Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každopádně všechno je to o optimalizaci a bussinessu gpu apod.... Pokud by vývojáři pořádně optimalizovali hry (já vím já vím... příčiny jsou snad jasné všem), tak na dnešní hry by bohatě stačilo 2jádro se starší grafikou ..
  • owny
    Já se té optimalizace bojím, což o to, že to třeba nepůjde naplno, ale ne aby se to sekalo prakticky na jakékoliv nastavení jako GTA IV a jak to "vyřešili" v L.A. Noire, tak to je snad ještě lepší. Fakt miluju ty konverze Rockstaru...
  • Jeden z důvodů proč mám konzoli :) Maxe už pařím od včerejška a je to parádička..
    • Plynulých 30 snímku ? hm...
    • GuruSerpent
      Vlastně jedinej důvod proč mám konzoli (ale taky pořádnej)
    • Mínusáci máte práci, šup šup, já si jdu zatím pohodička plynule zapařit Maxe ... :)
      • Ja som ti dal plus. Načo treba riešiť nároky ked to môžeme hrať na vysokej kvalite ? Ja som to uz prešiel(ps3), a je to super
      • Zbytecny pokus o vyvolani flamu.Hra vyjde na PC za par dni takze si nemyslim se by to potencialni zajemci nemohli vydrzet :)
      • Psychotic
        Jestli máš rád mínusy, pak jdeš trochu pozdě. Před dvěma lety bys jich měl za hoďku klidně dvacet, teď už console-haterů tolik není :-)
      • Paul_cz
        Si ho užij, já těch 6 dní na lepší verzi vydržím.
        Snad časem vyjde i kungfu mod, v jedničce i dvojce to byla boží záležitost.
  • Chlapci, neviete čítať a potom máte aj v škole problémy. V článku sa píše o "Nejvyšší testované sestavě", takže to neznamená, že to treba aby sa hra dala hrať na plné detaily...
  • RazorProduction
    *4* *3* *2* *15* *1* hahaha, usa tesim na GTA5 a potitulok pc verzia je len pre pc NASA *1* *1* *1* *1* *16*
    • Vzpamatujte se už lidi.To si fakt myslíte,že budete na vaších 2jádrech a 2-4GB ram + nějaká grafická karta 5let stará hrát pořád novější hry?Ano optimalizace her jsou dobrá věc.Ale zase veškerý vývoj jde dopředu.Taky se nedělej filmový efekty na mašinách 10let starých.Už se proberte a dejte nějakou tu tisícovku do PC :D a pokud vám to vadí dávat peníze do PC,tak si kupte konzoly
    • Mechwarrior_bw
      ohladne optimalizácie si nerobím ilúzie ale kombinácia vysokých detailov + 480gtx + fullhd + 60 fps znie predsa výborne... čo by ste chceli viac ? a ono to aj zhruba odpovedá vizuálnej kvalite hry (ktorá samozrejme nie je nijak svetoborná).
  • Hra vyžaduje 35GB miesta na disku a dodáva sa na štyroch DVD. To je macek.
    Tá veľkosť je údajne kvôli 4x väčším textúram oproti konzolovej verzii.
  • Leonidasss
    Tak tohle znamená jen jedno - hodně nepovedená optimalizace *7*
    • Ale pešek. Akorát to bude vypadat famózně! *14*
    • Z čeho usuzuješ? Vždyť skoro 3 roky starý radeon 5870 to zvládá v 1920x1080 na těch zmíněných průměrných 60 fps. Soudlě tohohole infa ta náročnost nevypadá vůbec vysoká. Navíc dokud nebudou nějaký externí benchmarky, tak bych tyhle informace nebral zas tak vážně. Další věc je optimalizací skrze ovládače, které budou vycházet.
  • Hrozně se na hru těším.Už jen čekat až mi příští pátek zazvoní pošta :D. Jinak celkem údiv u těch HW nároků.Ale počítám,že na full detaily to pojede.Mám tak půl na půl s 3-4 stupněm hardwaru.Přinejhoršim do vánoc hodlám dokoupit Grafiku,která je jen 5870 :D

    Jinak jak tu někdo psal,že hra nevypadá na takovou hw náročnost.Tak co jsem to sledoval viděl jsem snad jen pár screenshotů z PC verze.A vypadaly opravdu dobře.Detaily jako ochlupení rukou,výrazy a rysy v obličeji atd vypadaly opravdu dobře.Takže pokud to bude takhle vypadat budu jen rád :-) a určitě to příběh hry jen prohloubí.
    • GlaDOS
      Kvalita příběhu se neodvíjí od grafiky. Nevím tedy, jak by detailní grafické zpracování pokožky mohlo nějak víc prohlubovat příběh.
      • Já vím,že se grafika neodvijí od příběhu.Nebo ho neprohlubuje.Ale je to stejný i ve filmech přeci.Když jsou parádní efekty nebo je scéna moc dobře udělaná,tak z toho má člověk větší zážitek.A to stejné platí i u her.Když je grafika excelentní,tak si myslím,že to zážitek z celé hry jen podpoří.Když je tam takový ten "WoW" efekt.Nestavim grafiku nad příběh jen říkám,že to zážitek jen podpoří.
    • rancor1223
      Takový detaily jsou ale vidět v animačkách (i když in-engine), ne při samotný hře. Tam bys takový pidi detaily na tu dálku stejně neviděl.
      • Já vím,že na dálku mi to může být jedno, jestli má postava pihu nebo bradavici :D. Ale i tak jde prostě o ten pocit,že to vypadalo parádně. Animačku jsou neviděl.bylo to pár screenshotů od Rockstaru.Jsem zvědavý jestli to bude pravda. Jako ikdyž to nebude takové jako na těch screenshotech mi je celkem jedno.Baví mě ten příběh a hlavně Max Payne zbytek je mi ukradenej tak nějak. A nebojim se,že se to bude nějak sekat. Pamatuju když vyšlo GTA 4 dost lidí s tim měla problém ale mě se to poseklo jen při opravdu větších honičkách v autech jinak vůbec.Takže nemám strach.
  • Jazz
    Už by mohl bejt pre-load...
    R* sice potvrdil, že bude, ale neřekl kdy *16*
  • Pri najvyššej konfigurácií zarážajú 2 veci.
    Ad 1) 6 jadro/ 8 jadro. Aj v prípade výbornej optimalizácie na viacjadrové procesory bude mať hra čo robiť, aby plne vyťažila výkonné štvor-jadrá Sandy Bridge. Navyše som presvedčený, že väčší význam ako počet jadier bude mať vysoký takt procesoru.

    Ad 2) Kapacita pamäte... Tam je to z môjho pohľadu úplne mimo. Aj v prípade, že by tam dali 8 Gb RAM, bolo by to priveľa. Nedokážem si ani len predstaviť, čo by dokázalo zožrať toľko pamäte (možno nejaký softwarový glitch) *8*
    • Tak jestli tam budou mít nějakej novej euphoria nebo jinej engine na fyziku, tak si myslím, že nebude problém to zatížit.
      Anebo to bude nějakej zprasenej emulátor xboxu a s optimalizací se neserou... kdo ví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit