Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Scénář filmu God of War nyní mají na starost Patrick Melton a Marcus Dunstan. Ti stojí např....

    Mno to teda dali "elite" *1* ... jedinej dobrej dil SAW byl ten prvni
    • Ja teda nesouhlasim protoze ani ten prvni SAW podle me nebyl moc dobrej a to je taky duvod proc jsem nikdy nevidel dalsi dily :D
    • God-of-War

      Scénář filmu God of War nyní mají na starost Patrick Melton a Marcus Dunstan. Ti stojí např....

      Podělají to a urvu jim hlavu...
  • Miserius
    Velke slevy na GMG...Dle meho nazoru lepsi nez na Steamu :)

    Edit: mate pravdu s tema vytkama... Tady jsou ve sleve zase starsi klasiky... Nakoupil jsem uz dve a oboje jsou aktivacni klic do Steamu *5*
    • lepší slevy než na Steamu? To tedy vážně ne... Už jsem to projel a slaboučké.. Kasat se Space Marine za 10e když na steamu je za necelých pět je ptákovina..
      • Miserius
        No, zrovna mluvis o hre ktera by mela byt zadarmo a jeste s omluvou...
        • tvůj názor, můžeš ho křičet třeba do lesa, třeba ti někdo odpoví.
          • Miserius
            Muj nazor, cos cekal? Ze nekoho tlumocim? nebo jako rekni mi vyznam tvojeho komentare. *15* *15* Otresna hra 74% na Metacritic je premrstenych... Dostal jsem to na PS3 zdarma v ramci PS+ a stejne po 10 minutach to slo pryc. *11*
    • Určitě.Na steam nemají *7*
    • Moc lepší mi nepřijdou (nabídka), ale to je věc vkusu, nicméně ten jejich klient mě od jejich stránek drží dostatečně daleko.
      • ucho
        nejen klient, i rychlost stránek je mizerná. a za sebe mohu říct, že mi zmizela jedna hra z mého seznamu (dostal jsem ji zdarma, tak neřeším), čímž u mě moc nezískali :) a nejsem si vědom, že bych dával jako protihodnout při nějakém nákupu...
        • Green Man Gaming spustil tento rok zimní výprodej o něco dříve. V nabídce je 64 her se slevou...

          Možná sis jenom nevšimnul, co odklikáváš. Mám dojem, že jsem měl zaškrtnuté Commandos 3 při "nákupu" Hacker Evolution. Jenom jsem ten výběr zrušil zrušil a nic mi nezmizelo.
        • Tak tak. Na gmg jedině steamovou hru a by musela být ve velké slevě. Když už hlídat slevy jinde, tak není k zahození Amazon. Nedávno jsem tam pořídil Payday: The Heist za příjemné 4e (steam verze).

          A pro zajímavost s tím tvým zmizením hry. Steam naopak přidává hry jen tak:D Jsem měl Dark Messiah MP a asi týden zpátky mi přibyl i SP.
  • south park trailer

    http://www.stickoftruth.com
  • Summer Sale

    Tak co? Jakej máte level na steamu v Years of service? Už jsem tam 7 let (od 25.prosince 2004 13:41) - nejspíš vydání Half Life 2 *1*
    • Kde to najdu?mám steam v cz a i tak jsem tam nic také nenašel.Díkx
      • Komunita -> úplně nahoře Profil (mezi HOME a PŘÁTELÉ) a u statistik gameplay (tam jak to ukazuje co a jak dlouho si hrál) je kolonka Členem od
        • Statistiky *7* to se ale mění s tím jak hraješ.měl jsem i 10 ale padá to na nulu.To je starý.Ty to píšeš jako bys objevil novej druh vorvaně.. *7*
          • Miserius
            Jsou tam od vcerejska novy Odznaky ty jelimane. Normalne klikni na svoji profilovku a vpravo dole mas odznaky.
            Btw kdybys pouzil mozek, nenapises ze pocet let co jsi registrovanej u Steamu vyleze na 10 a zase padne na 0 *1* *1*
            • Díky.Jelimane.Budu používat mozek
          • Ty mluvíš o koze a on o vozu, tak se sakra dohodňete.
  • ucho

    Steam vs GOG

    Co myslíte, obšlehl Steam ten nápad s hlasováním u GOGu? Popravdě u GOGu těch 60 % vs 40 % bylo skoro jedno, kdo vyhraje. Na Steamu je to zajímavější. Každopádně dělal to Steam narychlo nebo se jen podobné nápady sešly? :)
    • Těžko říct.Taky si steam může něco obšlehnout,ne? *1* má to ale lepší.Na gogu se tak nebo tak na summer s prominutím vysraly.Bylo to nejslabší.
      • ucho
        já neříkám, že je něco špatného na tom se inspirovat, spíš by mě zajímalo, jestli to tak bylo či došli opravdu k podobné věci. předchozí letní prodeje na Steamu byly řekněme mnohem propracovanější (čímž opět neříkám, že tento je špatný, jen je jednodušší :) ) u GOGu to není tak jednoduché, pořád má poměrně málo her a jejich cena je celkově nízká, tedy tam ve finále nějaká sleva nehraje velkou roli. pokud po nějaké hře zatoužím, že ji zrovna chci hrát, je mi vcelku jedno, jestli za ni dám 6 dolarů nebo 3 dolary. u Steamu je pak ale rozdíl, jestli dám za něco 20 eur nebo 5 eur... GOG se jednoduše u summer sale moc odvázat nemůže (navíc to ani není v jeho zájmu a razí trochu jinou politiku) a náhodou to tak marné neměli, prostě dali nějaké slevy (jednu jsem využil :) ) v budoucích letech ale určitě přijdou s něčím interaktivnějším.
        • Jistě.V té ceně 6 nebo 9 dolars.není tak razantní rozdíl.Většinou to lidi koupí i hned po uvedení.Češi určitě čekají až bude sleva dolar.To vím jistě *1*
          • Na gogu snad ne, ne? Tam si čas od času něco vyzobnu a neřeším slevy. Ovšem Steam to je něco jiného:) 50e za novinku skutečně nedám. Nemám problém si třeba předobjednat Torchlight 2 za 19e apod. ale zbytek se vyzobává v létě a zimě.
  • Trol.diskuzni

    OUYA má přes 4 mega!

    http://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console

    Shafer i Fargo pokořeni a to zbývá ještě celých 27 dní do konce! *14*
    • GlaDOS
      Třeba ti na tom pojede Skyrim
  • rancor1223

    Gamescom 2012

    Jedete někdo? Jak? Kdy? Na co se těšíte?
    • HL3 *1* *1*
    • Ty jedeš?
      • rancor1223
        Jo. Jen na jeden den (pátek). Ve čtvrtek v noci tam a v pátek v noci zpět. Ubytování je drahý.
  • Miserius

    Summer Sale

    Žádná soutez, jen slevy? *13* *13* *13* Slevy stejny jako po celej rok, nenecham se taky premoct toou masovou panikou, kdy je proste nutnost ted nakupovat hry co poradne ani nezahraju...

    Edit: jen me minuskujte, ale jste jako duchodci co pribehnou do Kauflandu ve ctvrtek a nakoupi toho hromadu protoze je to prece ve SLEVE!!! Jdou domu a chrochtaj si radosti jak levne nakoupili a kdo o tom nevi ma smulu...A doma jim dojde ze by se bez toho obesli a nakonec utratili jeste vic

    Musim ale rict, ze se mi libi ty flash slevy + moznost vyhlasovat si dalsi
    • ucho
      tak je potřeba kupovat s rozmyslem, ne jen proto, že je to levný, ale proto, že tu konkrétní hru akceptuji za danou cenu, protože ji plánuji v následujícím časovém horizontu hrát... i kdyby to mělo být za rok. dnes mě například nezaujalo nic, co by mě oslovilo cenou a zároveň ty hry neměl. ale na dvě hry celkově zálusk mám, tak uvidíme, jestli budou v summer salu za rozumný peníz :D
      • Na jaký? :)
        • ucho
          Serious Sam 3 a Fallout New Vegas GOTY, tak uvidíme, s jakou cenou přijdou. ještě bych chtěl Rayman Origins, ale 15 euro za to teď nedám...
          • Na SS3 mám kupon na 75% slevu. Dokonce to šlo zprvu kombinovat a dal se koupit za nějakých +-2,7€
            • raptr.com
            • ucho
              kde jsi k takovýmu kupónu přišel?
          • MrSanta
            Doufám, že F:NV ultimátka dostane vlastní cenu. Těch 24 € je na můj vkus moc penízků.
          • Letní výprodej na STEAMu spuštěn! Dnes tam najdete v něm např. Portal 2 (95 Kč), sérii Trine...

            Tak já bral Terrarii, Deus Ex HR , Trine 2 a Portal 2 komplet asi za 15 eur..líbívá cenovka..
    • přesně
    • A ty vazne veris,ze vsichni jsou tak lehce zmanipulovatelni tou manii?
      Plno lidi si vybira a kupuje jen to ,co ho zajima.Kdyz se nekdo necha strhnout,je to jeho problem.A ty s tim ocividne mas problem,jinak bys sem takovou kravinu nepsal. *1*
      Ale odsuzovat tyhle slevove akce kvuli takovym jedincum?
      • Miserius
        Ano verim. Kor letos. Facebookove skupiny doslova vykrikuji UZ TO VYPUKLO! Spalte kreditky, nebo va nic nezbyde! To je jako normalni? Jsou to normalni slevy (nekdy jeste mensi) co jsou celorocne, akorat misto tydne jsou nacpany do jednoho dne po dobu 10 dnu, tak jich proste jen vic, ale uz ted lidi kupujou jak divý, jen protoze je to ultra levny... Ale ja je neodsuzuju, jakoukoliv sleu vitam, ale ne udelat slevy-jaky delam nonstop roky- a delat z toho herní svátek
        • koupil jsem 5 her co jsem chtěl už od ledna za 14 euro. Jsem spokojen a budu nakupovat dál tituly co mě zaujmou. Ty si nekupuj třeba nic, těžkej /care.
        • A co by sis teda predstavoval?Hry zadarmo nebo co?
          Ja si myslim,ze tolik slev behem par dni a to temer na cely katalog steamu je hodne slusna akce.
          A ze podobne slevy na jednotlive hry jsou po cely rok.No a?To nejak degraduje tyhle masove slevy?
          • Miserius
            Prosimte klidek špunte, ja jen nechapu proc 95% lidi plaší a šílí z Steamu a jejich Summer Sale. Slusna akce to je, nikdy jsem nepsal opak.
            • lipkozzi

              presne ako pise Heh

              V summer sale je tych zlavnenych hier predsa len viac. Ci relativne novinky tak aj stare pociny, ktore za cely posledny rok napriklad v ziadnej zlave neboli. Ja mam vo wishliste okolo 40 veci o ktorych viem, ze si ich chcem niekedy zahrat, ale necitim potrebu za ne davat plnu cenu. Teraz mi na vacsine z nich svieti aspon 40% zlava, pricom kazdy den su este specialne zlavy ktore to dokazu dat az na 75%. Co sa teda podari, beriem, co sa nepodari, uvidime o rok...
            • Treba proto,ze si konecne muzou koupit hru(y) za rozumnou cenu,na kterou cekaji treba pul roku nebo i dele?
              Ja zase nechapu tebe *1* .
              Ale asi to nema cenu dal rozvadet *3* .
      • no těch jedinců nebude asi tak málo, slyšel jsem o tom mluvit různě lidi
    • no nevim, ale podle me tam jsou nejake placky ci odznaky - najdi si na svem profilu "Badges" a jak pisou na Steam summer sale skupině - "Steam Scouts, we also have some fun activities scheduled - don't forget to earn your badges (and check out your existing ones)." Takže to nebude snad jen o slevách. Třeba do Witcher 2 přibyl teď jeden letní achie, tak se to třeba ještě rozjede.
      • Miserius
        No tak snad...uvidime...Bohuzel se nikam nepodivam protoze se nas tam chce podivat hodne :D
        • to rozhodně joooo, já taky smutnil, ale pak jsem si to pořádně pročetl. Her mám až až a budu brát jen opravdové pecky - tak 2 - 3
    • Ale stránky nezvládaj :D
  • Brýle Johna Carmacka pro virtuální realitu budete mít možnost od 19. července podpořit v Kickstarteru....

    pff brýle, dokud nebude simulátor jak ze Star Treku tak to nemá cenu.
  • MidnighT91

    Lara Croft nám ve videu z Tomb Raideru ukazuje svůj první zásah do živého masa, který byl pro...

    To s tím bloody screenem snad nemůžou myslet vážně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit