Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • error 75 to je moje dnešní hraní po lognutí do hry xD pecka
  • GaradosCZ
    Alabastrová edice v plné kráse download 8mb/s *4*
  • Jaké bylo mé překvapení když jsem si donesl domů DVD s hrou a zjistil že na něm je pouze 2MB downloader... A teď po 5 hodinách stahování mám staženou sotva půlku... BRAVO *16*
    • beru zpět na tom DVD opravdu něco je :) Asi jsme ten comp neměl nechávat samotnej. Napodruhý ta instalace proběhla ok a celkem rychle
      • filias
        Je na tom určitě celá hra... jen se teď jak v betě nepřipojím - error 37 :(
        • Veskoslav
          Přehoď server na evropský, ulož, vypni hru a znovu ji zapni.
    • coze? me se neco stahovalo tak 2 min a to mam 8 mbit net, zbytek bylo vsechno na DVD
    • tak to mas dake divne mne stahovalo asi cca 300mb ostatne sa nahralo z DVD
    • Veskoslav
      No tak scvhálně jsem se poptal: 2 spolužáci stáhnuté za 1,5 hodiny (bydlí ve vesnici nedaleko Havířova) a další spolužák z Ostravy, stahoval ve 3 odpoledne dneska tak stáhnuté za 2 hodiny. Co máš za net?
      • praha upc 32Mbit :o) No je vidět jaký já mám štěstí...
        • Veskoslav
          Podle mě už máš "štěstí" i s tím DVD.
  • skor som zvedavy ci bude aj nejaka novinka od investigativnych novinarov na to preco prakticky vsetci predajcovia zrusili predobjednavky na collector edition. Ano zaujem je urcite velky ale rusili sa predobjednavky aj 3-4 mesiace stare a pochybujem ze Blizzard nechce zarobit.
    • Spades
      Tak lidi maji velke huby - ti co psali ze rusi objednavky colectorek je vetsinou nezrusili, nebo je vubec nemeli, tak takovym zpusobem nadavali, ze je nemuzou mit :D
  • Spades
    GET 300 !!!!§§§!!!!1111!!!!§
  • Spades
    jeste jeden
  • Spades
    wait for it
  • Koukám, že Metacritic opět nezklamal. :-D
  • Stream z Hellu:

    http://cs.twitch.tv/justw8
    • jj ted dali skeleton kinga a prislo mi to docela v pohode. Levely 51, brzo 52.
      • Teraz umieraju ako o zivot
        • MrSanta
          *15*
        • zajimava hlaska.. *15*
      • No a teď vymřeli všichni...klidně i několikrát :) takže fajn :) Jen nechápu jak se tam oživuje...nějak se tam celou dobu zvedají uprostřed bitvy...
        Jo a konstatují, že jim to přijde moc těžký a že to není dizajnovaný na hardcore... Tzn, jak jsi říkal...neznají to, takže umírají, což mi přijde správný...
        • no tez se mi ta obtiznost zacina libit, nejak to pritvrdilo ;-)
        • Spades
          Mas tam system checkpointu, kde se objevis, kdyz zemres. Pro me je toto docela zklamani, protoze jsem mel rad to, ze kdyz remres a nemas TP, tak musis holt chodit znova - nikdy jsem nevypinal hru abych si vzal postavu, protoze to nebylo ono
          • jo takhle...já to tu mám v mizerný kvalitě a nějak jsem si nevšiml jak to vlastně dělají...
            Teď se jim to tam hodilo, pač vlezli do jeskyně a honili je tam nějací pavoučci, kteří jim ale dávali pěkně na frak :) Jak už někdo zmínil...umírali jako o život...znova :)
            • Spades
              Kdyz si remrel, objevil ses ve meste. Ztratil si procento penez a XP, vypadli ti vsechny veci a penize co si mel u sebe. Musel si dojit pro postavu a vzit si veci, popripade prachy. Kdyz si vypl a zapl hru, tak se mrtvola objevila u tebe.

              V singlu sem si vetsinou hazel TP pred bossem, jinak v parte ti vzdycky nekdo TP hodi
            • Nevíš náhodou jak o bylo ve dvojce? Už si na to nepamatuji...tam jsi snad vždy běžel, ne? Akorát ti parťák mohl hodit TP...
            • Spades
              tak ted sem si vsiml, ze kdyz nekdo chipne, tak staci, kdyz nekdo z party mimo combat klepne na hrobecek a resne vas to na miste smrti
      • Teď tam chcípaj docela dost...
      • Taky jsem si to pustil a většinou jim to jde v pohodě. Ale měli tam teď pár championů, kteři jim dali docela zabrat a taky tam i umírají (většinou ta kouzelnice, či witch doktor)... Holt uvidíme...dá se předpokládat, že to bude podobné jako v D2 a championi a rare budou nejtěžšími soupeři.
        No ale líbí se mi to i tak, musí se hýbat, je to akční a něco se děje. A je to zatím první akt jsem opravdu zvědav jaký to bude na inferno
  • no hral sem to na normal vcera s kamosem a po 6ti hodinach jsme se dostali do aktu 2 cili bych odhadoval ze delka hraci by mohla byt bez problemu 20hodin kdyz bude chtit clovek vse prosmejdit a nutno rict v co-op modu je to proste skvela gamesa, jen mi zatim prijde ze to malinko kopiruje Diablo 2 pac akt II je opet v pousti sem zvedav na dalsi dva
    • Inquisitor
      Já jsem viděl že mají dohráno za devět hodin, což mi přijde dost málo.
      • Veskoslav
        Tak letem světem to proletíš na normal za takový čas, ale takové lidi nechápu:)
        • Taky to nechápu. Jako pravej fanda Diabla 3 plánuju všechno projít aspoň 3x po sobě a vždy si smazat save, pak se doba dotáhne na 20 hodin!
          • Klidně si před koncem smaž všechny savy a hraj to odznova pak budeš mít né 30 ale rovnou 60 hodin pfůůj
          • Spades
            Ty si tez tulpas. Proste diablo se musi vychutnavat - pekne vymlatit eventy a rare mobky, vychutnat si ten pribeh, a nerushovat pres celou lokaci bez zabijeni
            • To však to říkám, že si hru vychutnám minimálně 3x, jako správnej fanda, ne tajtrlík, co se přiživuje na jméně Blizzardu jako jsi ty.
        • Inquisitor
          To doufám, protože jinak by to bylo docela smutný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit