Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existuje na tuto hru čeština? Respektive dají se vůbec sehnat češtiny na tyto nezávislé tituly? Oproti podobným vice rozpočtovým komerčním titulům, kde je také potřeba znát jazyk aby si člověk hru plnohodnotně užil, musí být český překlad sranda. Tyto nezávislé tituly mě velmi baví a zatím to vypadá to, že se asi budu muset na starý kolena naučit anglicky :(
  • Tak do toho nejdu *1*, i když nápad s matrjoškama určitě dobrej *4*
  • jindra.veliky
    hra omg *12*

    ups. 2x jsem klik na "odeslat"... *7*
    • Nejak vubec nechapu co se tim cos napsal pokousis vyjadrit...
    • budzogan
      holt narocna zalezitost tato hra pre cloveka jindrovej kapacity *1*
    • No a co, aspon ti muzeme nasazet dalsi minuska *1*
  • jindra.veliky
    hra omg *12*
  • Odulin
    Nedávno jsem dorazil Xkovou verzi a můžu vřele doporučit. Každýmu to určitě nesedne, ale milovníci adventur a puzzlů by si mohli přijít na své. Btw. jsem lenoch a místama jsem byl za malou nápovědu už celkem rád. *4*
  • "Pokud tedy patříte k hráčům, kterým in-game nápověda ničí zážitek z hraní (a já s vámi nebudu nesouhlasit), připište si ke Stacking jedno podstatné mínus."
    U mna je to presne naopak, u vecsiny adventur sa mam problem naladit na autormi zamyslane riesenie hadaniek. A podla mna je ovela lepsie mat ingame napovedu ako vyskocit z hry a pozerat navod ci videonavod.
  • Ringwraith
    Costume Quest jsem si koupil kdysi na Steam daily dealu, ale ještě jsem to nehrál.

    Hmm, Stacking zní taky dobře a mohl bych to taky časem čapnout.
    • God-of-War
      Costume Quest neni vůbec špatná hra:). Mam to na ps3 a sem spokojenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit