Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Těším se!
  • Medal of Honor je válečná serie z 2. světový války!! Tohle moderní prznění nějakými pseudokonflikty USA vs. Rusko je neuvěřitelně ponižujicí. Kurna kde jsou ty časy her jako Allied Assault, Pafic Assault, Call of Duty 1/2 atd.
    • A můžeš mi říct z čeho vyplývá MW, MW2 a MW3... to je úplně pseudokonflikt... =-D Jak už je napsaná, MoH je z prostředí Afghánistánu z operace Anaconda, tak co je tu pseudo? =-D *1* *1* *1* *1*
    • Nemůžu než jen souhlasit, první díl MoH a první dva díly CoD byly to nejlepší, co se kdy dalo v žánru válečných fps hrát.
    • Plácáš hlouposti, tzn. vůbec jsi nový MOH ani nehrál, protože předchozí díl byl založen na skutečnych udalostech války v Afgánistánku, konkrétně na operaci Anakonda - http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Anaconda
      • jindra.veliky
        ale porad je to sranec *3* kampan tak 5/10 a multak to ma ze vsech tech serii (cod bf a moh) nejhorsi a je to cely o lucku. ja mel hral tu druhou mp betu a jednou jsem mel score 10:10 a v dalsi hre 32:2 *7* *6* *5*
        • Ty jsi sranec, milionkrát lepší než posraný mw2 a mw3, který jsou úplně pseudoblbosti...
          • zopakovat slovicko "pseudo" koloušku
          • kok*t
  • blahorodie
    hm...
    Najlepsia hra aku som hral bola stara Battlefield 2,
    ta BF3 neni zla, ale to caro sa vytratilo.
    Medal of Honor ? hej Allied assault , to bola pecka *8*
    Dufam ze aspon ta ARMA 3 bude dobra gamesa *16*
    • BF 2..jak rikas:stara dobra...hraji porad dnes a denne....pokazde vyzkousim ty nove..ehm..pecky a nasledne se behem tydne vratim k BF 2.
      Podle me je to jedna z nejlepe vyvazenych MP her co kdy vysla...behem kola vymenis opravdu skoro vsechny povolani,zadne povolani ani zbran neni v mape dominantni a kazda ma svou vahu podstatu a chvili k potrebe...miluji BF 2 :)
      • Den co den pařím jen BFBC2 a nebo RO2, to je nádherně vyvážená hra z prostředí 2. světový... prostě parádní hra...
  • A pristi rok BF4? Dalsi Rok MoH Warfigther 2? Zajimave jak u CoD fanousci EA prskaji, ale tady jim to "nenapadne" dojeni nevadi... *1*
    • U cod se prská furt, páč to není nic nového... furt jedno a to samá a trapné... BF máš hlavně mp... A až na to že BF4 prozatím nemá být, lae to je jedno... =-D Hlavně že to posraný cod už má být zase další... prostě jenom komerčák, nic jiného... =-D =-D ubohý Activizion =-D
  • zase medal of honor??za hodinu dohrane na MP 4 mapy a konec zadne DLC nic u posledniho dilu do byla skoda byl docela dobry !!doufam ze ted se to nestane
  • Mnam dufam ze tam bude Frostbite 2.0 uz trosku zase vylepseny ;)
  • AkA_AnarKy
    Damn ani by mi nevadilo kdyby tam nebyl MP a jen dobrej dlouhej SP
  • Powered by origin @ nekupuju.
    • Powered by origin @ nekupuju. Souhlasim pane! EA, Origin, BFhnojak s DICE v cele nepodporovat. Jsou to vypraskani zlodeji bez napadu.. Masivni reklamy, slapani a navazeni do konkurence, ale to nepomohlo :D Haters su v pic* ! :D

      No ale abych vysunul nejaky kvalitni nazor tak MoH u me skoncil po Pacific Assault.. Skoda ze nejsou stare dily na Steamu tak rad bych podporil. Bohuzel trotlove v EA vsechno podelali.
  • kubikrafikzamik
    MoH 2010 pro mě super hra, jen mám strach aby Danger Close zvladli MP i bez DICE :D
  • Mě se nejvíc (kromě fámozního Allied assault) líbil díl Airborn, který se nebál zariskovat a přijít s něčím novým. Ten nejnovější díl jsem nehrál, nicméně podle recenzí a videí to tipuji na obdobu Call of Duty. Nebo se pletu?
    • jako battlefield3, proste takovy starsi battlefield3 se tyce singlu ....nic vic, nic min
    • Airborne - 1911 Magnum, to byl rachot *1* Jináč poslední MOH byla fakt slabota
      • Jo, ten Airborne, i když byl po vydání dost kritizován, mě docela bavil a dohrál jsem jo tak 3* a mp taky dost. Sice jsem ho koupil v akci za pár kaček, ale vážně jsem nelitoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit