Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do open bety jsem byl velice skeptický. První krůčky v betě ve mě vyvolali šok a měl jsem pocit, že spíš hraju Drakensang online, kde na vás na každém krůčku vyskakují možnosti koupit za reálné peníze lepší věci, buff potiony, atd. Takže první pocit naprosto příšerný. Druhý den jsem si k tomu v klidu sedl, rozjel Monka a nestačil se divit. Je to tam! Kluci z Blizzardu to dokázali! Atmosféra, hratelnost, zábava prostě jako za starých časů:-) Ovšem největším překvapením pro mě byl Witch doctor. Class o kterém jsem si myslel, že hrát ani nikdy nebudu mi přišel jako jeden z nejzábavnějších. Sorska? Magic bolty a vůbec všelijaké kouzlení... nuda. Barbar? Plošný stun a mlácení? Nuda. Shadow warrior? NUDA. Witch doctor pálící flusačkou otrávené šipky(skvělá animace), kouzlící plošný spomalovací skill(skvělá animace rukou mrtvol ze země) nebo házející hrnce s pavouky. Do toho hnusopejsci. Prostě paráda. WD bude druhý class, který rozjedu hned po monkovi.-)
    • Jason_dinAlt
      Proto těch postav vyrobili víc, aby měl každý možnost si hrát za tu co ho baví nejvíc.
    • Bože, teprve ted jsem dokoukal to video.... Obrovská žába požírající nepřátele, nebo vyvolání obrovského pomocníka.... No, asi nejdříve rozjedu witch doctora:-))))
  • Nebyl sem si jistej, ale po betě sem předobjednal. Neměl sem moc času, ale barba sem i tak vytáhl až na tu konečnou třinácku a to co sem ve hře strávil mi neskutečně uteklo. Návykovka jako starý diabla
  • nikdo z vas tady nerozumí diablo, mate ode men všichni minus ani na to nebudu klikat *11* *11*
    • Jason_dinAlt
      Nereagujte na provokatéry, tak jako jsem to udělal právě teď já.
  • trolo
    preco uz nieje 15.5 dpc?
    • Protože pětadvacátej duben *5*
  • Hanzales
    Já to rozehraju asi taky za Monka. Každopádně se D3 stalo mou nejočekávanějí hrou v poslední delší době. Chvíli jsem přemýšlel i o collector's edition, ale asi nejsem dostatečný "blázen" (bez urážky samozřejmě) i když chvílema mám tendence tu obyč zrušit a jít do toho :)
    Nicméně po tom, co zpřístupnili open beta a zase to utnuli, připadám si, jako by mi někdo na písečku sebral nejen lopatičku, ale i kyblíček a kamión. Obvykle hry nějak urputně nevyhlížím a počkám si, u Zaklínače 2 jsem dokonce na datum vydání málem zapomněl a všiml si pak, no jo, ono to je dnes a letěl do obchodu. Ale tady si asi fakt budu stříhat metr, nebo něco :D
    • na to je nejlepší v meziobdobí rozehrát nejakou jinou hru a uvidíš že na diablo zcela zapomeneš, ja to alespon budu resit takhle
      • Hanzales
        To já to tak řeším defakto s čekáním na Black Mesa Source pořád :)
        Jen mne ta beta naladila zase na určitou notu a nějak mně teď nic hlubšího neláká rozehrávat :/ Ale asi taky nahodím Titan Quest, uteče to jako voda tak jako tak :)
        • mam pro vas tip, znate dawn of war 2 retribution? divili byste se jak je singleplayer kampaň podobna diablu
        • taky mam po open bete tak nejake smutnejsi vecery :) Obcas vytahnu ikonku d3 z kose a zkusim ji pustit... ale marne :)
          • taky na tu ikonku smutne koukam *4*
  • Chybí mi tam paladin *9* , ale co už , půjdu za barbara *15*
    • Najbližšie k paladinovi má monk imo - má aury, má healing, má superrýchly útok ako zeal a približovadlo ako charge.
  • Tak co, kdo to stihnul predobjednat v Tescu za tech 725,- ? :)
    • Nechci tady zakládat flame,ale na předobjednávku D3 v Tescu jste přišli jak?Vím o tom,že na stránkách itesco byla reklama,že se bude Diablo prodávat již od půlnoci 15.5.ve vybraných prodejnách za ďábelskou cenu a o možnosti si zboží on-line předobjednat tam nebyla ani zmínka.A ani cena 725,- tam nebyla.Cena tam totiž nebyla žádná.:-)Jestli to není spíš tak,že lidi začali sami psát e-maily a tak Tesco tento inzerát raději stáhlo ze svých stránek.BTW,manželka pracuje v Tescu a on-line tam lze objednat pouze potraviny.Pokud vám už ovšem přišly potvrzovací e-maily,že si můžete Diablo 3 v Den D vyzvednout,tak tento svůj komentář beru zpět:-)...A jako ďábelská cena mě napadá jen jedna:666,-.
      • Rano mě na to upozornil kolega a kolem oběda už byla stránka nedostupná. Předtím tam byl formulář kde chtěli jméno, příjmení, mail a vybrat ze seznamu obchodů, kde si hru chci vyzvednout. Jinak cena je přesně 724,50Kč :)
        • Aha,no tak to jsem nevěděl.Každopádně počkáme na katalog,třeba to tam bude:-)
    • Já jo, ale čekal jsem, že pošlou alespoň potvrzení o předobjednávce na mail. Momentálně můžu jen doufat, že to platí a že tam nepůjdu patnáctého zbytečně.
      • Jn, ja to taky stihnul, ale stejne jako ostatni netusim, jestli to znamena vyhru. Jsem optimista a verim, ze v nejblizsich dnech prijde potvrzujici e-mail. Kolem 10:00 to bylo fuc a stranka byla prazdna, ja myslim, ze tu akci vyprodali a do 15. rozeslou prislusny pocet kopii na pobocky, ve kterych si to lidi objednali ... *3*
      • ted jsem si uvdomil že predobjednavka je nutnost, tohle se ihned vyproda stejne jako skyrim
        • Jason_dinAlt
          Když dojde na aukru, tak elektronická distribuce to jistí.
    • Jason_dinAlt
      Stihl. Ale to, že to teď stáhli ve mě nebudí moc důvěru.
  • lol ted jsem jen tak namatkou kouknul na warriorovy ability a koukam že v pvp bude pekne OP, to bude zase charge, charge, stun, dead. pvp v diablu bude zase pekna šaškárna jako ve wow. nektery classy budou op a lehky jak pro ... a jine budou vyžadovat 200% vetsi usili a skill *11*
    • s PvP jdi do ****. 99% zajima singleplayer.
    • Ghost47
      PVP hned na začátku nebude a nikdo netvrdí, že ty schopnosti budou stát stejně energie a dávat stejné poškození v PVP i v singlu. Klidně je možné, že barbar dá charge, stun a bude na nule *3*
      • ja vim jak to pvp budou delat protože jsem hral wowko, treba warrior dostane charge, hunter neco jako disengage, pak se zjisti ze warrior potrebuje nejake lepší priblizovadlo tak skrati cd na charge na polovinu nebo daji heroic leap runu aby jste skočili k souperi (pokud to uz nema, nevim nehral jsem za warriora). No a pak se zjisti že zas hunetr potrebuje neco aby si držel warra od tela a budou to zas resit v dalsim patchi a tak porad dokola. A pvp bude vlasten honička po bojišti mezi melee a ranged charaktery a bude to vyžadovat akorat perfektni timing tech abilit. No a to se mi nelibi
        • Slibovali ze v D3 na balanc kvuli arenam chytat nebudou, ze tam budou jen tak, pro zabavu. Jestli splni, netusim.
    • kostejnesmrtelny
      Koho proboha zajímá v Diablu pvp... *7* *6*
      • jen doufam že to nebude kopie wowka
  • sakra bude uz konecne nekdy toho 15.5. ???? to je jak cekani na konec sveta...
    • braien
      Ale Diablo III přijde " )
      • "SOON®"
        • Sign of release.
  • nejnevkusnejsi character vsech dob(muj nazor) *11* *11* ...uz jenom to jak beha me rozcilovalo takze v bete jsem ukoncil na lvl.2....animace skillu se me taky nelibi. Zlatej necro ten byl bozi. Jina muj favorit je mnich :-)
    • jo monk byl hodne dobrej a zabavnej, budu hrat bud za nej nebo wd ješte nevim, monk byl taky hodne charizmatickej
      • teo: mohl jsem mu dát aspoň šanci tu žábu jsem neviděl *4*
        Joe: *1* no přesně takhle mě to připadalo právě.

        spíš mě štve, že místo necra tam je takovejhle šašek, proto jsem na něj asi vysazenej
    • je to africkej starej dedek s parkinsonem a nafouklym brichem, protože nejspíš žere jen skaženou stravu a z toho ma vetry. Me to prijde cool.
    • Hlavně že ta žába, kterou vyvolává, je úplně skvělá, takže bych to bejt tebou zase tolik nepřeháněl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit