Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pujdou ji zvetsit prsa? :P
  • Pete.palis
    wau wau wau *14*

    http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-tomb-raider/730760
  • GuruSerpent
    Já nevim. Mě se tam ta volnost pohybu třeba vůbec nelíbí. Mě přijde třeba v Underworldu nebo Legendu tak akorát - akorát na možnost ne/objevení artefaktů a dost. Tomb Raider podle mě trochu linearity potřebuje...
  • No, postupné vylepšování už tu jednou bylo, v Angel of Darkness, a byl to naprostý propadák. Taky se mi moc nepozdává, jak bychom měli Laru kontrolovat ve skoku. Nevím, jestli autoři někdy někam skákali, ale faktem je, že jakmile letíte vzduchem, už toho moc neovlivníte. Tedy pokud nejste Iron Man. *sigh* Stejně si to koupím. *1*
  • ved ma cecek vo vode
  • Ačkoli většina rebootů je úplně zbytečných (ehm ehm...DMC), tak tenhle je opravdu k dobru a to hlavně proto, že z Lary udělali mnohem uvěřitelnější holku a u mě osobně aspiruje na titul "Nejhezčí holka z videoher" *4*
    • R.a.z.i.e.l
      Nová Lara je kočka, to jo, ale ve videohrách už jsem viděl pár hezčích holek(tím hezčích nemyslím, že měli větší prsa nebo zadek), ale bylo jich opravdu jen PÁR...
    • Izmæl
      To u mě zas Elena Fisher nebo Talia al Ghul. Ale "nová" Lara je taky kus.
    • u mě teda dost slušně konkuruje slečna Triss Ranuncul.. *15*
  • Bonus z inokade:

    naskriptovaný souboj s vlkem tak zažijete za celou hru jedinkrát, byť jeho výsledek se nějakým způsobem podepíše na dalším průběhu hry

    zmačkni A, zmačkni B, cutscene
    *1* To bude dobrý, za uspešné zmačknutie A bude iný axivement *7*
  • "Když si kupuješ hned, tak hrozí že budou mít nějaké ty vady na kráse." - neslibujou v neblejskaných trajlerech vždycky nejlepší jízdu života? Takže to mám brát že se podle tebe mám smířit s tím že mi lžou a ještě im za to tleskat jak jim to krásně jde, jo?

    Co píše Mechwar je blízká realita. Hezky stádečko ovcí které souhlasně bečí ak je to dobre-e-e-e-e a produkt rozsekanej a prodanej po částech nebo ještě líp na omezenej čas. Hej to je ono, co takhle to prodávat třeba s tím, že to funguje jen půl roku, co ty na to Werde, bude to už dostatečně škubat zákazníka nebo furt málo co takhle singl po částech, jednotlivý kapitoly, levely a navíc na omezený čas nebo na omezený počet spuštění lvlu? Bude to už konečně stačit nebo pořád škubeme málo?

    "To je jako když hráči nechtěli mít při hraní CD ve stroji. Ale pořád číst někde, jak si nikdo stěžuje je otrava." CDčko co furt točí mechanikou je taky otrava.

    "Nelíbí se ti nehraj, nelíbí se ti napiš dopis do firmy, nekupuj její hry, ale když budeš psát tady, tak nezměníš nic !!" Nelíbí nehraj a upozorni ostatní že je to šmejd, napiš a vrátnej to dostane na podpal cigára, nekupuj a jiný ovce koupí když jim neukážeš i špatný stránky, piš tady a šiř osvětu.
    • OK. Máš pravdu jsem ovečka, ale zato spokojená a klidná ovečka, která si hraje své hry. A jestli šířím osvětu do světa, tak doufám, že Vás nenakazím. Jinak většina problému, které se tu řeší jdou mimo mě. Mám BF 3 jde mi, nepadá, ani nemám DLC a hraji stále, mám Risen 2 hraji spokojenost, mám Total War: Shogun 2 také nemám DLC nevadí a také spokojenost, Zaklínač 2 měl jsem i s DRM ochranou také byla spokojenost, i po odstranění DRM ochrany (ale za to může, že mám dobré PC, tak jsem chápal lidi, kteří měli problémy kvůli DRM) a tak, bych mohl pokračovat, ale to nemá cenu. Jsem ovečka a víš já budu rád ovečkou, zatím jsem spokojený uživatel, tedy ovečka. Hraji co chci, kupuji si jaké chci hry a když jedu na chalupu, tak nepotřebuji internet ani PC (doufám, že to tak zůstane do konce mých dnů) Ovečka je ráda, že si může kupovat hry, které je baví a doufá, že zůstane stále tou volnou ovečkou, které může jen hrát a nechat ostatní za ní přemýšlet.

      Váš Werdes, alias Werde



      PS: Omlouvám se za své komentáře, tyto komentáře nepatří do této diskuze :( Jen jsem reagoval, hold ovečka zůstane ovečkou :D
      • To je dobre, ze zrovna ty nemas problemy, ale ostatni lide je treba maji, a proto se ozyvaji...
        • Já jsem měl, také problémy..... jako Risen 2, atd. psal jsem o tom dále. :-)
  • Shenkster
    No tak tohle mě dost potěšilo, Lara Croft v otevřeným světě ? To jestli se povede tak to bude pecka ! Už se nemůžu dočkat...jen to levelování nějak nevím jak bude fungovat...to jako na levelu 3 se mi odemkne to že si mužu vyrobit luk ? ... uvidíme :)
    • ales.smutny
      Co vím, tak luk si vyrobí Lara tak jako tak, dle schopností asi bude odvozeno, jak účinně jej bude používat. Až budem vědět víc, hned to naservírujeme ;)
  • Grifus
    Nikdy sem nebyl fanouskem teto serie, moje jedine zkusenosti jsou s prvnim a druhym dilem kdysi na zakladni skole. Nicmene tento novy dil me zacina zajimat, celkem hodne zajimat. Tak aby to nakonec vypadalo jak nam krasne malujou...
    • Jo presne, som to hral akurat na 486tke ale zacalo ma to zaujimat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit