Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • záznam

    Nevíte někdo, proč není na own3d.tv záznam? Většinou je tam po chvíli celý podcast k dispozici, ale někdy taky ne a aktuální vydání tam taky zatím nenaskočilo... ?!?
    • janchor
      Není a bohužel nebude. Tentokrát padá vina mou palici, protože jsem zapomněl pustit nahrávání.
      • smejki
        http://www.youtube.com/watch?v=tx-qswUnZ3Q !!
      • Za to pojdes do pekla... *16*
      • Trol.diskuzni
        A bude aspoň nesestříhané audio? Prosííííííííííííím! *13* *13* *13*
      • Keyz
        Zrovna ten komentář o ČT v záznamu není :(
        Nahrával to někdo z diváků?
  • Fightclub

    Díky za fightclub.Byl to balzám na duši.Prvotřídní hosté.Dan Vávra je prostě kouzelnej.Dan Vávra na hrad.Praskání vem čert.Poslouchat Vávru je koncert.
  • Keyz

    Hosté

    Dnes to byl super podcast.Bylo sranda a člověk i něco dozvěděl.

    V chatu se někdo ptal na další hosty od Warehorse.Rád bych je také viděl,určitě by měli co říci k dění a byl by to jiný úhel pohledu.Nebo nemají čas?Proč pak má čas D.Vávra(ne,že bych zde nerad viděl).
  • nemel ted nekdy bezet podcast?
    • Keyz
      Přej bude peklo v 19:30 s vrchním pekelníkem Hellboyem
  • Trol.diskuzni
    Vávra? No more tears, bejbe! *14*
  • Do kdy posilat otazky do zitrejsiho FC.

    Ma este smysl posilat na pristi podcast otazky? Resp stihnete je zodpovedet?
    • janchor
      Má, sesumírujeme je zítra.
  • Black_Hand
    Vavra, Homola, Grygar, Polacek. nezbyva, nez jen s otevrenou pusou cekat a tesit se :).
    • damn! ...a já ho live nestihnu...
      • janchor
        Tentokrát pojedeme až od sedmi večer.
        • Keyz
          Já četl prvně do sedmi :)
        • A preco vlastne?
          • Black_Hand
            vavra musi kvuli podcastu odsouvat recitaci a plavani. takhle se mu vychazi vstric.
            • smejki
              tohleto mi podezřele zavání...
          • janchor
            Kvůli hostům.
    • najocakavanejsi podcast ever *15* tesim sa
    • Keyz
      Parta jak má být *3*
  • zdeeneek

    nintendocast

    Narodil se dalsi cesky podcast, ktery je zamereny pouze na nintendo platformu - snad teda nebude vadit, kdyz sem na neho dam odkaz. Zatim vysly 2 dily, ktery se zabyvaji tim, co se stalo na E3 kolem novyho Wii U a 3DS.

    http://www.nintendocast.cz/
    • Urcite napad dobry ale neviem ci je to dobra tema na podcasty....
      • zdeeneek
        Ja myslim, ze jo. Herni podcasty jsou zamereny na pc, ps3, xbox360. O nintendu se mluvi jen kdyz vychazi nova konzole a pak uz temer vubec. Ja jsem si vcera poslechl oba dily a byl jsem spokojenej. Chystanej treti dil ma byt o historii nintenda - na to se docela tesim.
        • Ved ano ale aby sa nestalo ze nebudu mat ocom robit podcasty
          • zdeeneek
            Ten podcast by nemel vychazet kazdy tyden. Je mozny, ze vyjde treba jen jednou mesicne a proberou co se stalo zajimavyho. Pokud se budou venovat i historii nintenda ( doufam ze jo ) tak materialu k probirani bude dost. Kazdopadne je dobre, ze se takhle zamereny podcast objevil. Mainstream je pc, ps3, xbox a nintendo je trochu mimo zajem medii.
  • Ellendway
    Výborné speciály z E3. Díky moc kluci!
  • "Prohra Emila"

    Řekl bych, že pan "Emil" od Ubisoftu vám názorně ukázal, jakým způsobem bude AC3 hrát majorita zákazníků ^_^.
    • A je to uplne v poradku, stupidni hra pro stupidni zakazniky. Co se pribehu tyka, vubec ta nejhloupejsi...
      • Trol.diskuzni
        Tak tak.
        • Skoda, ze tupy odsuzovani neni olympijska disciplina, co?
          • Trol.diskuzni
            Ani ne, nemám v tomhle ohledu nějaké velké ambice. *3*
            • Tak to je hanba - mate s honzikem viditelny vlohy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit