Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no podla toho videa to nebude teda nic extra :/
  • KIMCID
    o čem že to bude??
  • libi se mi tu novy prival kritiky, kdy náplni je kydat okolo sebe bez logiky plus prispivajici komedianti PC/konzole ...popravde Rage prekvapuje roztomilymi vychytavkami podobne jako Red Faction, ale subjektivne trpim krizí prostredi, tyhle pouste, jeskyne, doly ..uf a vypichnout musim i genericky vypadajici prestrelky z toho, co bylo zatim predvedeno.. ale tezko soudit, mozna prekvapi.. moc toho nevkladam.. coz je vyrazne lepsi nez overhype
  • Zajima me to hlavne kvuli moznosti kooperativniho hrani ve dvou.
    Prece i Madmax mel sveho partaka (i kdyz to byl jenom pes *1* )
  • Co se psalo o RAGE v roce 2009: "O čem nikdo nepochybuje, je skutečnost, že Rage bude díky enginu ID Tech 5 vypadat naprosto dokonale a většinu konkurentů strčí hravě do kapsy."... tak to si asi v ID tech nevideli na spicku nosu pac je uz vsichni davno predbehli grafika je slaby pod prumer *10*
    • presne, jeste tak v roce 2007 bych si z toho sedl na zadek, ale dnes muze grafickou stranku tyhle hry vydavavat za hlavni tahak jen blazen...
  • Gamespot
    I kdyz ja na ty scifi hry moc nejsem,tak bych si to docela i zahral.
    Slusna grafika,hratelnost taky nevypada zle a to jestli bude zabavna se uvidi az pozdeji,zatim z jedne mise nemuzeme hru hned soudit.
  • Je to takový guláš kde ten jízdní model je otřesný. Jasně je to arcada ale i tak.
  • splash
    Hra teda podle videa nějak extra zábavně nevidí. Uvidíme co z toho bude.. *7*
  • Hezká grafika, zajímavě a zábavně vypadající jezdící pasáže, parádní pohyby nepřátel, skvělej pavouček, ALE...otravnej a profláklej systém doplňovacího zdraví (vás už ty červeně zacákaný obrazovky neštvou?) a vůbec celkově to nepůsobí moc záživně, nemám z toho chuť to tam všechno postřílet, ale tak když se u toho někdo bude bavit že jo, tak ať...
    jo a z toho zvuku zbraně bych prostřelil hlavu radši sobě než nepříteli, ale to už je jen detail
    • Profláklý jsou spíš lékárničky.
    • Cajk
      jasně že štvou, ale co nadělat..
    • smejki
      mě ty červený obrazovky neštvou, dokud mi nikdo necpe pod nos autoheal. červená obrzovka je naopak mnohem účinnější zpětná vazba než oldschoolové počumování po health baru
      • no účinnější to je, ale když já mám rád ve hrách nejrůznější ukazatele *4* a vždycky se pak těšim a mám dobrej pocit, když seberu nějakou tu lékárničku nebo vypiju lektvar *1*
        • smejki
          sbírání lékárniček a lektvarů nemá s červenou obrazovkou žádnou spojitost. tu to má právě s autohealem
  • Prý to má "jen" 12 hodin, což je škoda. Takovejch 20-30 by se z tohodle konceptu v pohodě vytřískat dalo. Jinak se mi samozřejmě hra prozatím líbí, takže nechávám v hledáčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit