Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Tak tohle už asi můj stařeček nerozdejchá :). Holt si to zahraju až někdy na novym pc. K vůli jedný hře novej kupovat nebudu, když si zatim všechno zahraju, teda ještě kromě Zaklínače. Ten mi taky moc nešel.
  • Intel Qcore i5 na 4,7Ghz, 8Gb RAM, AMD 7970 OC, SSD disk.. Ale i přesto nevěřím že mi to pojede naprosto plynule 60fps +.. To ať si pak strčí do zadku, fakt zajímavý že na Xboxu kterej má HW starej 7 let je to bezproblému. HW nároky her se vyvíjí podle toho jak silné jsou zrovna ten rok PC komponenty, to aby byl důvod si kupovat TOP grafiky za 15 000... prachy, prachy, a zase prachy...
    • Ak si nastavis uroven detailov ako ma Xbox, tak ti to plynulo urcite pojde. A mozno to je pre teba novinka, ale aj hry na konzolach sem tam sekaju.
      • To je pravda, takovej Skate2(3) na PS3 jede tak 15FPS. A to jsem si tu konzoli koupil puvodne v podstate jen kvuli tehle herni serii:)
  • chlapi je to Rockstar ako GTA 3 a GTA 4 trhať to bude na všetkom *1*
  • No tu nej masinu v podstate mam az na procesor ten mam lehce slabsi jsem v klidku teda
  • Zajímavé, že to šlape na Xboxu s 512 RAM, ale na PC to chce 3giga.
    • Tusim sa to uci na zakladnej skole, ze ked rozmery stvorca zvacsis dvojnasobne, tak sa jeho plocha zvacsi stvornasobne a tak proste textury funguju.
      • Kdyz mas 1D texturu tak to jde jenom s prvni mocninou *15*
      • To znamena, ze ked zvacsis textury 4-nasobne, potrebujes 16-nasobok RAM...
        Ok.
        512x16= 8 Gb RAM, no na max to chce 16 Gb RAM.
        Ze by v Rockstar Games neovladali matiku???
        Alebo skor je to zprasene...
        • ta posledna vypisana zostava neni doporucena, citaj poriadne! je najvykonnejsia, na ktorej tu hru testovali
    • Veskoslav
      512 RAM jsem měl na pc před 10ti lety:)
  • Veskoslav
    Ono je rozdíl vyždímat maximum (Crysis 1) a vytřískat "maximum" (GTA IV). U MP 3 si bohužel myslím, že to bude ten druhý případ. Na druhou stranu je to fajn, že tvůrci pochopili, že ne každý chce jet na "konzolové" grafice, která jede i na 5-6 let starých PC na hight.
  • Doufam ze to na 8600gt 512 MB (Přetaktovana) ,
    Cpu intel 2160 2ghz
    2gb ram
    Rzjedu aspon na to minimum :D
  • A je to tu zas...moj pc je stary šrot na ktorom na ktorom to ani nespustim :D omg ani by ma to nestvalo keby to nema vsade take dobre recenzie a keby to nebol max payne ....presne tohoto som sa bal ze ta hra bude dobra a ze ma bude lakat a vyhodit nove prachy na pc... no nic treba setrit *9*
  • Ta hra je urcite narocna jen proto ze neznaj anatomii a nejsou schopni udela svaly na ruce anatomicky spravne. :-D
    • Koukal jsem i na jiny screenshoty a tam se to zda byt v pohode ale ta vidlicka je teda fest divna :D
      • Možná to není vidlička, ani sval, ale Payne socket a je to kyborg!
    • Miserius
      nevidim na ruce jedinej sval kterej je tam spatne/navic. Ono sezenim u pocitace si je neudelas...
      • Tak to se koukas asi blbe. Ale trojhlavej pazni je moc nizko a nevidim tam deltový sval, misto neho tam je nejaka vidlicka.
        • Miserius
          Clovek neni wikipedie, kazdej jsme nejakej nemame kazdej presne svaly podle toho co jsi si ted vygooglil ty jelimane. Navic pokud hru odmitas hrat kuli chybejicimu deltovymu svalu, posluz si. Takovejch hnidopichu jako jsi ty jsou tisice...
          • No jo, ja vidim obrazek postavy ze hry a prvni co me napadne je ze musim vygooglit jestli ma spravne svaly, abych o tom psal v diskuzi a odpovidal na agresivni poznamky nekoho, kdo neumi pochopit vtip s prirovnanim k vykonu. Jsi naprosto uzasnej, mas ve vsem pravdu a uz me prosim nech byt dokud nevyrostes. *3*
            • Nemá cenu, stejně tě bude přesvědčovat, že nemáš pradu a jeho osoba ano:)
  • Intel quad core i5 750 2.67Ghz
    Ram 4 GB
    HD 6850 Cyclone 1GD5 Power Edition overclocked
    co myslite ?
    • I7-860 3,6g
      8 g DDR 3 1600
      GTX 580
      co myslis TROTLE *1*
    • frag.ment
      Nepojede..
      • Proč myslíš? Mám podobnou sestavu, akorát místo HD 6850 mám 260 GTX a GTA IV rozjedu v HD na skoro nyejvyšší rozlišení a to při nějakách 40 FPS. Jako něco asi snížit budu muset, ale že bych něco nerozjel? Toho se nebojim. minimálně dokud nevyjde nová generace konzolí.
        • Veskoslav
          Nepochopil. To, co pisatel popsal je v podstatě herní průměrné dělo, tudíž to tam rozjede ani kdyby nechtěl. On si jenom "honil" ego, jakou to má mašinu. Proto mu další příspěvovatel napsal, že nepojede.
          • Tohle mi vždycky nahodí náškleb na hubě, ale nutno dodat, že tací lidé jsou všude. Jako borci s BMW a s Audinami, si myslejí co nemají, přitom BMW nebo Audi má dnes každý trotl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit