Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně jsem se podíval na ten záznam...takže k tomu hraní a stárnutí: Vzhledem k tomu, že v EVE máme v padesáti členné korporaci čtyři piloty, kterým je přes čtyřicet a na lanparty je možná polovině osazenstva přes třicet (z patnácti - dvaceti lidí), nemyslím, že by ten problém byl "už mi jsem tak starý, vadne mi mozek a jsem líný". Podle mé skromné teorie je to jednoduchý problém sociálních rolí a neschopnost (nebo i neochota) moc vybočit z té své. Že někdo nemá čas se mi zdá jako nesmysl a pokud je dotyčný tak zaměstnaný, že od rána od osmi do večera do desíti pracuje nebo se věnuje jiným povinnostem, upřímně ho/ji lituji. Co se týká přeorientování se na jednodušší hry, v tom vidím jen zpohodlnělost a na tom není snad nic špatného. ^^
    • ježiš

      Je mi mezi 30 a 40 a naprostá většina mých vrstevníků včetně mně nemá kvůli práci a rodině čas na hraní velkých her a proto se odreagovávám u casual her. To že ty znáš pár lidí nad 30 co hrajou hodně , nic neznamená.

      p.s. pozoruju, že spíš ti mladší jsou líní a měknou jim mozky a obávám se, že jseš toho příkladem
      • No jo, já zapomněl na český standardní argument "nemám čas". Neznám jich pár, znám jich docela dost. A jaký že je ten průměrný věk hráče?

        Jak já jsem prosím tě líný a s měknoucím mozkem? Protože mám určité zkušenosti? Protože moje osobní soukromá osobní sociologická teorie tobě nesedla?

        A jak vůbec můžeš žít? Zábava je jednou ze lidských potřeb a podle toho co píšeš, zábavy se ti zábavy tuze nedostává. Nemít čas si občas zahrát nějakou větší hru, tsk tsk.
        • Až vyrosteš tak pochopíš..
  • Martin Pach, Farid Stavman, (Petr Koláček), Pavel Bobrovský

    Too much mushrooooooooooooooooooms....like a profesor from FarCry 3 trailer...
    • Trol.diskuzni
      Je to trochu TeaClub, no... Už aby přišel pan Vávra a trochu jim osladil! *1*
      • Cahir
        Já bych chtěl, abys tam přišel ty.
        • Trol.diskuzni
          A co bych tam dělal? *3*
          • Black_Hand
            jsem rad, ze nepatris do te skupiny zvrhlych fanboiu. nemel bys moc co rict, protoze te vetsina lidi nezna a ani je nezajimas. stejne tak jako vetsina lidi nezna me a ani je nezajimam :P.
            • tyvle ruko, tenhle emo canc měl bejt co prosimtě :D
          • Jj, já jsem ten blbej a přitom tady na mě pernamentně všichni reagujete, nadáváte mi a proklínáte, když si dovolím řici něco, co nekoresponduje s vaším pohledem na věc či formou, která vám není vlastní... Ano, oplýváte bezedným nadhledem a inteligencí, kterou mně a redakci dokazujete každý den, oujé! *5*
          • sleepless
            Šel zase domů... :)
            • Náhodou, troll není tak blbej, jak se zdá, on je ještě blbější než se mohlo komu z nás zdát.
            • Trol.diskuzni
              Ať byl či nebyl, myslím, že zrovna ty jí nemáš co vyčítat. *1*
            • Amy tvůj úsudek byl vždycky blbej :)
            • Amylee.Anderson
              Náhodou, troll není tak blbej, jak se zdá, tak jakpak domů :D
            • Trol.diskuzni
              No doufám, že by mi teda redakce proplatila cestovné. *1*
      • Každé tvoje písmeno ma už len z princípu vytáča do nepríčetnosti... ale... viem sa ovládať... takže... máš pravdu Daniel Vávra by prišiel vhod (nemyslím si že je to teaclub)
  • Host do podcast

    Rád bych si poslech Petra Bulíře,bude-li to možné.Díky
    • A ještě Zvelebila a Bludra ...
      • Mopped
        Jo Zvelebila, Drebotu, Bílka, Prella a Tučka. Pak nastane konec světa, nebo konec games.cz.
      • Wyder
        Zvelebila ne, ale Bludr by byl dobrej host...
  • neviete niekto v com a pre koho tlamiczka programuje ? zaujma ma ci je "programatorka" alebo naozaj programatorka :)
    • V pascalu!
    • Ludo
      Robot Karel
    • tlamka

      pracuje v lonely sock
  • Podcast 68

    Velice povedený.Naprosto excelentní zvuk.Excelentní hosté.Zajímavé povídání.Jsem spokojen./záznam/.Díky.
  • No pořád menší šílenost než Perfect World.Tam hráč jezdil na různobarevném slonovi,jelenovi a skákali několik metrů vysoko.Monstra vypadala jako když to vymyslel největší asijský hulič a vše bylo tak barevné jako kdyby to malovali děti fixou.
    • vedle :(
  • video z podcastu nie je ?
    • keby som vedel ze to bude trvat sto rokov tak to video ripnem ja...:)
    • ..

      Taky by me zajimalo, na Ustreamu kam sem byl odkazan tipem mi jede jakasi 30vterinova smycka. Takze bude odkaz na Youtube, nebo ne?
      • blixa
        jojo, youtube bude taky...
  • risa2000

    dobrá práce

    Díky za Tlamiczku. A díky za to, že tam konečně měl Farid někoho k sobě. Měl jsem pocit, jakoby to vytáhl na úroveň, ne zcela běžnou pro FC, a Tlamiczka mu pomohla ji udržet.
    Akorát něco udělejte s těma headsetama, nebo čím to je, ať to tak nelupá.
  • Ellendway
    Faride najdi čepec jinak nechoď :D Naštval si mě tím *13*
    • Ludo
      hlavne nastvalo, ze novy posluchaci neboli upozorneni na to ze Farid je zaujaty
      • Cahir
        ?
        • Ludo
          ista hlaska co sa v podcastoch s Faridom objavuje odkedy robi v EA
  • Díl s Tlamiczkou super, jen jsem tam po hlase občas slyšel Rybku - asi mikrofon :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit