Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro vás je každá hra na h00vno jak tu občas tak čtu ¨diskuze¨.... pokud to vyloženě neni mass efekt nebo skirim tak se vám nic nelíbí... hlavně jak to jenom maličko připomíná cod tak se můžete p00srat... běžte se někdy podívat ven, někdy tam bejvá i hezky nerdi :-DDD nepařte tolik nedělá vám to dobře na hlavu :-D
  • Tak jsem koula znova na SP video.. a připadá mi to jako Bulletstorm.. takže dobrý na hraní pro konzole když se člověk snaží soustředit na hru mezitím co drtí gamepad se kterým mu to naprosto nejde, ale na pc kde to má v ruce je to votrava.. Řekl bych že to na Far Cry ani Crysis mít nebude..
  • Já u toho mulťák nechci!!! *9*
    • GuruSerpent
      Neboj, nemusíš ho hrát... Řekl bych, že hrát multiplayer tě nikdo nutit nebude nebo jo?
  • "...a komu to náhodou nepujde,bude mít možnost dokoupit si za reálné penízky nějaký ten skill anebo cheat jako v BF3".... anebo ne ?
  • Multiplayer je nuda. Když věnuju čas hře, je to jako u filmu, chci se do toho ponořit, něco zažít.. mít příběh, postup .... a ne skákat jak opice, tohle mě fakt bavilo když mi bylo 15 někdy v dobách pure doomovek ala Quake a spol, to jsme se nablbli dost ... :)
    • Souhlasim, chapu sice proc ma nekdo v oblibe multak ale osobne hraju prevazne hry kde je dobrej single. Beru to jako dlouhej film kteryho jsem soucasti a muzu jeho dej urcitym zpusobem ovlivnovat. Cili krome dobrejch hernich mechanik ocenuju hlavne pokud je hra dobre napsana a "odvypravena". Multiplayer ma svoje kouzlo ale nevydim v nem motivaci proc bych u nej mel travit delsi casovy useky. Nicmene obcas na vyradeni a odreagovani mezi praci je to fajn.
      • Bohužel v poslední době ten tvůj "dlouhý film" až tak dlouhý nebývá *3*
    • No a vidis, me v patnacti bavily filmy. Ted uz ne. Herni vyvoj se neridi tebou, patnactileti hraci jsou tu stale a pro ne se take delaji hry. Tak jim umozni at se vyblbnou jako jsi to tehda delal ty. *3*
  • jindra.veliky
    kdo si myslis ze mp bude dobry at se koukne na tohle video http://bit.ly/HghVH0

    je to spis Call of FarCry *10* *12* *16*

    a ty efekty vybuchu jsou priserny
    • Veskoslav
      Jidrišku. To tvé CoD má grafiku a efekty výbuchů z roku 2007, takže bych raději pomlčel. navíc hrát v současné době u CoD MW3 MP může jenom masochista, naprostý matlal na MP, děcko, co jezdí s WH či admin, co si tam něco dokazuje.....
      • aha takže hráč cod nemá skill? ty si asi jeden z těch gájů co hrozně brečí a furt píšou hack když si dávám.... cry more baby ;-)
      • Far Cry 3 vypada zajimave ale... Veskotrotl =ty jsi tak hloupy a pomaly ze me to rozerve *1* *1* *1* Prej Bf3 *1* A to je co za trapnou hru? TO co si kupuji EA ovecky? Veskoslav and Mustaffa - vase hloupe matky Vas mely potratit.. Kde je nName? Kamos, sundej tyhle nuly! *16*
      • Mustaffa
        Vůbec se nechci zastávat Jindry, ale asi bych řekl, že sis blbě přečetl jeho příspěvek nebo si ho vůbec nepochopil a jediný kdo je tady matlal, tak budeš ty.. A co pak hraješ ty za MP???
        • On toho nepochopil v místních diskuzích víc, ostatně proto z jeho příspěvků vždy vyzařuje tolik opičí inteligence.
        • Veskoslav
          Bf3, CS(1.6 a Sourse), ME3, CoD 2. A co jsem nepochopil? Že jsem viděl prezentaci naživo ohledně FC3 a tak realné zpracované výbuchy a to, jak byla přehradní palba jenoho týmu na druhý skrze chatku na pláži, to jsem neviděl dlouho.
    • Pete.palis
      kdyby jen výbuchy...celý to vypadá na pěknej průser...Ale CODaři budou nejspíš honit ohánku *2*
      • Mustaffa
        Vypadá to jako většina FPS stříleček v MP (Homefront, CoD, BF, atd.)... Běhání po mapě a střílení snad úplně po všem co se hýbe. A co jste jako čekali od střílečky? Sofistikovaný letecký simulátor???
        • Pete.palis
          tak ten battlefield bych asi vynechal...
  • Pete.palis
    když stojí při jeho levém boku, dal mu ji levačkou do levé tváře, tak na tom nevidim nic nenormálního.....
    • a to je jako prirozeny ? misto toho aby byli tvari v tvar ? lol
    • Pete.palis
      *to hie
  • kecy prdy bedary, bude to stejna sragora jako 2ka. podivejte se treba na ten obrazek. chlapik dava hak levackou a postava pada na zem, po zasahu z prave strany. BLBCI.
    • PreidaQ
      To víš.. gravitace je zvyk, jehož se člověk zbavuje těžko. *3*
      • nepochopil jsi. Kyby dal hak levou, tak ten oblicej toho svazanyho jde presne na druhou stranu-.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit