Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeeeezis dalsi dil tyhle hry *1* a ted se do me pustte
    • kostejnesmrtelny
      Takovejch už tady bylo.... *6*
      • hlavne ze ty si ich vsetkych skomentoval, pravda ;)
        • kostejnesmrtelny
          Všechny ne, proboha. To není v lidskejch silách. *1*
  • xzone vyprodano do cervna, JRC vyprodano do cervna, alza mozna v patek, CZC mozna ve ctvrtek. LOL. vsude vyprodano.
    • Zkuste jeste Gamecape!
    • http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/PC/Hry/Diablo-III-PC.html?listtype=search&searchparam=diablo%20iii tady to snad uz zitra bude na sklade ;)
    • Veskoslav
      I tiscali je vyprodané?
      • Spades
        tiscali taky, alfacomp taky... jediny kdo ma je mmoboost, ale ten ma klice a prodava je za 1400... Ja osobne si pockam az to bude v alfe, protoze me to vyjde levneji osobne, jak s tiscali s postovnym
  • jj je to hezké :D někomu nejde ani naistalovat druzí to už uderem 10 hodiny dohrali :D:D
    • Veskoslav
      Kdo to dohrál? A nepočítej Korejce, ti nejsou v hraní lidi, ale stroje.
      • Jj, právě čtu, že devět hodin po startu už je docela dost korejců, co jsou v třetím aktu nightmare... Tihle lidé snad ani nehrají pro zábavu. Anebo o ní mají úplně jinou představu než já. :)
        Každopádně prý ale jedou systematicky bez zastávek a bez odboček přímo za každým dalším cílem...tzn, kam nemusí, tam nejdou.
        Teď jde všem hlavně o to se dostat co nejdříve do Inferno obtížnosti, začít farmařit nejlepší vybavení a vydělávat miliony na aukci...přejme jim to...
        • Korejci su vobec ludia? Preboha
        • Veskoslav
          No on je problém ten, že si mžou vydělávat jenom v Asii:-D Naštěstí:)
          • dobre jim tak. tam at si kempi jak chcej. teda co to taram..... prodavaj.
      • žádní korejci :) znám asi tak minimalně další 3 čechy :D

        http://i.imgur.com/lcpR9.jpg

        http://imageshack.us/photo/my-images/13/endeb.png/
        • Ataker
          Nechápu ty lidi co to chtějí honem, honem dohrát a potom co? Další úroveň obtížnosti to ano, ale rozhodně si to nemůžou v tom spěchu, tak dobře vychutnat jako např. já :)) Já budu hrát s klidem v duši :)
          • Spades
            no ja premyslim, ze normal projedu honem honem, a az nightmare projedu pomalu a az tam budu vychutnavat pribeh. Prece jen me nebavi placat se tam bez kouzel, bez itemu a vsecko zabijet na par ran...

            To je jedina vec co me na diablu mrzi, ze musis projet ten lamacky normal, aby sis tu hru uzil v NM a Hell
        • Veskoslav
          To by mě nebavilo to projet rychle, rychle......
          • V kooperaci dalších dvou hraču to není rychlé projetí :)
  • Veskoslav
    Plná palba v rozlišení 1680*1050 s 35 fps

    sestava: Ati Radeon HD 5600 512 MB, Intel Pentium Dual CPU E2160 @1,80 Ghz přetaktovaný na 2,16 Ghz, 4 GB RAM. A jede to skvěle:)
    • Nikdo nečekal že Diablo 3 bude grafická bomba, spíš naopak, takže nechápu tvůj příspěvek?
      • Veskoslav
        Ne někteří se totiž ptali na čem to jede:)
  • Start nového Diabla byl jeden z nejhladších startů jaký jsem poznal, i kdyz teda jen znám start právě jen Diabla 3 :D

    O pulnoci to nešlo to je fakt, ale tak od půl druhé ranní loguju bez problémů, a od poledne kdyz jsem vstával nebyl ani žádnej delay při lognutí, takže bych řekl, že launch Diabla byl hladký.

    Hra je suprová, latency 60ms, optimalizace výborná, v bete jsem mel 5fps ted mam 30, jsem v ráji, sbohem fóra, komenty a jiný hry, sbohem živote, vítej herní extáze :)
    • A na jaké sestavě to hraješ? :) Dík za odpověď ...
      • mám IC2D 2,2GHz GeForce 240m a 4GB RAM a jede to max 30fps v akci tak 15-20, hrát se to dá, notebook je starej 3 roky, jedu střední detaily
  • mimochdem - pri digitalni verzi se downloader zavre sam nebo mam pockat? Hra je stazena (uz to delam na druhy pokus) nekdo t USA psal ze downloader nechal zapnuty skoro hodinu pote co uz mel D3 stazene docela se bojim dat cancel protoze soubory ktere se stahuji nemusi byt uplne (respektive chybi par mega ) a muze to pad delat s prominutim bordel pri inslalaci - navic podle of. for se musi i par slozek smazat neco resetovat atd - kdo ma digitalni verzi at mi pls poradi dik
    • Tak ono to po stiahnuti este konvertuje tie 3 najvacsie MPEQ (ci ako sa volaju) subory. Cancel nedavaj, len pockaj, kym to cele prejde. Mne to trvalo tak 15 - 20 min po skonceni stahovania.
    • Co si pamatuji, tak se zavře sám, či ti dá nějak najevo, že už skončil. Poprvé co jsem to stahoval, tak se mi stáhnul na 100 procent a tam furt něco dělal. Já musel jít, tak jsem to vypnul a ono už mi to poté znova nenavázalo :/ Takže jsem to vše smazal , dal stahovat znova a nechal zapnuté dokud se mi doopravdy neukončil. Nic jiného jsem dělat nemusel (ještě byl problém v tom downloaderu u evropské verze, ale pokud máš downloader stažený v posledních dnech, tak se tě to netýká)...
  • Po čem to běhá ta postava?to je tam nablito?nebo napodobenina trávy..
    • codiot...
  • me hra hlasi pri instalaci error 108 takze si nedelam valne iluze asi si pockam par mesicu nez to bude fajn a vratim se k D2
  • Blizzard je Zid.
  • Zdravím, kdyby se našel někdo kdo má navíc guest pass, byl bych neskonale vděčnej :).

    jansenkyrik@email.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit