Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xbox 360 - 720

    Chtěl bych navázat na téma, o kterém jste se bavili v podcastu. Jelikož sám vlastním xbox, tak mě zajímalo proč se jmenuje tak zvláštně "360", našel jsem spoustu různých teorií. Například že ta trojka znamená 3 jádra a podobně. Bohužel nebo bohudík je pravda úplně někde jinde, jak jste nakousli v podcastu, tak 2 je méně než 3 (Xbox 2 < PS3). Nevím jestli to víte, ale xbox 360 lze používat na stojato jako tower nebo i vleže jako deskop. Zhruba ve středu má podsvícené kolo, které indikuje různý funkce jako počet připojených ovladaču, načítání a podobně. Vtip je v tom, že když otočíte xbox, kolo se otočí s ním (pouze softwarově). Zároveň když vymýšleli novej název tak tvrdili, že nový xbox poskytne zážitek který je o 360° jiný a že si z něj doslava sendete. Tohle jsou důvody proč se xbox jmenuje xbox 360.

    Osobně nechápu proč zrovna 360, když se totiž otočíte o 360° ,tak se vrátite na původní místo *1*
    • Black_Hand
      "nový xbox poskytne zážitek který je o 360° jiný" tedy vlastne...uplne ten samy? :)
      • Já vždycky říkal, že MS má něco do sebe *1* Není nad to prodat tu stejnou věc za víc peněz, protože má přívlastek "nový". Takhle to prostě funguje *5*

        PS líbí se mi, jak jsem dostal u hlavního příspěvku mínuska už jen proto, že jsem přiznal vlastnictví konzole.

        edit:
        Když nad tím přemýšlím, tak by to chtělo
        "Console Heresy" achievement - publicly admit that you are the owner of the console
        • Ty tem lidem vidis co ti klikli minus vidis do hlavy, prosim te?
          Prispevek dlouhej jak tejden, ale pro tebe jasne vyplyva, ze samozrejme klikaj sonyboyove... *7*
          Ja teda taky nevim co je tam az tak k nesouhlasu, ale za tohle bych ti dal misto minusu par facek. Presne z tyhle vsevedoucnosti vznikaj v diskusich ty nejvetsi zvratky - ja mam fakt nejradsi, kdyz mi nekdo v odpovedi mluvi za me. Samozrejme nesmysly.

          Proste.. Mozna to mohlo byt i kvuli necemu jinymu, ne?
          • Ehm, zkus se nad tim zamyslet jeste jednou xD
        • Black_Hand
          mozna si lidi vzali z podcastu ponauceni uz tak rychle :).
    • ucho
      ano, nemohli přijít s Xbox 2 kvůli PS3. 360 má mnoho skrytých významů. jedním z nich je logicky kruh, tedy hráč je uprostřed centra zážitku na xboxu. stejně tak se dá chápat 360 jako nový počátek. každopádně to prostě někdo při nějakém brainstormingu plácnul jako jeden z návrhů a prošlo to :)
    • Pan_Klobouk
      Pekna teorie a nerad ti to kazim... ale ve skutecnosti se nazev X360 zrodil takhle:

      http://www.funfoll.com/data/content/ff_3154_0.jpg
      • Tuhle teorii znám :D ale musím ji kategoricky odmítnout, kdyby to bylo podle tohoto vzorce tak tam prostě chybí trojúhleník "triangle"
        • Pan_Klobouk
          Mno, dost mozna tvori trojuhelnik podstavec pomyslnych vah, na kterych se ty tri znaky naklapeji tu na jednu stranu, tu na druhou... podle toho jak dobra hra je. ;)
  • mirekdusinojc
    Ono to vazne zase nejde stahnout. Ach jo, to k praci budu muset poslouchat horsi hPod plny spis pubertalnych vylevu, nez serioznich diskuzi. *7*
    • Black_Hand
      heled ja nevim, ale ja ho poslouchal dneska v poledne a vsechno ok. pres download link tady v MPC.

      EDIT: no jo, ale on ted fakt nejde :).
  • Aaaa, nefunguje to, nikde ho nemůžu stáhnout, na iTunes, tady, nikde! Mám absťák, potřebuju nutně novej díl. CO TO SAKRA JE! Opravte to, rychle!!!
    • Pan_Klobouk
      Nikde? Projed jeste warez fora, FC se tam vetsinou objevuje 14 dni pred vydanim, tak jako hry pro X360 a PS3. ;)
  • Black_Hand

    uzivatelske profily

    vypadaji celkem ok. mel bych ale par napadu.

    nevyhledavat nazvy jen podle prefixu. napr. dam hledat "butcher" a predpokladal bych, ze vypadne The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. na druhou stranu by ty, ktere maji odpovidajici prefix, mely byt prvni v seznamu.

    pridavani bez refreshe stranky. uz tak mate javascript, tak by to snad takovy zasah nebyl. nebavi me cekat +-7 sekund, nez se objevi, ze je hra pridana.
    hodnoceni ala "web odkud byl host". tzn. drop down list s hodnocenim.

    nedavat "mam" a "hral jsem" jako dve navzajem se vylucujici kategorie. je spoustu her, ktere mam a zaroven jsem je hral, jakoz i tech, ktere "nemam" a "hral jsem".

    rychle pridavani novych her uzivateli (samozrejme, s povolenim redakce). porad jich tu spousta chybi.
  • budou se v FC objevovat další hosté z řad konkurence? co třeba Pavel Dobrovský? ten by mohl být klidně stálý host *3*
  • Co to že se Dan Vávra už neobjevuje?Není v podcastu a ani na žádný jeho článek jsem v poslední době nenarazil...
    • Jozef123
      Presne tak písal to aj na Twitter
    • Asi zase zacal delat do her, aktualne shani nejake grafiky a animatory :)
    • B.o.b
      Protože zakládá nové herni studio v Praze huráá *4*

      Když tak : http://mafia.czech-games.net/
  • life28
    s tymi logickymi hrami v den maturity nesuhlasim :D skor by som dal Super Meat Boya, nech ma to poriadne nazhavi :D
  • Podcast 26

    http://video.tiscali.cz/mp3/4dcb547af199b.mp3
    • Yar har, fiddle di dee,
      Being a pirate is alright to be,
      Do what you want ‘cause a pirate is free,
      You are a pirate!
      • Black_Hand
        A pirate I was meant to be!
        Trim the sails and roam the sea!
        ...
        We'll fight you in the harbor.
        We'll battle you on land.
        But when you meet singing pirates...
        They'll be more than you can stand.
  • ucho

    podcast 26

    tady ho máte: http://flvts.im0.cz/mp3/4dcb547af199b.mp3
  • 26ka taky padla pod natlakem hacku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit