Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Quest for Glory 1 na Score CD někdy kolem roku 1999 byla moje vůbec první hra *14* tenkrát ty gamesy fakt měli svoje kouzlo. Ne že by ty dnešní neměli, ale člověk čím je starší, tím je vůči všemu otupělejší...
    • Rok zpátky jsem si zahrál vga remake 2 a můžu jen doporučit, protože takový pocit nostalgie je uplně k nezaplacení.
      • Orthank
        Takéž to ve mně ewokuje pocit nostalgie... dodnes tvrdím ve vědeckých kruzích dle teze Dr. Crania že jedním ze základních elementů našeho světa je pizza :-)

        Sakra, asi půjdu vyhrábnout SCORE CD na kterém díl OFG 4 byl.
  • Tak a muzu zacit hledat 12 let starou disketu se savem postavy z jednicky...
    • Orthank
      Spíš než hledání diskety bych doporučil pro začátek hledání disketové mechaniky :-P
  • Black_Hand
    police quest byl super. u jednicky jsem akorat vzdycky rostl z toho posledniho boje s parserem, kdy musite rychle vytahnout hul se skrytou puskou a zastrelit toho zmetka.

    myslim si, ze moderni RPG by se mohli od quest for glory hodne poucit, uz jenom z toho duvodu, ze se spousta snazi experimentovat s nejakymi puzzly a pritom tento aspekt katastrofalne (divam se na tebe dragon age!).
    na tom co rikal dave de sade bylo neco pravdy. uprimne mi uz prestava stacit soustredeni se na pribeh zkombinovane s modernima mechanikama z jinych zanru. ironii je, ze spousta tech mechanik z jinych zanru jsou spis o interakci, nez o studovani "cislicek", a tak by toto pro ne byla celkem jasna cesta.
  • Nejlepsi adventury vubec (mozna prave jeste s nepochopitelne nedocenenymi prvnimi dily Police Questu). Okamzite koupeno... Pri znelce Sierry mi normalne naskocila husi kuze :) Jezis, to byly casy :))
    • Hodilo by sa ešte zmieniť, že to rozhodne nie je jediný "quest", ktorý agd remakovalo:
      http://agdinteractive.com/games/games.html
  • Třetí díl jsem hrál pořád dokola, ale nejlepší je podle mě čtyřka.
    • jj až na ten bug v bažinách .... BTW. chci si to znova zahrát (asi po 6) a minule jsem se toho bugu nemohl zbavit takže jsem to nakonec nedohrál. Patch mi na to nepomohl - takže kdybyste meli nekdo řešení
      • ja zas vnimam 4 jako nejhorsi (hq2 jsem nehral), co clovek to nazor. ale vyborna serie
      • Aha ok, teraz som si precital, ze uz si patch vyskusal. Tak teda ostavaju len tie cykly ;)
      • Skus znizit CPU cycles v dosboxe, vela errorov v QFG4 vyhadzuje kvoli rychlim procesorom. Mimo to opatchovat http://www.sierrahelp.com/Patches-Updates/Patches-Updates-Games/QuestForGloryUpdates.html (Quest for Glory 4 Patch (QFG4CD_NRS)).
  • Zrovna nedavno jsem na to vzpominal.
  • Panebože to jsem nečekal. Od mého dětství je to moje nejoblíbenější adventura hlavně VGA remake 1. dílu a najednou o něm Tiscali po tolika letech něco napíše. AWWWWW YEAAAAAA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit