Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim no Kingdoms of amalur mi prisla jako pekna blbost :D nic osobniho... nic co by me vtahlo do hry... jen akcni souboje a ja a verim ze i vetsina lidi tu si zaklada take na hloubce pribehu a na tom jak moc vas hra dokaze pohltit .) protoze o tom podle meho rpg jsou. Vydrzelo mi to asi tak na 5 hodin a pak jsem to smazal protoze me to fakt nebavilo
    • moje slova
  • já mám finanči problem taky?No a?
    • Tvé finanční problémy tu nikoho nezajímaj, dokud nebudeš developer her. :-)
      • vidiš a mne nezajímaji problémy tvůrcu tehle ošklivé hry
        • Tak přestaň chodit na web, který se zabývá hrama a nebo to ignoruj. Je to docela hodnotná informace pro hráče, kteří by mohli očekávat další titul od tohoto studia.
          • blééé
  • Tady vyjdou všechny očekávané a propagované hry v recenzi dobře. Ostatně jako všude. Lepší si počkat na názor hráčů. A jejich názor se kapku liší ... ostatně jinak by neměli problémy. :-)
    • DarkHawk
      Ne. Co třeba Prototype 2. Tady dostal trapných 60%. Jinak ta hra sbíra hodnocení tak 80-90%.
  • DarkHawk
    Čeština být mohla. Do takových sra*ek jako Skyrim nebo Risen 2 se hrnou ihned do češtin. Ale ty pořádné RPG režby jako Reckoning nebo Diablo 3 nechávají v eng.
    • srovnal jsi někdy texty ve skyrimu nebo risenu s Diablem? Diablo je akční RPG, kde znalost anj nepotřebuješ, za to třeba Skyrym kde je překlad každičké knihy, každičkého questu potřeba.... Někdy by sis měl uvědomit co vlastně říkáš
      • Skyrim je taky akční RPG. Velice akční RPG.
    • Reckoning ... A jinak jsi zdravy ?
    • Hairy_Ass
      K čemu prosím tě potřebuješ u diabla češtinu? *8*
      • K čemu člověk potřebuje češtinu ve hře ? :D nebud směšný! Ne každý umí anglicky :)
        Hrál jsem betu a pohodě jenže z příběhu jsem moc neměl někde bylo i psano kolik to má řádků celá hra .
        Doufám,že tu za nebudem rozebírát at si scháníme doučování a vlastně anglicky máme umět od mala ..
        Taky jsem se učil NJ a neumím nic jelikož to šlo od 9 k 5 učitele neschopný,žáci liný na školách,co jsem vystřídal jsem zažil pouze jednu učitelku,která byla schopná naučit ba i toho nejvetšího lenocha či pitomce
        • Hairy_Ass
          Tak si sežeň jinou jazykovou verzi. Pokud žádný jiný jazyk neumíš, ani do té míry, abys porozuměl tomu, co se po tobě chce v Diablu (což podle mě musí zvládnou každý, kdo dokázal vyjít základní školu), tak za to obviňuj opravdu jen a pouze svoji maličkost. *5*
        • Tak si kup jinou jazykovou verzi, ne? Vetsina her ma vice jazykovych mutaci. A ano, v dnesni dobe kdy mame nepreberne mnozstvi kurzu snad na vsechny jazyky je opravdu nejlepsi svou neschopnost svest na ucitele... A vzhledem k tomu, ze jsi schopen napsat shanime s ch by ti doucovani rozhodne neuskodilo.
        • PreidaQ
          Ono také myslet si, že tě nějaký učitel naučí jen tak cizí jazyk, je docela mylné. Taková věc chce především vlastní iniciativu.
    • Pořádné RPG? :D všechno co jsi tu vyjmenoval jsou jen akční RPG. D3 už má dál i k tomu.
  • lol ze 75kk USD. vyhodene peniaze. KoA nestala za nic. Hra bez duse. Necudujem sa im ze maju problemy. Cudujem sa len ze im niekto dal tolko penazi.
  • BoB.2
    To maj za to že hra nevyšla v češtině. *5*
    • proto že vubec vyšla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit