Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius, ty si proste...

    http://www.thescienceofdating.com/wp-content/uploads/2011/11/gay-genetic.jpg

    Len dúfam, že nemáš viac ako 10 rokov, inak by to bolo smutné...
    • *1* Ano, protoze verim, ze je Xbox nespolehlivy, jsem Gay, supr logika mladej
  • exmaxx
    Pojďte radši něco zahrát, než se tu hádat *14* Nebo pěkně na zahrádku, tam se hádá nejlíp... *3*
  • reakce na Miserius: Pracuju v hernim obchode a nevsim jsem si, ze by Xbox 360 byl poruchovejsi nez PS3. Dokonce bych rekl (a je to takovy spis muj dojem), ze reklamace PS3 jsou o neco castejsi (u nas). Poruchovost Xboxu 360 byla vyssi na zacatku pri vydani konzole, ted uz je to vicemene na stejno.
  • děláte tady akorát ze sebe dementy s tím jak dedukujete že xbox je poruchovej a kdesi cosi o procentech! když nevíte tak nerozumujte! poruchovy xboxy byly první revize.. XENON a FALCON.. dnešní revize JASPER, VALHALA nejsou poruchové.. musite si uvedomit ze na tu dobu kdy xbox vyšel to byl docela velkej výkon když jinak bylo PS2.. tak tady laskavě neplácejte h*vna. !!!
    • Však on sem hází odkazy na pět let starý články a myslí si, že to platí i dneska. Škoda mluvit *7*
      • Teda Teo, tebe asi chytnul pořádnej rapl když máš takový nutkání tu pořád nadávat, neni to nic osobní ty tulipáne
        • Neřekl jsem jediný slovo, který by sis mohl brát osobně, krom toho "prober se", což je dobrá rada, protože stále žiješ ve světě, kdy má xbox 33 procentní poruchovost.
          • to nemá cenu. ja sem napsal ktery revize byly poruchovy a u kterejch to nehrozi. tak si to procti a nevyvracej to porad.. vlastnim xbox, tim ze sebe nedelam boha ale sem trochu v obraze ;) přeju hezkej den
  • Vyhoda je nizka cena a nizka spotreba. Nevyhodou asi bude, ze hlavni obsah, placene filmy, nebudou k dispozici ve vychodnim regionu. V americe by se to ale mohlo stat prodavanejsi nez nastupce xboxu, zvlast jestli k tomu bude kinect = gesty a hlasem ovladane levne multimedialni centrum a jako bonus levne (potencialne tedy inovativni) casual hry, ktere ted ekonomicky leti.
  • Tady se clovek jen chce vyjadrit k tematu, bez zaujatosti k tomu či onomu a ihned se na něj vrhne banda trotlů co celý den jen sedí u počítače a hlídaj diskuze...
    • Mimochodem, ono je hromsky vtipné, že zrovna tebou zmiňovaný YLOD je porucha playstationů, nikoliv xboxu :D
    • Ja te chapu, je to strasny jak se na cloveka vrhnou, kdyz pise vymysleny udaje.
    • Kdybys byl aspoň v obraze, jenže ty tu akorát plevelíš diskuzi 5 let starejma informacema, který už dávno neplatí. Prober se.
    • lól, miserius fňuk... :D
    • Někteří trotlové sedí např. v práci a nesmíš se divit, když tady jednoduše lžeš a ještě tomu sám věříš.
  • Vlastním sice PS3, ale nejsem na základě toho xbox hater, ale nejde mi do hlavy proc by nekdo daval tolik penez za xbox, kdyz statisticky se 33% proste rozbije (YLOD nebo jak to je). To znamena ze kazdej treti xbox je zmetek. Me prijde ze by melo i byt zakazano prodavat takle nekvalitni vyrobky, dokud s tim neco neudelaji. Radsi 5 stovek priplatim a koupim PS3, nebo ty penize narvu do upgradu pc, ale kupovat neco kde je sance 1:3 ze do pul roku to nepujde... *8*
    • ale jaká je to revize jsem se tam nikde nedočetl. proto nevím, jestli výsledky nějakého pofidérního průzkumu jsou nějak kompetentní.
      • Proste je to nekvalitni konzole pro lidi co nemaj na pocitac nebo casual hrace, tečka.
        • Nebo pro lidi, kteří si multiplatformní titul raději zahrají na platformě ze které pochází. Nepsal jsi tady, že jsi nezaujatý a že proti xboxu nic nemáš? Nezdá se. Prostě jsi jen další PS3fanboy, který dostal konzolku k vánocům a od té doby nedá na nic jiného dopustit, tečka.
          • "Pokud za to můžou jen první revize, to už nevim..." Na tom jsi postavil celou diskuzi, ty zasr@any hov@do! Co takhle si to předem zjistit? Kvůli jednomu pitomci tady ztratilo čas 20 lidí! Ty jsi vážně korunovanej čůr@k!
          • *7* *7* *6*
            • Spades
              Miserius - víš nevěř všemu, co najdeš na wiki, a už vůbec nevěř anketám...
              Až najdeš věrohodný zdroj (je jich tu několik), tak tahej informace z něj. Určitě tam najdeš, že staré revize x360 byly hodně poruchové, ale od revize Jasper už tak poruchový není. Mám první Jasper z roku 2009 a nikdy jsem s ním neměl problémy...
              Slim je dokonce ještě méně poruchový.
            • Jen okecáváš sebe a nic k tématu (tvému trollování) a proto jdu nadšeně běhat po místnosti i když ze mě kolegové radost mít nebudou. Rada na závěr: Až budeš mít zase někdy trollivou, tak si vyber téma u kterého není z prvního příspěvku vidět, že o tom víš houno.
            • Ja se nerad bavim s hlupaky, víš... Informace jsem našel na internetu a Xbox je celosvětově považován za nejméně spolehlivou konzoli. Pokud za to můžou jen první revize, to už nevim ale nic to na tom nemění. Tvoje řeči o tom jak mi někdo něco koupil, už jsou tak ohraný, že je komentovat nechci. Pokud tě to bude bavit, klidně to tu spamuj dál, ja se vyjadřovat nebudu a mužes doma běhat po pokoji jak jsi vyhrál.
            • A najednou neumíš psát? Sám se držím toho, že je mi naprosto jedno na jaké platformě hraji a proto bych ti psal i v případě, že by jsi lhal o ps3, pc, wii atd. Jen nemám rád, když si lidi tahají informace z pr.... což jak ti již bylo prokázáno jsi aplikoval. Nějaké vyjádření? Nebo jen potichu vycouváš jako většina neúspěšných tro(t)llů?
    • to je blbost, v mem okoli znam velkou spoustu lidi co maji xboxy, dokonce nekteri i ty uplne prvni verze, a nikomu se nepokazil, staci nebyt retardovany i...t a nestrkat xbox do ruznych policek, nebo skrinek, kde se potom sam upece ... to je tak asi cele tajemstvi
    • Pisu jen to co nekde ctu.

      http://www.eurogamer.cz/articles/poruchovost-xboxu-360-se-ustalila
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

      Je mozny ze cely vase mesto ma nerozbitny xboxi, ale ja mam zase kamarada co ma brachu a ten ma kamarady a proste z 7 lidi ma po roce a pul ten stejny xbox jen jeden... A odpustte si ty tvrdacky reci, hrdinove
      • "nerozbitny xboxi" --- Nauč se česky, ty negramote, jestli chceš, aby tvé názory bral kdokoliv vážně.
      • Ty kaštane, podívej se na datum toho článku. Fakt, že dřív byl Xbox poruchový a to dost je prostě fakt, ale dnes tomu tak není, tak se tady neoháněj s "1ze3"
      • splash
        "Z ankety mezi pěti tisíci čtenáři..."

        Nojo! A jsme doma. Z těch 54% je 30% xbox haterů 5% lidí co si ho rozbili samy a 10% blbců jak ty *1*

        EDIT:
        "Poruchovost konzolí přesáhla dokonce hranici 33% a Xbox 360 se tak stal nejporuchovějším přístrojem v historii herních konzolí..."

        Ano RROD s XBOXem a MS dost zamával. Někde byl zřízen servis který bezplatně vyzvedl opravil a vrátil xbox. Ale to o poruchovosti dnes už více než neplatí.
        • Xbox nemam a ani proti nemu nic nemam, nevim podle ceho soudis ze jsem blbec. Radsi se uklidni ty smažko
    • Tady nám zase někdo pěkně kecá. V roce 2009 činilo procento všech rozbitých boxů 12. Dnes, kdy je na trhu vylepšená Elite verze, to bude tak 6 nebo míň.
      • můžeš dát nějakej odkaz na tu statistiku? Viděl jsem dost průzkumů, z kterých vždy vyplynulo, že xbox360 je hodně poruchová konzole a dost pochybuju, že by se v současnosti pohybovali okolo 10%
      • Naprosto nesmyslný údaje, všechny... *1* *1*
        • "On August 28, 2009, SquareTrade published a report saying that "early indications point to the RROD problem abating in 2009", projecting that 1-year failure rates with the release of the Jasper chipsets might be below 4%, with actual fail rates for RROD problems at slightly above 1% in Q109, and total failure rates for all hardware problems at about 12%." A už k tomu nic nepiš, prosím.
        • Se mrkni na wikipedii, ignorante *7*
          • Mrknu

            http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

            Mrknul jsi se taky? Uvádí 33% *7*
            • Odkazy na články 5 let starý *7*
            • A hlavně to tu nezapomeň proklikat do červena, to tvý statistiky vycucaný z prstu určitě podpoří.
          • Anglickou ovšem *7*
        • splash
          Já mám xbox přes dva roky, několikrát jsem ho rozložil a složil (mám rád elektrotechniku) a nic mu není. A v okolí nemám nikoho komu by se rozbil. A PROBOHA KDE SI VZAL ŽE JE KAŽDÝ TŘETÍ ROZBITÝ. Doufám že to není důsledek užívání tvrdých drog!?
    • mám kamaráda, který má kamaráda, který má kamaráda, který má bratrance, který má tátu, který má kamaráda a všichni tihle lidé mají neporouchaný xbox. i já mám neporouchaný xbox. nevím, jak jsi k tomuto poměru přišel, ale je to fejk. slimy a jaspery poruchové nejsou - tedy jsou, ale asi jako každé jiné spotřební zboží. taky nejsem sony-hater a nechci flame, ale sakra nepiš lži.
      • = 1 rozbitej box z 10 před 3 lety, dnes tak 1 z 20. Každej třetí je výplod jeho ujeté fantazie.
  • rancor1223
    To mi moc logický nepřipadá. Teď bych naopak očekával odmlku před vydáním nové generace. Lidé už dlouhou dobu mají tu stávající a budou chtít upgrade. Ale když si rok, maximálně dva předtím koupili "novou" konzoli (ať už sebelevnější), budou si hned chtít kupovat novou a řádně drahou? Nemyslím si.
  • Nejdůležitější zpráva, totiž že kdyby to vyšlo tak na tom nejde nic spustit, je až při rozkliku. A to jsem něco takovýho dycky chtěl. Xbox by dneska měl stát tak 3-4 tisíce a ani náhodou víc.
    • Umaroth
      stoji 4500....coz je rozumná cena, která tomu co za ty penize dostanes moc sluší *3*
      • Umaroth
        vždyt trochu lepší telefon dnes stoji 7000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit