Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krudanze
    jestli si naka hra zaslouzi hd remake tak je to tahle. protoze grafika je u tyhle hry asi nejvetsi prekazka. jinak byla genialni
  • Kua to je hudební vkus, pusťte si radši Bolt Thrower.
  • MickTheMage
    Aka skoda, ked tak teraz na to pozeram - dalsia zo starej rady 3D hier, ktora nezostarla pekne. To je hotove nestastie toto ranne 3D. Zaujimave, ale je, ze naprikald taky Omikron i dnes vyzera celkom dobre (jasne, su tam lopatove ruky a tvrde hrany, ale cele to posobi lepsie ako niektore ine hry - holt Cage :) ) a pritom je to starsia hra.

    Inak samozrejme, Anachronox vyborna hra...jedna z tych, o ktorych sa vsak malo hovori ked sa spomina. Co je skoda.
    • Ringwraith
      To je vskutku osud ranných 3D her.

      A jde to vidět nejvíc na ranných titulech pro PS1 a N64. Když si vezmeš SNES hru, tak ty kvalitní dodnes vypadají skvěle, a můžeš to vylepšit filtry v emulátoru. Ale když si vezmeš něco jako Castlevania 64, tak je to děs.
      • Tak co jsem viděl v AVGN, tak mi připadalo, že ta Castlevania64 se nepovedla ani po stránce designu, na druhou stranu takovej Mario se hrát dá i přes jeho grafiku.
        • MickTheMage
          Ono dobre hry sa daju hrat vzdy, akurat pri 3D hrach viac vynikne ten vyvoj v grafike. A obcas to posobi trochu usmevne. Kdezto 2D v podstate nestarne. Nedavno som zase videl v pohybe Shadow of the Beast (a to som nikdy nebol Amigista) a ta hra vyzera i dnes vyborne.
  • This is what I was waiting for.
  • tahle hra byla moje noční můra.
  • Právě jsem koupil a uvidíme, jak bude Anachronox fungovat na moderních PC. Prodávaná verze se mi ani nespustila (Win 7 x64, GF 560Ti)
    • Tak hra se spustila... super.
      • kubi-wan
        Hry z GoGu se spustěj vždycky :)
        • PreidaQ
          S určitými rezervami skoro vždy. *7*
  • Ringwraith
    Tak ono těch pokusů o JRPG ze západu moc ani nebylo.
    Napadá mě snad jen Septherra Core: Legacy of the Creator.
    • Je to škoda, protože zrovna Septerra Core jsem měl fakt rád. Líbilo se mi steam-punkové prostředí, protože takových her moc nebylo. Ale asi moc populární nebyla, protože jsem jí hledal asi 5 let a nemohl jsem si vzpomenout na její název a nikdo jí moc neznal.
      • MrSanta
        To se divím, však byla kdysi u jednoho CZ herního časáku. Asi si hledal špatně, nebo špatně formuloval otázky *3*
        Z Anachronoxu mám radost. Akorát nevím, kdy na to budu mít čas... *9*
        • Však neříkám, že to neznal nikdo, ale že to asi nebylo moc populární a lidem se to nevrylo do paměti (o to hledání jako takové nejde, nějak intenzivně jsem se nesnažil)
        • Však i Anachronox vyšel v jednom z těch našich dvou časáků ... Tehdá jsem založil protože to byla velká hra , na kterou nebyl čas a ... dneska že bych si ji už ani nespustil ?
  • Petře, pište spisovně, jste na seriózním webu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit