Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predem musim rict ze o puvodnim Syndicate od Bullfrog Productions jsem nikdy predtim neslysel a od Syndicate jsem cekal jen lehce pribehovou akcnarnu se zajimavim svetem - a presne tohle jsem dostal. S hodnocenim recenze vicemene souhlasim, snad bych sam za sebe mozna tech 10-15% pridal. Dovolim si ale male srovnani s nejnovejsim dilkem od Infinity - Call of Duty Modern Warfare 3. Vsechny výtky a pozitiva zminena v recenzi Syndicate jako by vypadly z review poslednich dilu CoD. Uz osmy dil porad stejne atmosfericke a nesmirne koridorove hry ale i tak dostava stale nadprumerne hodnoceni (pry to zachranuje multiplayer...) - ja rikam reklamni masaz a enormni hype! Myslim ze je to vuci takovym dilkum jako Syndicate trochu nespravedlive. Muzu vam snad jen doporucit zkouknout nejaka videa z hrani nebo co-op multiplayer demo a dat Syndicate sanci. Ja jsem se totiz celkem dobre bavil. Nejsem vubec hrac FPS tak mozna nemam moc sirokou paletu titulu se kterymi bych mohl srovnavat, ale pro me spolu s Rage nejzajimavejsi akce od konce léta.
  • ta hra si nezaslouží ani stáhnout z warezu natož koupit origo *1*
  • kostasasa
    Hmm, čím víc o Syndicate čtu, tím míň se mi do ní chce investovat. Nelákali mě ani tak trailery jako spíš náznaky, že půjde o podobnou hru jako Deus Ex: HR. Škoda.
  • Je to hra, u které si občas říkáte, jestli to ti vývojáři myslí vážně. U prvního bossa jsem se popadal za hlavu a chtěl jsem skončit. Je ale také pravda, že občas hra nabídne i světlé okamžiky a vy si říkáte, že to není zas tak špatné a sem tam vás opravdu něco "mile" překvapí. Ale takových momentů moc není. Hlavně mě zklamala grafika,především jsem čekal nějaký epický pohled ala mass effect nebo crysis 2, ale místo toho je svět v syndicatu odfláknutý,je vyobrazen podobně jako ve hře spiderman před 10 lety a tím pádem zcela upadá atmosféra celé hry. Kdyby vyšla před 5 lety, tak by to byl možná hit, ale dnes je to jen taková průměrná fps a to po všech stránkách.
  • Záběry ze hry a kvalitní český komentář

    http://www.youtube.com/watch?v=tvB0puUl0LY
  • Jo, nikdo mi to neveril, kdyz jsem to tu psal.
  • kubi-wan
    Až to bude ve slevě za dvě stovky, bude se to prodávat dobře :)
  • Proč mi přijde, že ta hra je šitá horkou jehlou?
  • Alex6565
    Jak to jen říct, pro mě zatím největší zklamání roku. Opravdu jsem byl hodně naivní když jsem si myslel že to může být něco jako Deus Ex. Škoda času, peněz i nervů.
    • Myslim, ze hlavni problem je, ze od toho nekdo cekal puvodni syndicate nebo Deus ex...coz moc nechapu. Podle traileru prece muselo bejt kazdymu jasny ze to nebude ani jedna z techhle veci...
    • Viva la FAI y la CNT...
  • corfer
    Mně přijde příšerně komické, že si tady, soudě dle příspěvků, každý hru půjčil od kamaráda. Jak směšné!
    • Mne zase prijde priserne komicke, ze tuhle hru nazyvaji Syndicate a snazi se ji prodavat za normalni cenu. Jak smesne!
      • To že jste se všichni upnuli na to, že se to jmenuje jako jedna stará legendární hra a očekávali jste od toho bůhvíco, je jen vaše chyba. Vždyť už od začátku bylo jasné, že společné bude v podstatě jen jméno. Tak zapomeňte, že se to jmenuje Syndicate a přestaňte tu brečet, jak to nenaplnilo vaše očekávání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit