Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfenstein 3D slaví 20 let!

    http://www.youtube.com/watch?v=amDtAPHH-zE&feature=g-all-u
  • bioshock pristi rok? muze to nekdo potvrdit?
  • PS Vita

    Sony oznámilo 2 nové edice PS Vita: bílou a speciální edici s Miku Hatsune. Jestli to tu už bylo tak se omlouvám.
  • Xenonauts

    Jen upozorním, že často diskutovanej UFO klon Xenonauts se objevil na kickstarteru. A při tý příležitosti autoři uvolnili i nějakej demobuild pro veřejnost:
    http://www.kickstarter.com/projects/69341191/xenonauts
  • Česká pobočka Xbox divize si dělá (nejenom) demografickýprůzkum hráčů u nás. První ze...

    Eeeee.... co je to sakra Gamertag, kterej tam chtějí vyplnit? *4*
    • Nick na xbox live.
      Ale ten dotaznik je teda slusna snuska hovadin : D
  • jindra.veliky

    Jaká slova se dají doplnit za nick tohoto nepochopeného génia?
    • zi si vlastny zivot Tazateli, nebuduj si popularitu na zhadzovani inych ludi
      • Neboj,jindra to velice dobre zvlada sam *1*
      • Česká pobočka Xbox divize si dělá (nejenom) demografickýprůzkum hráčů u nás. První ze...

        Už nikdy nepůjdu do diskuze pod vlivem, slibuji
  • Prometheus

    Prometheus bude mat nakoniec R-kovy rating, potvrdilo to oficialne studio FOX
    • jesusek
      Zpráva dne. I když lidi tady to asi moc nebere.
      • vacsinu ludi tu to R ko kare, lebo oficialne si film nebudu moct pozriet :)
  • Portal 2

    Ľudkovia, nevyšiel náhodou ten mapeditor do Portal2? V novinke aktualizácií píšu čosi o Portal puzzles...

    Btw, stále mám Portal2 na výmenu, ak by niekto chcel :-)
    • A hej vlastne, je to ono, som si to pred tým neprečítal poriadne...
  • Alan Wake's American Nightmare

    Alan Wake's American Nightmare je k předobjednání na Steamu. Datum jsem z toho nevyčet, ale jedno je jasný. Bude *3* Předobjednávka je za 10 éček.
    • ucho
      GOG nezůstává pozadu a má taky předobjednávku. při koupi Alana Wakea s další slevou vyjde na $11.24
  • ucho

    Alan Wake

    GOG vytáhl velký kalibr, přidal mezi své hry hru Alan Wake, hra obsahuje obě DLC. tento týden za 15 dolarů. Steam má taky 50% slevu, 14 eur. Boj začíná :)
    • Trol.diskuzni
      Tož GOG je jasná volba, ne?

      H*vada z Valve si namastili kapsy už dost a tedy by jim mělo dojít, že pokud budou donekonečna dělat velké kulové a vyj*bávat s fanoušky H-F, tak to s nimi nakonec dopadne špatně, ať mají pro zaměstnance podmínky jakékoliv.
      • Ringwraith
        Jejda jejda.

        Víš jistě, že Valve je ve svaté trojici PC vývojářů, kteří tady požívají velké vážnosti...
        • MrSanta
          Trojice? Mě napadá už jenom CD Projekt...
          • Ringwraith
            Valve, CD Projekt, Blizzard.

            Jinak odpověď na otázku níže: Heh, máš recht, v poslední době hraju fakt asi jen MMO bety a brouzdám na netu.
            • Ringwraith
              Tak já osobně z Diabla 3 taky nebyl nijak extra unešenej, ale když se podíváš do diskuzí, tak lidi většinou unešení jsou.
            • Blizz bych zrovna za svatousky nepovazoval a ta kvalita uz taky neni co byvala.
            • MrSanta
              Tojo, Diablo III je mocná čarodějka *1*. Už aby tu byl ten Grim Dawn...
            • Ringwraith
              Řekl bych, že to ale vyhrává Diablem 3 a Starcraftem 2.
            • MrSanta
              Blizzard mě taky napadl, ale přece jen má WoWko. To tu nemá zrovna valnou pověst...
      • Mno, myslím že názor nejakého umasteného trola bývajúceho kdesi na konci sveta má Valve pekne hlboko v...
        • no právě... tohle je prostě ten případ, kdy kupní síla určuje, jestli chtěj radši "úžasný" komunitní funkce a DRM jim nevadí, nebo jestli to chtěj čistý bez DRM (a komunitní funkce má GOG taky)

          volí naše peněženky, takže já jdu na to...
      • smejki
        High-Five?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit