Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi najvtipnejsi podcast.Sice Vavra je +10 ale Rybka je +11 a je to poznat.Zo vsetkeho co Vavra povedal si robil (ako aj ostatny) srandu a to vo fight clube chybalo!Cucat hodku a pol na redaktorov ktory placaju mudrosti je proste casom nudne...
  • Hairy_Ass
    Vávra: "Kdyby Wallace s Johankou měli dítě, tak i to by na Žižku nemělo!" (omlouvám se, ale doslovně si to už nepamatuju) - Skvělé! Dnešní fight club nebyl tak úplně o hrách, ale možná proto jsem se u něj tolik bavil. *1* *3*
    • Black_Hand
      kdyz si to prehravam v hlave, tak mi prijde, ze to byl nejlepsi podcast za posledni mesice. trochu mi tam ale chybel martin, ktery si hral na smiraka ve vedlejsi mistnosti a v chatu. michal a dan spolu ten podcast dneska opravdu udelali. samozrejme, ze nic proti petrovi a lukasovi, ale ti se dneska trochu drzeli zpatky, k cemuz take dali dobry duvod.
    • Mě se líbil výraz od M.Rybky "....harcore komunina si to vyhardcoruje" *1*
  • Aspoň že Lukáš dokízal vypnúť ten sporič obrazovky *3*
  • Dan mi obvykle nevadí, ale dneska mi občas přišel dost mimo. A určitě by to chtělo ho trochu přísněji moderovat, moc jste toho nestihli:).
    • Jo?
      Mne zas prisel v pohode jako nikdy.
      Je videt, ze kdyz si muze vytriskat baterky praci na svem detatku, nemusi predvadet hereckou improvizaci na tema "kral demagogu".
      Oficialne davam povoleni Dana zase priste pozvat.
      (stihl jsem jen druhou polovinu, tak snad po shlednuti ty prvni nezmenim nazor... ;)
  • Black_Hand
    nejak mi to spadlo, uprostred vety...wtf? a ke konci to melo hodne daleko.
    ...jestli byl vazne konec, tak jsem ztratil pul hodinu zivota ani nevim kde.
    • Black_Hand
      tak ano, mel jsem ctvrt hodinovy lag :X. ted jsem dokoukal zbytek.
  • S těmi dotazy dneska jste mě teda zklamali. (A klidně ten příspěvek zase smažte a zaBANujte, nemám s tím problém)
    • Slotermeyer
      Většinou s Trolem.d nesouhlasím, ale dnes mu musím dát za pravdu. Spousta zajímavých dotazů vešla vniveč. Kéž by sledoval chat Lukáš...

      Pro nedočkavce -> pirátský audiozáznam podcastu. Cenzurujte, jak je libo...

      http://webshare.cz/FDYw5Ygnb2-podcast_73_bez_ob_zky.mp3
      • sleepless
        Dotazy jsem mel vypsane v zasade vsechny, ale jednak bych o jejich zajimavosti byl schopen vest dost dlouho polemiku, za druhe jsem u nekterych dobre vedel, co na ne Dan ci Michal odpovi (nic, protoze nemuzou nebo nechteji), ale hlavne jste videli sami, co vzniklo za debatu na pouhe dva dotazy. A ty jsem vybral schvalne, protoze ti dva k tomu meli co rict. Nejde preci o pocet dotazu...
        • Black_Hand
          mas pravdu, ale spis jsem mluvil o tvou aktivitu na chatu. lukas taha namety za behu. a ode me to neni navic moc fer, kdyz jsem byl v brutalnim lagu o kterym jsem nevedel :).
          • sleepless
            Zasadni prusvih je v tom, ze jak se objevi v podcastu Dan, tak se dotazy a diskuse s tim spojena sleje v jednu obvyklou hmotu. I dotazy a probirana temata jsou velmi podobna. Nechci nikomu krivdit, ale obvykle to je vyjadrovani podpory ci nenavisti vuci jeho nazorum, potazmo dotazy na hru apod. Treba otazka na to, jestli nechce delat politiku, uz padla v podcastu nekolikrat (dotazy na Warhorse hru ani nepoticam) a minimalne 2x byla zodpovezena. Dan je vyborny host, ale lidi maj bohuzel tendenci se ho ptat furt na to same. Je potreba nezapominat, ze se Fight Clubu ucastnil skoro rok prakticky kazdy tyden! Dalsi vec je, ze oba dva dostavali nadstandardni mnozstvi prostoru, jak uz zminoval Lukas. Ostatne, to byl i zamer, kdyz jsem je do pocastu podloune lakal.
            • Black_Hand
              jo, to chapu. ty hloupe samozrejme ignorovat. nemame logy, takze je to stejne uz jen o pocitech.

              problem, a zaroven i vyhoda, je ze dan je tak vyrazna osobnost. takove osobnosti pritahuji pritrouble fanousky i kdyz nazory jeho sameho pritroublosti trpet nemusi.

              kdyz to ale vezmu kolem a kolem tak to byl i tak nejlepsi podcast ze hodne dlouhou dobu.

              nicmene "dotazy" porad lepsi, nez kdyz tam prijde betka.
      • Black_Hand
        to mas pravdu. petr na to trochu kaslal, coz je ale v souladu s jeho dlouhodym pristupem k podcastu, ktery byl ale vetsinou zapricinen prebytkem prace.
        • sleepless
          Tentokrat se budu branit, dotazy jsem mel vypsane de facto vsechny, ale otazky typu "nechce Dan kandidovat na politika" nebo "kdy zverejnite informace o sve hre" opravdu za zajimave nepovazuji. A jak rikam, spoustu z nich zodpovedeli ti dva behem te sve dlouhe debaty na prvni dva dotazy, kde jsme jim dali prostor.
    • janchor
      My zase nemáme problém s příspěvky, co jsou k tématu.
    • Ringwraith
      Jo no, ty dotazy dost zazdili.
      • Naprosto!
  • Cosi
    Tak pro přístě, moderátor by měl moderovat a odstavovat Dana od řeči, když se odchýlí od původního tématu. Dan by pak chtěl povídat a povídat...
    • janchor
      Chtěl jsem vyjít vstříc lidem, kteří si stěžovali, že Danovi nedáváme prostor. A navíc mi ta debata od tématu přišla vesměs zajímavá, takže tím spíš jsem neměl tendenci zasahovat.
      • Cosi
        Dobrá, to má něco do sebe.
      • Black_Hand
        delal si to dobre. michal si ho pak pekne prebral :). i kdyz to nic nemeni na tom, ze je skoda, ze dan nechodi casteji.
  • DOTAZ

    Na Vávru : Načem pracuje a jak je stím daleko , a jestli hraje tak co
    Na Rybku: to samé jako Na Vávru
  • Tam hulíte ???

    Tam hulíte trávu nebo co ? :-) ten stou bradkou to asi palil :-)
  • Mr. Vavra? Se picnu, BOŽE, DĚKUJI TI! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Len do toho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit