Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Tak jsem kouknul na jedno videjko ze zabíjení bosse na Hell a je to fakt prostě jenom WoWko bez otevřenýho MMO světa. Lidi co říkaj, že je tohle nejlepší hra ever, hráli jste WoW? Na top úrovni? Nevidim rozdíl (krom toho, že nepotřebujete 40 lidí ale 4 nebo 1).
  • Porad Dialblo 3, diablo 3 a za 5 hodin je to dohrany (podle bleskovky)... tak co je toto za hru? I ten Portal 2 se hral o hodinu vic...
    • To bych tě teda chtěl vidět *1* Asi jsi superman *1*
    • Blbost... moje postava má nahráno cca 4 hodiny a jsem teprve na začátku aktu 2 na normal.

      Jedu sice "piánko", ale pouze po dějové lince... nevlezl jsem do jediného zbytečného dungeonu a mapy. Kdybych měl projít všechno a řešit i všechny boční guesty, bylo by to tak 2x tolik času.

      Věřim, že D3 se na normál za 5 hodin udělat dá... ale s postavou, co ho už jednou projela a jede vyloženě bod po bodu nebo u nějakého totálního rychlíka, co ze hry nic nemá.

      A i kdyby to tak bylo... je tu par režim Nightmare a Hell a několik dalších postav. Za sebe zatím mohu jasně říct, že D3 bude pravděpodobně delší než D2, takže na tohle bych nenadával.

      Spíš mě sere ta nutnost online... včera jsem si večer vůbec nezahrál. Taky hrozné lagy... 2x jsem už při lagu zemřel a jednou byl odpojen. Hra se taky velmi zjednodušila. Po smrti následuje autoload místnost vedle (a -10% durability předmětů v inventáři, což je asi tak -100 goldů, které vypadnou z prvního monstra). Hra už kompletně sama řídí postavu, žádné přidávání atributů a vybírání skillu. Žádné svitky identifikace (dělá sama postava), žádné townportaly (dělá sama postava "zadarmo")... už chybí jen, aby se sám vybíral equipment a je to plošinovka :-(.
      • Potvrzuji :).

        Za svého barbara level 16 mám nahráno kolem 10 hodin a jsem na začátku 2 dějství. Všechny mapy přez které jsem šel jsem chtěl mít 100% odhalené a prolézal jsem všechny podzemí a plnil všechny vedlejší úkoly. První dějství mi tak přišlo docela dost dlouhé, delší než v D2 :)
      • jj obtížnost šla hodně dolu když jsem chcip v D2 tak mne to stalo na normal 20K *1*
        • Ad obtížnost:

          ze začátku jsem si také říkal že je to nějaké moc jednoduché, ale třebas už boss na konci prvního dějství mého barbara krapet potrápil, zadařilo se až asi na 3tí pokus, už jsem si říkal "že já si nevzal nějakého střelce/kouzelníka" :D :D a mobové v druhé kapitole už maj trochu tuhejší kořínek a dávají větší šlupky. Navíc když se k vám připojí další hráči obtžnost nepřátel docela stoupne, pokud máte v partě lidi co sou trochu underleveled tak se docela zapotíte (stačí pár úrovní rozdílu) ... př. já barbar lvl 12, připojil se mi do hry kámoš s postavou lvl 6 a kempoval ve městě, moby které jsem předtím zabíjel na 5 ran vydrželi najednou nejméně 4x víc.
        • 20 tis ktere v podstate nemely vyuziti? V diablu 2 bylo jedno jestli penize mas nebo ne, v diablu 3 maji konecne penize hodnotu, skilly si vybiras sam, respektive zpusob jakym skill funguje, konecne udelali system, kde je opravdu jen nekolik skillu kde muzes customizovat jejich funkce, celkove je diablo III daleko daleko propracovanejsi, za me nejlepsi hra, kterou jsem hral za posledni 20 let co hraju hry
  • Uz aby vysel torchlight2, bude vetsi sranda
  • Tak koukám, že ten víkendový "stress test" byl k něčemu dobrý, hm?
  • hh, nejaci cinani uz sou na lvl 60 a masti inferno. Je to teda jenom ukazka a ne stream, snad to neni fake: "v.youku.com/v_show/id_XMzk2NjA1MDYw.html"
    Kdyz si vezmu kolik prace dalo vytahnout postavu v D2 na max level, to bylo na tydny a malokdo mel tu trpelivost. A tady se da dostat na max level za 1 - 2 dny :-(
    • Musíš vzít v potaz, že to jsou blázni... to jsou lidi, kteří jedou od pondělní půlnoci nonstop a střídají se u jedné postavy, aby byly "první"...

      To samé by šlo i u Diabla 2. Diablo 1 by za tuhle dobu šlo dát už i na nightmare.

      Jak jsem psal vejš... normální hráč jako jsem já, co má odehráno okolo 4 hodin, je do levelu 20 a v aktu 2. Závisláci jsou samozřejmě dál :-).
    • Jedna se o ukazku od blizzardu vypustenou jiz predevcirem...na sedesatku se nikdo zatim nedostal ;)
      • Hairy_Ass
        Včera jsem viděl pár gameplay videí, kde měli lvl 50+.
  • Já měl štěsti...Barbarin level jedenáct...hrál sem vod půl paté....ted uz se samozrejme nepripojim...ale LUXUS HRA..kdybych z pár hodin nevstával do práce tak hraju pořád ;))))
    • Ze si koupim hru a zahraju si ji, neni stesti ale samozrejmost. Ze to nefunguje kvuli dementni DRM je neskutecna prasarna a neschopnost vydavatele. Uz se lidi probudte...
  • Ahoj neměl by někdo volnej guest pass docela bych to rád zkusil než si to koupim.
    Kdyžtak můj mail maximooo@email.cz, udělate mi radost *14*
    • D3 by melo bejt za mesic do 13lvl zdarma neco jako byla beta
    • :D
  • No ted borci na streamu zabijeli Beliala na hell, uz ho meli ve tretine a tanka vykopnul server ze hry a odmitnul ho znovu pripojit. Sorcka s opicakem samozrejme natahli papuce ;-) Bravo, blizzard, tak to ma vypadat.
    Jinak podle toho co sem videl tak hardcore asi hrat vubec nepujde, protoze spousta smrti je nahodna. Ne proto ze by nekam spatne vlezli, ale treba ze nejaky miniboss nahodne rozhodi arcane sentries kteri postavu instakillnou. A pokud se sentry objevi na miste hrace, nema ani tu desetinu sekundy na zareagovani a lehne.
    • Tak ted Act 3 hell a level 56, to sou fakt blazni ;-)
    • Spades
      D3 neni postaveno tak, ze potrebujes tanka... Mohli by proste prehodit na jine skilly, a nejake itemy na HP a armor maji urcite v bance...
      • Oni sli pripraveni do boje ve trech a meli taktiku. Diky serveru tam najednou byli dva a taktika v haji. Uprostred klubka mobu toho moc neprehazis...
    • Veskoslav
      Tak v bitvě jsou náhodné smrti, aspoň bude větší sranda.
      • Me je to fuk, ja HC nehraju, ale prijde mi to nefer vuci lidem co to hrat chteji. Treba kdyby meli dost HP tak to nebude instakill, ale tim ze nemuzes rvat body do vitality tohle neovlivnis. I kdyz, muzes si nakoupit poradnou HP vybavu, a o tom asi D3 bude.
        • Spades
          V D2 byly taky nahodne srmti, ani nikdo se kvuli tomu nepos*al...
  • Uz dali Korejci Hell? *13*
    • Veskoslav
      To sotva:)Zase nejsou zcela roboti:)
      • No na cs.twitch.tv/justw8 jsou tak v pulce. Bohuzel jak sem psal vys ted cekaji, az blizzard pusti tanka do hry. Ale kdyz si vezmes, ze prvni den daji normal, nightmare a minimalne pulku hellu, bez vybavy a znalosti hry, zase tak tezke to nebude.
        • Veskoslav
          Korejci nejsou lidi, oni tím žijou, to nemůžeš brát jako normální lidi. Podle mě mají nastudované z dostupných mateiálů, co a kde a jenou jenom hlavní linii. To nejsou lidi a nehrají to pro zábavu.
  • Nechapu, proc tam neni queue, jak na wowku atd. pekne by to logovany lidi poskladalo a nemuseli by cvakat ctrl+v a enter a vyhaluzit volny misto... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit