Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "After the mission, there are absolutely crucial “big picture” story elements revealed through a sort of Q&A conversation with Javik. Without him, you wouldn’t be able to fill in a number of gaps in the history of the Mass Effect universe — which makes it a shame that Javik wasn’t included in the base package, so everyone would be able to enjoy it."
    ( http://gamerlimit.com/2012/03/gamer-limit-review-mass-effect-3-from-ashes-dlc/ )

    Takže to vypadá, že situace s DLC je přesně tak špatná, jak se mnozí obávali. *9*
    • Trol.diskuzni
      Je to hnus, velebnosti... V podstatě tím Bioware říká: "Jsme rádi, že jste koupí projevili zájem o naši hru - existuje však ještě jedno drobné DLC, které je nutno přikoupit, aby byl Váš zážitek ze hry již zcela dokonalý!" Mohli by to tisknout rovnou na zadní strany krabiček...
      • Jo kdyby to tam museli napsat tak si to takhle rozdělit nedovolí.
  • jen si rikam co kdybych ten ban dostal minutu pred pulnoci? prestal by mi pak po pulnoci platit? *15*
    • Trol.diskuzni
      Nepřestal... Platí přesně na 24 hod. *9*
      • Osobni zkusenost nade vse co? *1*
  • Ohladom tych nizkych hodnoteni na Metacritic:
    Jedna cast hracskej komunity, povedal by som ze ta mensia ale za to hlasitejsia (a v tomto pripade bohuzial ze je mensia) proste nema rado praktiky EA a Bioware co sa tejto hry tyka, konkretne tieto:
    -Origin (nie je to ten hlavny dovod, ale tiez jeden z nich)
    -1st day DLC - tu sa komunita nazdava (a ja osobne s nimi suhlasim), ze 1st day DLC je nieco, co malo byt v zakladnej hre a nemalo by sa to nikdy predavat navyse a kazdy musi uznat ze pri ME3 to EA/Bioware uz prehnali... DLC - OK. 1st day DLC - Humus.
    -exclusivities pri predobjednavke - to je jasne, vacsine ludi sa nepaci, ked dostanes nejaku vec/vyhodu do hry iba v pripade ze si hru kupis/predobjednas v konkretnom obchode (myslim ze Gamestop mali nieco + este par dalsich vacsich obchodov). Takisto tu viacmenej plynie zhoda, ze ak by to bolo nieco kozmeticke, tak by to nevadilo, kdezto v pripade ME3 som cital, ze tam bolo dokonca nieco co ovplyvnuje pribeh/ulahcuje ziskanie jednoho specifickeho konca.
    Viac o tom hovoril TotalBiscuit v jednom z poslednych Mailboxov. Osobne si tiez myslim, ze pri ME3 to prehnali a moj postoj je taky, ze hru si nekupim teraz, ale az neskor - v zlacnenej Game of the Year edicii so vsetkymi DLC a podobnymi kravinami. Inak, tiez ma celkom mrzi, ze vacsina hracov sa k tomu stavia tak, ze sa im to nepaci ale jedina ich forma protestu je prave zdrbavanie hry na forach/metacritic a podobne. A potom samozrejme hru upiratia na Day1, cim len nahravaju do kariet tym, ktori na PC vydavat hry nechcu...

    Mimochodom Games gratulujem, pozrel som zdrojak a nemate tam nic take ako IGN (kto nevie, IGN malo prvych par minut po vydani clanku v ktorom vyhlasilo Mass Effect za najepickejsiu trilogiu ever created nieco taketo:

    Sponsored by Bioware - v div tagu s parametrami "color: white; background-color: white;" (chcel som se hodit cely kod, ale nepovoluje to tu ani ked to zakomentujem -.-)
    • Mayuri12
      Pravda alespoň částečně i tak ale musíš připustit že alespoň polovina těch lidí co na metacriticu hodnotí hru nehrála a jsou prostě hateři (vzhledem k tomu kolik jich je jenom tadyna games), nebo hru upiratily měli špatnej konec a teď jsou nasra*ý atd.
    • Khanemis
      Souhlasím, rozumný komentář:-)
      Některé firmy jako by si stále nedokázaly uvědomit, že DLC jsou pro spoustu lidí velmi ožehavé téma a je třeba k němu přistupovat s citem, aby proti sobě nepoštvali právě ty hlučné jedince. Ale to je zřejmě marné.
      Ale lepší to už asi jen tak nebude. Problém je, že na jedné straně si s pomocí marketingu, nátlaku na média či prachobyčejným využitím přehnaného prvního dojmu, kterému někteří recenzenti podlehnou. A na straně druhé zase naštvou různými rozhodnutími i tím samotným hypem křiklouny, kteří jim to hodnocení budou zase za každou cenu snižovat. Těžko se pak může nezainteresovaný hráč dostat k objektivními hodnocení.

      Mimochodem, recenze mi přišla dobrá, Pavel jako vždy nezklamal:-)
    • Zkrať to.
      • Bioware sú zlý a jedia mačky...
        • jaky máčky ? myslis macka jako jidloM
          • Kočky myslel kočky
    • Mas to moc dlouhy, ani cist se me to nechce
  • kdyby ste radsi misto tech banu byly aktivni a informovali o novem traileru na moh warpig nebo jak se to jmenuje....
    • ale prosimtě
      • Trol.diskuzni
        No vidíš, že to jde... *3*
        • to jsem nebyl ja :D
          • Trol.diskuzni
            Jo aha... No, to se stává často i u mě, že tady píšou pod mým nickem komentáře. *7*
  • pres proxy nemuzete pouzivat reagovat a davat pluska minuska tak bude vic komentu
    • Trol.diskuzni
      Když víš, jaké proxy používat, tak můžeš i reagovat (dávat hodnocení ale ne)... Jak asi myslíš, že bych tady mohl fungovat i přes nekonečné banování mé osoby? *4*
  • re clovek: no a co by o tech dnesnich hrach meli psat? vzdyt tam zadny zajimavosti nejsou ani tajny mistnosti a tak....a diskutovat o tom jak zvladnout tu a tu misi? hry jsou tak lehky ze uz k nim autori nedelaj ani cheaty *15*
    • copak Jindro ? dostal banana ? *15* *15* *15*
      • Trol.diskuzni
        Občas mi ty BANy taky připadají nezasloužené... No jo, Mr. Poláček is the boss.
        • Presne tak , pre diskusiu o Mass Effecte je predsa nutné poznať aktuálny čas , bez Jindrovho príspevku by som si myslel že je ešte stále podvečer a nevedel by som že by sa už patrilo zalahnúť do postele pretože zajtra musím vstávať !!! Jindra padol za dobrú vec , je to mučedník !!! Niekto by mal zvrhnúť tú diktatúru zlotrilého šéfredaktora , ktorý si myslí že len pretože on sám nikdy nespí , má právo brániť v slobode prejavu ludom ktorí majú pojem o čase !!!
      • za to ze jsem upozornil na cas *16*
    • Trol.diskuzni
      Proxy?
      • "Zlá burina nevyhynie " ako praví jedno slovenské príslovie *7*
  • Trol.diskuzni
    Omlouvám se, to byla zkouška, jestli už mě ZASE zabanovali... Naštěstí ještě ne, tak doufám, že se tak nestane. V každém případě, pokud to čte pan Poláček, nemohl by zodpovědět někdy můj dotaz ohledně článku na téma "Jak hodnotíme hry", který před více než rokem napsal pan Vávra (a přesto nebyl nikdy vydán, pokud vím)? Od té doby na něj bedlivě čekám...
    • Skúšaš či už redakcia začala mazať bezpredmetné príspevky ? *1*
      • Trol.diskuzni
        Nn, zkoušel jsem, jestli nezabanovali mě náhodou... No, naštěstí to odnesl Jindřich *1*
        • Ty ses druhej v poradi ,neboj *1* .
          • Trol.diskuzni
            No doufám, že ne, už si na mě pan Poláček užil legrace dosti za poslední dny! *1*
            • Uvidime *1* .
  • Vdaka tomu co v poslednom case citam na forach uz viem jedno. Ludia kazdym rokom su vacsie a vacsie kreatury a co je horsie tupejsie. Prepacte ale nedalo mji to napisat.
    • jakpak jsi k tomu došel?
      já zas pozoruju, že rok od roku dostáváme tupější a tupější hry
      • Clovek si musi vybirat... Human Revolution treba, ale to uz bych se opakoval :)
        • Human revolution? nebyl špatnej, ale ted si znovu užívám Silent assassina a hned po něm mám z gogu kupenýho Thiefa :-) . Ale jo, human revolution spolu s portalem jsou dvě jiskřičky v téhle černočerné konzoloidní temné době
      • \le zato s nejvysim hodnocenim a to ted prej je IN
    • To já rád *7*
  • Tyyy jo*1* Po dvouhodinovým "sciencedirectování" není nad to zavítat do emocemi nabyté diskuze o ME.

    Zajímalo by mne jak se cítí autoři hry, když takhle procházejí Metacritics. *8*
    • Trol.diskuzni
      Já na jejich místě (tvůrců, kteří na ME dělají roky) bych nějaký metacritics z hlediska uživatelských hodnocení absolutně neřešil... Copak se dají názory hordy internetových anonymů brát nějak hodnověrně? Naopak novinářské známky mají vynikající, to je asi hřeje především.
      • Taková laskavá slova ty jsi vážně troll diskuzní?
        • Trol.diskuzni
          E-e, jeho bratranec z třetího kolena.
      • Asi jo :-)
      • Copak se daji ty hypem ovlivnene "profi" recenze brat nejak hodnoverne? *2*
        Ty temer nulove hodnoceni uzivatelu na MC je extrem,ale vetsina tech profi recenzi je druhej extrem.
        A pravda,jak uz to tak casto byva,bude nekde uprostred.Pro nekoho blize tem profi a pro jineho zase blize tem haterskym *1* .
        • Dokonale jsi to vystihl, palec nahoru *4*
      • Predevsim je hreje prodej *3*
        • Trol.diskuzni
          To publishera... Ale věřím, že vyloženě samotné tvůrce zahřeje možná i více si přečíst nějakou pozitivní recenzi, než jen vidět někde nějaká čísla a prašule.
    • God-of-War
      To neni Metacritics... to je Mentálcritics
  • moc se těším jelikož jsem velkej fanda RPG jako třeba Knights of the old republic nebo Zaklínače. První díl mě byl podle mého názoru průměrný a ve srovnání třeba se zmiňovaným zaklínačem 1 slabší, pak přišla dvojka a ta byla velice nadprůměrná zastínila i zaklínače 1. No druhý zaklínač mě naprosto ohromil a myslím si že je to král mezi novodobými RPG. Ale i král musí být někdy sesazen :)
    • Ak máš rád RPGčka tohoto tipu , skús Vampire the masquerade : bloodlines , pre mňa osobne asi stále najlepšia hra svojho druhu čo sa týka sveta , postáv , atmošky atd... ... a dnes už je opatchovaná dosť natolko aby sa dala vpohode dohrať bez závažných bugov *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit