Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir

    Marcin Iwinski (CD Projekt Red) věští, že se placená DLC vrátí vydavatelům jako bumerang, a...

    Bullshit
    • Jj taky mi to prijde jako hodne naivni predstava...
      • montatatana
        Ale za to je dost kůl, ze to prece rika! Hned se pluska k CDP pohrnou :)
        • Cahir
          Asi tak.
    • ...lebo?
      • Cahir
        lebo 1) nikdo nebude dělat zadarmo (teď nemluvím o dvou nových skinech, zbraních a recyklovaných mapách, ale o pořádném o obsahu) 2) na poctivé DLC politice (Obsidian) není vůbec nic špatného, a tak není důvod se proti ní bouřit. Jestli si chce CDProjekt hrát na filantropii, je to jejich věc, ale stylizace do role, v níž chtějí působit jako ti jediní správní a se správným receptem, mi začíná celkem smrdět.

        Prostě a jednoduše, jestliže platíš za sympaťáka u hardcore komunity, neznamená to, že tvůj recept je jediný správný a hlavně jediný fungující... V tomhle je podle mě prostě mimo a nemá nic pořádného, o co by mohl svou analýzu opřít.
        • Jenze tech opravdovych poctivych DLC je straaasne malo.Vetsina jsou notne predrazene.
          Valve,Cdprojekt a par dalsich na to jdou z opacne strany.
          Kdyby vetsina DLC opravdu odpovidala obsahem sve cene,tak bych s nimi problem nemel.
          Bohuzel ve vetsine pripadech tomu tak neni a DLC tak bud ignoruju,nebo kupuji az ve sleve.
          Nemluve o tom,ze pristup ala "kupte si nasi hru a my vam zarucujeme,ze v nasledujich mesicich/rocich se o hru a jeji komunitu budeme starat" je mi mnohem milejsi,nez predrazene DLC a vypinani serveru po 2 letech.
          • Cest vyjimkam samozrejme.Takove rad podporim.
  • Marcin Iwinski (CD Projekt Red) věští, že se placená DLC vrátí vydavatelům jako bumerang, a...

    Pravdu má ten chlapec...
  • GaradosCZ

    thx...

    12000 příspěvek je my.....
    • http://www.flippingsocial.com/wp-content/uploads/2012/06/Nobody-cares-baby....jpg
      • Me by spise zajimalo, co autor myslel tim my...
        • autor asi myslel "mý", jako v "to jsou koně mý" :D
        • Miserius
          Asi anglicky moje ne? Dnes je moderni psat půl napůl, to nevíš? *2*
          • To by bylo mine, ne my. Si nejak nemuzu zvyknout na to, ze krome psani vet napul anglicky, je tez moderni je psat spatne.
    • Miserius
      Jeste aby ne kdyz sis tady umele vytvarel prispevky aby to skocilo na 11999 :D
  • GaradosCZ
    snad to bude dobrý...
  • GaradosCZ

    novej mortal kombat wow

    http://www.youtube.com/watch?v=hSCB5mBpxq0&feature=b-vrec
  • froztik

    Kampaň Borderlands 2 prý nabídne dokonce 58 hodin zábavy. Vývojáři se rozhodli ze hry odstranit...

    58 hodin mi přijde dost přepálený. Pokud by to ale bylo aspoň 30 hodin, budu více než spokojený.
    • braveman
      Ještě před 1/4 rokem mluvili právě o 20-30 hodinách... Budeme se muset nechat překvapit.
      • rancor1223
        Já myslím, že když vezmeme v potaz kolikrát to dohrajeme (alespoň já, přesáhne to minimálně 150 hodin. A za to jsem se nebál dát skoro tři tisíce.
  • rancor1223

    Ubisoft potvrdilo podporu DirectX11 v Assassin’s Creed 3. PC i konzolová verze hry má vyjít v říjnu.

    "Podporu DX11" prosím v uvozovkách. Budem rádi jestli to bude vypadat alespoň jako konzolová verze (viz. GRFS)
    • Jazz
      *6* *7*
  • MishKonn

    Kdybychom měli zbytečných 620 000 Kč, vytvořili bychom si přibližně takovouhle herní místnost.

    Za ty prachy, který do toho dal, by už mohl mít pořádný závodní auto (když ho očividně baví závodit)...
    • asi už aut má dost :)
  • Kanaďan, který se snažil svého souseda uklidnit slovy, že World of Warcraft je jenom hra, si vysloužil...

    Ach jo. To je zase bulvár.
  • DLC ? ...

    Stalo se to taky někomu , že po zakoupení Magicky collection z akce Steamu nemáte přístupná všechna slibovaná DLC ?


    Buy Magicka Collection
    Includes 15 items: Magicka, Magicka: Vietnam, Magicka: Wizard's Survival Kit, Magicka: Nippon, Magicka: Marshlands, Magicka: Final Frontier, Magicka: The Watchtower, Magicka: Frozen Lake, Magicka: Lonely Island Cruise, Magicka: Gamer Bundle, Magicka: The Stars Are Left, Magicka: Holiday Spirit Item Pack, Magicka: Horror Props Item Pack,, Magicka: Party Robes

    Zrovna Magicka: The Other Side of the Coin a Magicka: The Stars Are Left jsou víc než přihloupé oblečky *16*
    • A zrovna ani support nefunguje :( . Registrovaný v Support systému ještě nejsem a potvrzovací mail ne a ne přijít ....
      • Že je Duke Nukem jen videoherní postavou? Našli jsme důkaz, že tomu tak (možná) není!

        Ja som kupil FNV Ultimate, nemozem to spustit lebo hadze nejaky Steam error a support mlci treti den. Ale tak aspon uz viem ze su pretazeny alebo co. Mohli tam mat aspon nejaku automaticku hlasku ze sorry for delay blabla.
        • MrSanta
          Myslíš toto "Fallout: New Vegas failed to start (error code 80)" - mám taky, hru nenakopnu *9*. Taky ultimátka.
          • edit: delete
          • Nie, This game is currently unavailable. Please try again at another time. Skusal som vsetky veci co maju vo FAQ, ale bezvysledne.
            • MrSanta
              Aha, tak to netuším. Mě to dneska normálně prodalo, hru jsem nainstaloval a nakonec i spustil. Stačilo akorát restartovat Steam *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit