Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesim se, nedavno jsem dohral oba predchozi dily a to se mi do nich moc nechtelo, ale pak jsem si rikal, dobre jsem udelal, ze jsem se do nich s odstupem casu pustil *3*
    • jj presne, taky se mi do odboje nechtelo a pak sem sfoukl oba dily jednim tahem.. vypada to ze se trojkou vrati k hustci atmosfere nez mela omalovankova dvojka coz je jedine dobre.. rozhodne me tyhle hry (singly) bavily vic nez posledni tri CoD nebo MoH.. trojku asi nekoupim hned ale tesim se na ni..
  • Možná mnoho lidí vezme R3 za vděk. Důvody mohou mít různé (třeba hodně paří singly a nemají teď co), ale celkově jsem došel k dojmu, že to vypadá prostě jako Half-life 2, pouze obohacený o giganty a naopak ochuzený o "umělectější" zpracování, čistší grafiku ...a o 7 (?) let později.
    Názor níže sice nebyl napsán zcela korektně (třeba nejsem lepší, ale pokusil jsem se :-) ), ale v podstatě s ním souhlasím - že to vypadá jako šeeeedý průměr. Atmosféra místy vypadá dobře, to souhlasím, ale pokud hrajete hry pouze pro zvláštní zážitek, tady žádný k vidění zatím nebyl (Half-Life 2 imho přinesl ve své době mnoho novinek, zejména tedy technologických jako pokročilý systém animací, fyziky ...atd).
  • Tushan
    dokud se tam neobjevily enemaci tak to mělo dobrou atmosféru ale pak se to zvrhlo v naprostou nudu šeď a pruměr
    a to že je to jiš 3tí díl naznačuje že lidi jsou vážně hrozny telata a platěj za odpad
    • A kdo se tam měl jako objevit? Medvídek Pú?
      • Tushan
        jo a jmenovku by měl keny11 a v perfektním QTE by ho hráč musel kopat kopat do koulí protože je sony pako
        • To se jako blbec chováš pořád nebo máš jen své dny?
          • Tushan
            mám pořád své dny *1*
    • ty si zase zopákni češtinu, do tý doby bych zvažoval slovo tele
      • Tushan
        aby jsi se neposral *7*
    • Tak si založ nákou sektu pane dokonalej.
      • Tushan
        nebreč třeba se jednou od sony dočkáme pořádné hry
        ale vidím to bledě *1*
        • Píšeš to stylem jako že tvůj názor na hry je ten jediný a správný.
  • Wow, kdyby mi někdo v roce 2007 řekl, že takhle budou vypadat hry v roce 2011, tak bych ho považoval za velkého pesimistu.
  • divim se ze se team resistance dostali az k tretimu dilu ..Pro me naprosto nezazivna hra uz od jednicky
  • montatatana
    Mno, vypada to stejne priserne jako predchozi dily :/
    Mam ten dobovej setting rad, ale to provedeni je des.
  • Chtělo by to film *4*
    • Battle for LA.. byl jsem na natom v kine a muzu ti rict, ze jeto Resistance jak vysity dokonce vtom filmu je i billboard na RS 3 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit