerou - 10let po událostech v Raccoon city(ten prolog si pamatuju)? to má slušně nabitej rok.xDD OK Leon se právě vrátil ze španělska kde úspěšně osvobodil dceru presidenta a podá si ruku s Chrisem, který před chvílí zažehnal Leonův kiks(Las Plagas v rukou Umbrelly) a sejmul v africe Weskera aby se následně rozjeli do světa (Leon sejmout zombie prezidenta jehož dceru právě zachránil a Chris směr Asie) to vše 10let po událostech v Rc.. Bomba hra a moc se těším, jen mi ten příběh není časově jasnej.xD
    • Jolly59
      To ani autorům, řekl bych :D
  • chce to udelat ultra obížnost (malo munice-malo lekaren-zombie pudou zabit jenom zasahem do hlavy)
  • ZvacA
    Odkuď všichni cucáte ten hlod o přiblížení se ke CoD? Netvrdím, že by po tom nemohli toužit, ale tohle pronesl nějaký šášula z britské pobočky, která si mne ruce nejspíš na Operation Raccoon city, ale že by si Japonci nechali šáhnout na vývoj RE6? Nevěřím...
    • Jolly59
      Doufám, RE5 už byl dosti na hraně. Snad se budeme zase bát.. Tu dynamičtější hratelnost nevidim jako problém, pokud tomu přizpůsobí obtížnost.. Proč ne?
      • Osobne budu radeji kdyz se bude hlavni hrdina ovladat prirozene a ne rotovat jako nejaky robot. Tezkost hry nema byt dana krkolomnym ovladanim, kterym je RE serie proslula (aspon z meho pohledu PC hrace).
  • No, hlavně aby šlo střílet za běhu, nebo alespoň za chůze.
    • No tak prave absence strelby za behu a celkove takove pomalejsi tempo ovladani delalo z RE5 skvelou co-op hru,zezacatku jsem na styl ovladani nadaval,ale pozdeji jsem si ho zamiloval *4*
    • hlavne to ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit