Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer se mi libi, doufam, ze to bude lepsi nez predchozi dily, ktery byly hrozný..
  • God-of-War
    Zlatej první díl na ps1... Tohle je psycho blábol
  • Tak me se to libi to proc Rhino vypada takhle ma svuj duvod kdyz se podivate na Lizarda meli byste to uz poznat ze film se vraci ke korenum jak postavy vypadali ve starym amazing Spider-Manovi hodne lidi si mysli ze film je podle Ultimate ale to neni (i kdyz bych so to pral spis) tak proto vypada old-schoolove.Co se tyce grafiky nevim co cekate hra ma vyjit jako tahak na film a tak chteji aby to rozjdel skoro kazdej to ceho se bojim ja byl spis ten prvni trailer kde Spidey bojoval s robotama to byla tragedie.A rozhodne se vsichni shodneme ze kdyby Spidey hru mohli delat tvurci Batman :Arkham Asylum a Arkham City bylo by to luxusni ale bohuzel.
  • nic proti ale ten boss vypadá napsoto tuctově... a obyčejně - dostaň se k němu a třískej pak uskoč a dej si bacha protože po tobě bude házet šutry = ohrané! ale ten trailer mi přišel jako vykrádačka traileru na filmového batmana
  • Teda ty textury jsou jak z Deus Ex 1čky.Snad to zlepší do vydání *7*
  • děs běs.. *7*
  • Nic proti Spidermanovi,ale z tohohle se mi zvedá žaludek. (Tím myslím Trailer)
    Nejradši jsem měl SPidermana Web of Shadow.
    • Od Web of Shadows sem cekal hodne a dozvedel jsme se ze to zas tak dobry neni jak sem cekal bylo to na PC opravdu hodne konzoloidni a to me dost mrzelo i mesto bylo docela dost mrtve.
    • Web of Shadows by byl boží nebejt té opravdu neskutečně zhovadilé kamery, obzvlášť na stěnách budov. To se to nedalo spolehlivě hrát. Ale jinak taky patří k mým oblíbeným dílům.
      • Právě, kamera je 40% hry :-)
        A hlavně když hrajete proti Bossům jako venom-electro, u kterých se docela hodí kudy se slaňujete a ne, že vám hodí kamera za budovu a koukáte do textury okna :)
    • Možná to je jen síla zvyku a gesta, ale dle mého Web-of-Shadow, byla jedna z nejhorších spider-man her, jak na PC ani konzolích nebyla dobře hodnocená, spíše průměrně až podprůměr.. Můj osobní názor je toho podprůměru.
      Osobně se mi hodně líbil Spiderman 3, sice dle filmu, ale hratelnost byla pěkná, město fungovalo, bossové klasika
  • líbí se mi myšlenka, nějakýho toho genetickýho experimentu s Rhinem.. už to není trouba vtom připitomělym oblečku, ale jen trouba *7*
    • tak v klasickym amazing spiderman jsou všichni padouši nějak zmutovaní díky společnosti Syndicate, kterou vede KingPin.
      Jen s tím rozdílem, že MARVEL nešel do takových extrémů, aby doslova křížil lidi se zvířatama :)
      Jen jim dával nějaké schopnosti, mutageny, testy na krvi a pak podle toho vždycky vyšlo jestli to bude zbraň nebo ne a potom vznikl nějaký "kostým" pro toho padoucha. No je pravda, že RHINO vždycky vypadal divně, namakanej 2,5m vysokej týpek co ností na sobě šedivej punčocháčovej set :)
  • BoB.2
    Ten novej spajdyho kostým je hroznej.
  • deridon
    http://www.myfacewhen.net/uploads/535-double-face-palm-spiderman.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit