Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    to se mi nezdá, není vůbec jisté že COD bude prodáno víc, a jestli, tak max. o polovinu *5*
    • Což vy samozřejmě vít lépe...
  • Age of Conan bude F2P

    Vice zde http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&func_id=1132&table=PUBLISH&template=news_no_feature&selected=1132

    Ti co nezkusili, mohu jedině doporučit a ti co už zkoušeli mají do konce května open playable account, takže mohou taky omrknout co je nového (a je toho opravdu dost).

    P.S.: poslední fan PvP video stojí také za zkouknutí http://www.youtube.com/watch?v=__MAUWDy_uQ :)

    P.S.2: snad nevadí malá reklama.
    • http://games.tiscali.cz/oznameni/age-of-conan-bude-zdarma-chysta-se-filmovy-datadisk-55839
      • Pěkné, to jsem teď za kokota :)

        Těch článků bylo od 25.5. celkem velké množství a já tu slídil až včera za účelem fightclubu a projel jen první stranu článků.
        • Nejsi.Jen jsem hodil odkaz, že to tu je a máš pravdu v tom, že se to dá snadno přehlédnout.
  • LA noire

    Tady je moje silně amatérská video-recenze LA noire *1* http://www.youtube.com/watch?v=E_bxv588_u0
  • Demon’s Souls chytlo v Japonsku druhý dech.

    Well played, Dark Souls budou pecka, tak je jasný, že chcou někteří dohnat co zatím prošvihli.
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    To jsem se nasmál..
    • Jazz
      A neni to pravda ?
      • Nevěřím tomu, BF3 už ted několik měsíců před vydáním je předobjednáno několikrát víc než BC2 a s kvalitou CoD to jde z kopce, stále to samé.. Podle mě to bude minimálně vyrovnaný souboj.
        • a MW3 je předobjednáváno několikrát víc než MW2 a to mělo vyšší prodeje než BC2...
  • Fotografie s předměty sběratelské edice hry Warhammer 40,000: Space Marine.

    Již předobjednáno, už aby to tu bylo...
    • Fotografie s předměty sběratelské edice hry Warhammer 40,000: Space Marine.

      Taky bych do toho hnedka šel, ale momentálně nejsou finance. Ale ta pečeť vypadá fakt moc luxusně. *3*
      • Doporučuji koupit na Zavvi - stojí 55 liber (na Game 80) a platíš až při odeslání zásilky, takže to přinejhorším můžeš zrušit před vydáním, kdyby si náhodou neměl peníze.
        • A jak se to platí? Normálně kartou? Už dřív jsem zkoušel něco platit kartou přes internet, ale nějak se mi to nepodařilo, protože to s ní ještě moc neumím, byl jsem zvyklej na hotovost. Jinak mám debetni í elektronickou u KB

          EDIT: počítal jsem to a vyšlo by to na cca 1205 korun akorat si nedokážu představit že to vozej i přes vodu zdarma (kupodivu na strankach mají psaný že fakt vozej)
          u JRC bych to určitě nekoupil, tam by za to chtěli aspoň 1500-1600. Většinou kupuju na alze za cca 1300-1400
          • Buďto normálně kartou nebo přes Pay Pal. Musíš mít povolené Online platby - což si obvykle můžeš nastavit v "online bance" nebo si zajít na pobočku banky a oni by Ti to měli aktivovat (max do 24 hodin). A pak objednáš hru, vybereš platbu - Kreditní karta či PayPal - a poté vyplníš číslo karty, tvou adresu, na kterou je daná karta psána - raději vše bez diakritiky, protože jsou s tím často problémy - a po potvrzení objednávky Ti zkontrolují kartu, zda je funkční (v případě přímé platby si zablokují danou částku podle kurzu Tvé banky). V případě, že by si chtěl objednávku zrušit, tak budeš mít u objednávky možnost zrušení, pouze zvolíš důvod a oni Ti to do pár minut až hodin zruší - což samozřejmě nelze, když už hra byla odeslána. A rozhodně doporučuji mít kurz nastavený v librách, ačkoli se teď trochu zhoršil, tak se stále více vyplatí.

            Jak jsi to počítal? Pokud by si kupoval v librách, tak konzolová verze Tě vyjde na cca 1120 korun, PC verze na 980 korun (řekl bych, že do vydání ještě trochu spadne), PC CE 1 540 a konzole CE 1 820. Jinak s posláním není vůbec problém, obvykle posílali mimo UK s poštovnám 0.99 libry za kus - buď to platí stále, nebo od určité sumy je poštovné zdarma. A například obchod Book Depository - www.bookdepository.com či www.bookdepository.co.uk - má poštovné zdarma do celého světa, a z poslední objednávky, kterou jsem u nich uskutečnil (což bylo 24 balíků), přišlo vše naprosto bez problému. Zavvi (The Hut), Book Depository a Game jsou naprosto seriózní britské obchody.
            Jediné s čím počítej, kdyby si kupoval vícero her (nebo čehokoli jiného), tak Ti každá přijde zvlášť a nebudeš to mít druhý den doma, ale přijde to 3-20 dnů od odeslání (obvykle do 5 dnů, v prosinci obvykle 10-20 dnů).

            Snad jsem Ti pomohl.
            • Jo určitě jsi mi pomohl, akorát se do toho nákupu nepohrnu hnedka, mám teď dost jiných starostí než hry, bohužel. *4*
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    Očekávatelné.
    • Já: Battlefield 3 bude minimálně 3,5x lepší jak Modern Warfare 3.
      • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

        A jak to souvisí s úspěchem?
        • Nijak... možná to dokazuje hloupost kupujících, ale to je jiná věc... postnul jsem to, protože mi to přišli jako vtipná odpověď a taky pravda...
  • Multiplayer Battlefield 3 bude mít více než 300 variací hlášky "Man down".

    To je opravdu pro MP to nejdůležitější
  • Frozen Synapse

    Konečně vyšla plná verze Frozen Synapse: http://store.steampowered.com/app/98200
    • Věřili byste tomu? Zase nám někdo nahackoval servery! Určitěto byl někdo z Anonymous. Provizorně...

      Jak konečně..co je to za mrdku..
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    Ne, dnešní hráči nejsou lemra, lemra jsou lidé, co píšou novinky na těchhle stránkách. Probůh, co to je? Blesk? Ten odkaz vede na dlouhé fórum, kde si jeden mamlas stěžuje, ostatní mu odepíšou, že hraje fakt blbě, načež on tam napíše, že už ho teda dal. Na těch dvanácti stránkách fóra píše asi pět lidí, že jim to fakt přišlo těžký, ostatní, že vůbec. To to hraje tak málo lidí, že pět je "Mnoho"? Ach bože.
    • 1, 7, 15, 56, 77, 109, 125, 126, 132, 133, "140", "150"
      ne, to nejsou tajemná čísla ze Ztracených...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit