Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc hezký - uvidíme co z toho vyleze.
  • Pecka...
  • xixixao
    Nejsou to herní mechanismy, ale technologická náročnost. Nikoho nepřekvapí, že 2D engine adventury je jednodušší než 2D engine strategie, který je ale pořád jednodušší než 3D engine čehokoliv...
  • Co na to říct ... huráááááá *14* *14*
  • Vypadá to jak Sanitarium :)
    • Mne to skor pripomina taky mix Sanitarium a Gemini Rue. Nedavono som si rozohral klasiku 'I have no mouth and i must scream' a musim povedat, ze tato adventurka je naozaj fantasticka(uz davno som nezazil tak perfektnu atmosferu). Vrelo odporucam!
    • Aha, projel jsem komenty a nejsem první kdo si toho všimnul :) Sanitarium jsem nedávno dohrál, parádní zážitek. Můžu jen doporučit.
  • Mám dojem, že jste vložili dvakrát stejnej trailer, jeden z nich měl být asi tento (s "nenápadným" odkazem na filmovou vetřelčí ságu):
    http://www.youtube.com/watch?v=XdSeRM8vs24
  • Tak tohle vypadá jako slušná pecka. Atmosféra je hutná a lepí se na kůži jak zvětralej terpentýn. Kdo viděl teaser, pochopí. Zvuk mě naprosto dostal. Prskavý přerývaný brum oddělující jednotlivé fráze titulků mě doslova oblažil neotřelostí a zároveň mi připoměl, že krom ostatních svalů v těle máme taky svěrače... Těším se těším. *5*
  • pospets
    Dik za tipa. Bozi,beru vsemi dvaceti!
  • jindra.veliky
    prijde mi to jako parodie na fallout 3 *13*
    • Core
      Co to meleš za exkrementy?
    • smejki
      pravda. Ve Van Burenu šlo točit kamerou...
    • Hairy_Ass
      Takže i Vetřelec 1 je třeba parodií na Fallout 3?
  • Harbinger
    • GlaDOS
      Přesně to mě napadlo hned po pár sekundách. Co já se toho dřív napařil. Dokonce mě to bavilo víc jak Diablo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit