Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt že nehrajeme nic moc, ale podle mě budou v naší skupině poslední Poláci. Jen co si tak vybavuji naše zápasy s nimi před dvěma-třemi lety v kvalifikaci na MS tak hráli úplnou tužku *3* *15*
  • pospets
    to asi v te simulaci nehralo Nemecko proti bohuzel na ME nekvalifikovanemu Svycarsku, s kterym to minuly tydne prosrali...
    • nehráli proti švajcarům reprezentanti třetího řádu?
    • byl to pripravny zapas to se neda brat vazne..Nemecko postoupilo na EURO s 30ti body z 10ti zapasu,Svycarsko nepostoupilo..tam jde videt rozdil
  • Vyhraje Holandsko, my skončíme ve čtvrtfinále, kde nás právě Holandsko smete.
  • vyhrajeme my, 3:0 nad Španělskem a Aleš Smutný dostane facku, protože není správný vlastenec. :-D
    • ales.smutny
      Já jsem realista ;)
      • Tak po finále neoslavuj :-)
        • ales.smutny
          To budu jen velmi příjemně překvapen realitou :)) I když divení by přišlo už v semifinále :)
  • Jak řekl jeden známej..."'Özil by měl dostat jednu žlutou když vleze na trávník, jen za to jak vypadá"
  • to jsem jedinej koho to nezajima? *14* *1*
    stupidni fotbal
    • gert
      Mě zase nezajímá, že tě to nezajímá. *3*
    • Fotbal je dobrej, ale je moc dlouhej a málo kdy se najdou takový týmy aby to člověka zaujalo na dýl *1* Navíc je tam strašná možnost betonování. Radši mám Basket a Tenis. To jsou proměnlivý sporty, kde jsou aspoň vidět výsledky snažení
  • zdeeneek
    Hosi, chlapci nasi. Reprezentanti ... *1*
    http://www.zkracovatko.cz/2HalUb
  • Kezby, tahle nemecka generace akorat dorostla do toho veku, kdy ma zacit vyhravat velke turnaje.
    • Ehm ano nemecka generacia *2* *15*
      İlkay Gündoğan,Jérôme Boateng,Lukas Podolski,Miroslav Klose,Mario Gomez,Sami Khedira

      *1* *1* *1* *2* *2*
      • Zapomnels na Ozila *3* Jenze kazdy z nich se v Nemecku budto narodil, prip. tam mel vetsinu korenu (Klose, Poldi), takze bych to tak nehrotil, navic nejede Cacau, ktery jako jediny nema na Nemecko zadne vazby. + je tam zase dost "nemeckych" Nemcu (Vsichni brankari, Lahm, Schmelzer, Howedes, Hummels, Schweini, Muller, Kroos, Muller, atd. atd.)
    • s Barošem je to spíš systém 4-5-(-1)..:)
      • gert
        - a - dá + *4*
    • gert
      Doufám, že překvapí nás všechny. Já tomu věřim. *5*
    • Presne tak, s timto systemem by nemeli sanci ani v nasi lize. *7*
  • zdeeneek
    Druhej typek zleva je Mesut Özil. Mimochodem ten prvni typek zleva je Samir Khedira. *4*
    • Sami *3*
    • zdeeneek
      Reakce na Odulina, nejak jsem se ukliknul a misto reagovat napsal novej prispevek *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit