Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    AKTUALIZACE: Aby Ubisoft zabránil dalším spekulacím, vydal prohlášení, v němž potvrzuje, že akce Watch Dogs je plánovaná pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360. Stále ovšem bez data vydání.

    Perfect!
    • Hmm, takze Mechwarrior_bw bude muset snist zachodovou kefu, at uz to znamena cokoli :)
      • Mechwarrior_bw
        :) prečítaj si to ešte raz : "AK TO V TEJTO PODOBE výde na x360/ps3 tak zjem záchodovú kefu a odchádzam z games.cz"

        - keďže v tejto podobe to na konzolách nebude (čo je jasné každému s trochou rozumu) tak kefu jesť nebudem :)
  • Muhahaha oznamili hru - v launch traileri maju DLC reklamu :D

    http://i.imgur.com/sPpuD.jpg
  • Preco tu nikoho nenapada ze by to mohla byt PC hra? Zrovna tu, kde citam len bullshit na konzoly :) To ze to ovladal gamepadom snad nic neznamena.

    Samozrejme je to velmi nepravdepodobne, Ubisoft by asi nerobil PC only titul (asi urcite), ale mozno to bude na starej generacii konzol ZNACNE osekane oproti PC verzii a oni sa chceli pochvalit peknou grafikou. No, uvidime.
    • Protoze,dnes PC only hry bohuzel moc nejsou moc v mode.
      Zejmena nova znacka s pomerne originalnimi napady a timpadem velkym rizikem komercniho neuspechu.
      A samotny vizual,ktery predci vse uspech nezaruci,viz crysis 1.
      • mno, podla toho co som cital na forach od ludi co boli na tej konferencii, tak bez ohladu na to co zrovna drzali v ruke, hry boli hrane na dev masine - teda na PC (kvoli grafike).
  • Khanemis
    Hmm, u toho Watch Dogs bych se jinak vůbec nedivil, kdyby to bylo brzy oznámeno jako první hra využívající nový Unreal Engine 4, protože to vypadá nejen opravdu parádně, ale z videa mi to trošku vzhledem i připomínalo právě Samaritana:-)
    • No ja nevim,samaritan me prisel takovej typicky Unrealovsky preplacanej efektama,zatimco tohle bylo hodne stridme,zadne prepalene efekty atd.
      Ale treba se pletu *3*
      • Khanemis
        Tak tam to bylo i pochopitelné, když se snažili ukázat, co vše to umí. Ale právě třebas to realistické zpracování deště a odlesků mi přišlo u Watch Dogs velmi podobné (tj. o mnoho lepší než je současná úroveň):)
        • To je sice pravda,ale na druhou stranu me to prijde trochu kontraproduktivni,kdyz se snazi docilit co nejrealistictejsiho vzhledu.
          A pak by prisla hra,na jejich enginu,ktera vypada realneji,nez jejich tech demo?
          Navic vetsina her na UE3 enginu podobnymi neduhy taky trpelo(prepalene efekty).
          • Khanemis
            Tak řekl bych, že hlavním cílem Tech dema nebude oslnit laickou část populace, ale samotné potenciální kupce-vývojáře, pro které je důležité, aby viděli tak nějak vše v akci, skutečná realističnost je už pak ve většině případů věcí pečlivého nastavení všech efektů do rozumné míry:)
            A problém je, že ona tak nějak obecně většina her trpí přepáleností efektů, protože se tím snaží nalákat hráče na wow efekt a zároveň zakrýt jiné nedostatky své grafiky laciným pozlátkem. I když bych řekl, že se to v poslední době trochu zlepšuje, nejhorší to bylo před několika lety, když všichni vývojáři objevili "úžasné" efekty jako HDR nebo Blur, na to se nedalo potom skoro dívat, jak to přeháněli:)
            • Khanemis
              Přesně tak...možná to je na tom enginu, možná ne. Možná je to něco úplně nového. Ale zase proč nespekulovat? Spekulace zabavily celé národy:D
            • Taky pravda.Mozne je koneckoncu asi vse.
              *1*
  • christianus
    neco na vydrz :D http://zkracovatko.cz/Ctpn1q
  • Watch Dogs parada *8* noooo uz hodne dlouho zadna hra me nenastvala tim, ze byl konec videa *1* Kdysi Chaos Theory kdyz na E3 predvadeli Co-op mod. Tohle videjko bylo to dost zajimavy, jsem zvedavy jestli to bude na novou generaci konzoli, tezko rict jestli by nektera dnesni konzole zvladla takovou grafiku. Kazdopadne drzim palce tehle hre a hlavne se modlit, aby to nedopadlo jak se obcas v Ubi stava.....dlouhy vyvoj si vyzada potom vydani uplne jine hry nez jsme videli, nese potom pouze nazev.
    • Mechwarrior_bw
      nie, v žiadnom prípade to nie je na súčasnú generaciu konzol ...
      • Jak rikas *3* uvidime za nejaky ten rok az to vydaji jak tato hra dopadne. Pamatuji si SC Conviction kdy prvni ukazka na E3 byla uplne jina hra, nez ktera potom vysla do sveta *4* Ale tak je mi jasne, ze dlouhy vyvoj hry nese spoustu zmen, potom je uz otazkou zda ty zmeny drzi ten nastoleny standard, ktery tak nadchnul hrace, nebo to jde z kopce a pohrbi nadejny projekt
      • A ted treba co o tom ctu zpravy, tak casto uvadi, ze to ma byt na PS3. http://www.pushsquare.com/news/2012/06/e3_2012_watch_dogs_might_be_ubisofts_biggest_game_ever
      • Asi ne, ale jak si muzes bejt tak jistej? Podle me to neni uplne nemozne. Hral to s Xbox360 ovladacem.
        • To nemusí nic znamenat, X360 ovladač může být stejný nebo podobný jako X720 ovladač, nebo může být s X720 kompatibilní a nebo třeba X720 ovladač ještě ve finální verzi neexistuje a MS umožnil vývojářům používat X360 ovladač...možností je spousta...a taky to může být úplně jinak:)
        • Protože ta grrrrafika!
          • To by byla sranda, kdyby to bylo jeste na PS3, nebo X360. Co by pak rikali ti vsichni, co jim PC grafiku brzdi konzole? :))
            • Kdyby to byla exkluzivita pro Xbox(720), tak by to snad bylo na konferenci Microsoftu ne?
            • A proc by to MS neukazal na sve konferenci?Pochybuju,ze by si nechal ujit tu sanci trumfnout Sony( i kdyz jese nevime,co ta ma v rukavu).
            • Mechwarrior_bw
              ak to v tejto podobe výde na x360/ps3 tak zjem záchodovú kefu a odchádzam z games.cz *1* Ale teraz vážne, stavím sa o čokolvek že je to exkluzívka ubisoftu a MS pre xbox 720.
            • To si skoro myslim, ale muze to byt jakkoli...
            • Mno ja bych se minimalne zeptal,proc tak nevypadaji ostatni hry *1* .
              Prece jen,tohle je o tridu hezci,nez cokoliv na konzolich a vlastne i na pc.
              Prijde mi to moc velky skok v porovnani se vsim co je na trhu nebo co je oznameno.
              Jednou z dalsich moznosti muze byt,ze to hrali na pc s gamepadem *3*
  • Watch Dogs ARG
    http://dotconnexion.ubi.com/
  • Watch Dogs uz maji spusteny oficialni web:
    http://watchdogs.ubi.com/watchdogsgame/en-GB/home/
    • Vypadá to opravdu dobře *14*
  • Watch Dogs ma jednoznacne dostal... necakal som, ze ma pri UBI nieco naozaj nadchne
  • cinematic k AC3 obrovské zklamání :(
    • Mě se to líbilo .... sice to bylo přehnané jak Brno ale pěkné. Mnohem radši tohle jak COD a jiné. Jinak gameplay AC3 byl moc pěkně propracovanej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit