Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MP nehraju, nedávno jsem MW3 dohrál, nebylo to nejhorší, ale ... ale ..... každopádně BF3 bylo lepší.
    • Stormangels
      S kámošema jsme kupovaly BF3 nebo to zlé ale ted už to nehrajeme a říkáme tomu Buggofield 3. S více a více patchama je to horší a horší proto ted hraju MW3 kde to jde dobře až na ty cheatery co jsou skoro v každé třetí hře.
      • Mars50
        Jo jo, čim více patchů tím je to "lepší". Mohli by si pomalu podat ruce s Bethesdou.
      • http://www.youtube.com/watch?v=aXIvS6zeDQo
    • Ono srovnávat tyhle dvě hry je stále docela scestný. SP těchto her nemá cenu řešit. Obě tyto hry se topí v klišé a hromadě mrtvol co postřílíte. A MP je u každý hry uplně něco jinýho. Běhaj tam vojáci a maj zbraně, to je asi celá podobnost MP těchto her :). Chci teamovou akci s kopou známejch? Zapnu BF3. Chci běžet a hrát si na ramba? Zapnu MW 3 :)
      • není to zcestný z hlediska marketingu a je to zcestný z hlediska technologie, kde CoD se zaseklo v roce 2005.
  • radsi budu koukat na hokej *5*
  • Veskoslav
    No mě spíše zaujala nabídka na Steamu Dead Space 1+2 za 10 euro (platí do 1:00 pátku středoevropského času)
    • pozdě už mám obě na originu
    • jo tahle nabidka je lakava a hodne nad ni uvazuju ale chci se zeptat jestli tady někdo má zkušeosti s MP, jestli to hraje pořád dost lidi. Aby to nedopadlo jako s fearem 3 který sem si nedavno koupil a občas je problém někoho najít na coop nebo klasický MP.
      • Veskoslav
        Ale jo, není to sice žádné Bf3, ME3 či Sc II, ale nikdy mi netrvalo déle než 3 minuty než jsem našel slušnou hru.
        • diky moc jdu si to objednat
          BF3 sice mám ale moc mě nebaví radši mám BC2, a když jsem vidě pár záběrů z MP DS2 tak mi to hodně připomíná AVP u kterého jsem strávil mrtě hodin.
    • dik za tip :)
      • Dvojka mi prosla zbytecne akcni, ale jednicku bez rozmyšlení kupuju, je to hra kterou jsem ze strachu nedohrál do konce :D
  • Už se těšim zase na kopu pitomců s aim botama :D
    • Veskoslav
      Navíc s WH a podobnými sračkami:)
      • a ti se tam normalne nepohybuji?
        • Veskoslav
          Nevím, já hraji Bf3 a CS, občas Stalker (tam jsem byl po půl roce a divil jsem se, jak šíleně zabezpečili servry:-D)
          • asi jim moc unikala radiace ;)
            • kuře vrazilo dýku do mých smíchových laloků... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit