Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještěže s Xboxem už tohle nemusím řešit. Však oni si hlupáci zase za 2 roky koupí drahé grafiky, aby to běželo :) a zase a zase .. přitom by stačilo jen ty hry optimalizovat.... (viz konzole) , ale to je stará známá věc.
    • hlavně že tobě na Xboxu Guild Wars 2 poběží bezvadně....nepřipadáš si trochu mimo? ;-) (mimochodem na minimální požadavky dosáhne 6 let starý počítač nebo kdejaký levný notebook) Kdybych chtěl hrát jen hry pro konzole a multiplatformní, koupím si konzoli, jenže bez myši si nezahraju pořádnou střílečku a bez hromady RAMky letecký simulátor. Každému sedí něco jiného, tak proč rozpoutávat žabomyší spory?
    • dybowicz.r
      Total fail ... poukazovat na hlupáky a sám se přitom chovat jako d*ment. Promiň za ten výraz ,ale u PC only hry tohle může napsat opravdu jen d*mentní člověk
      • Knifer
        Pokud se nepletu tak GW2 bude mít i konzolovou verzi která vídej ale o dost později než PC verze a pravděpodobně bude značně omezená
    • osobne nemam nic proti ludom co sa hraju na konzolach, ale pisat koment k hre, ktora bude len pre PC a dokonca vyzaduje PC ktore dnes postavis za cenu mensiu ako novy XBOX mi pride trochu divne, cize sa necuduj ze dostavas MINUSy :) taktiez je stara znama vec, ze koli tvojim konzolam a potrebe optimalizovat vyzeraju hry v sucasnosti ako vyzeraju, lebo z tych starych krabiciek uz len tazko vyzmykat nieco krajsie, a optimalizovat sa oplati, pretoze konzolovy trh je väcsi ako PC trh. na druhu stranu ma ale velmi tesi ze sa v GW2 nestretneme, kedze si si za svoje peniaze kupil konzolu, a ja som si za svoje peniaze kupil PC :) PEACE
  • Danieledl
    Na ultra v poho.
  • Ringwraith
    Nároky mě potěšily.

    Ale doufám, že se dostanu do testu. U TERy jsem si nebyl taky jistej do osobního vyzkoušení a u GW2 nebudu taky.
  • Delaji to naschval samozrejmne.Demence.
    • Ringwraith
      Bohužel se to stalo zavedenou praxí...
  • to jsou ty americani tak mimo ze si myslej ze 150 dolaru se rovna 150 euro nebo to delaji naschval
    • ne, to je evropska unie a jejich posrany VAT
      • Snad se nemylim, ale ziju v predstave ze pokud americka firma exportuje zbozi mimo USA, tak jim stat VAT vraci, respektive ho neplati.
      • Kinet1c
        sakra :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit