Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • splash
    Už se těším. *1*
  • GoW me driv moc nezajimal... pak jsem ale okusil coop... takovy GoW 2, kde je mise, ve ktere nesete velkou bombu ve dvou lidech, kazdy za jednu ruku, a v ruce mate jen pistoli... a musite strilet dotirajici nepratele a jeste se s tou bombou musite manevrovat abyste se dostali kam potrebujete... v takovych chvili jsme si s kamosem uzili takovy srandy a dodnes na to moc rad vzpominam... jakej super coop tahle na prvni pohle "tupa" strilecka ma :)
  • jeden dil na PC sem hral, druhej videl na xboxu, no nevim nevim, me se to moc nezdálo :D
  • Spades
    No... A já se právě těšil, že někdy v budoucnu uvidíme Pendulum Wars, a třeba jako poslední misi E-Day :D
  • Trosku jim Baird silha.
    • To ne, to je optické znázornění nové vychytávky hry, Baird může sledovat dva pohybující se cíle najednou :D:D :B
    • ales.smutny
      Že jo?:)
  • Kdyby vas to nahodou nekoho zajimalo tak jsem vam chtel napsat ze si o GoW nemyslim nic moc pekneho. Dekuju za pozornost.
    • Co máš proti Gearsu, kromě toho, že většina dílů je na konzole? *1*
    • ales.smutny
      Spíš to pravěpodobně nikoho nezajímá...:)
      • :D
    • Smarja to jsou tady vsichni tak uvedomely ze se nikdo nechce hadat? :D
      • h0p3
        já jsem PCčkář s konzolí, semnou nepočítej :D
  • Doufam ze tvurci nejake jine hry nebudou resit kdy si lide prestali vytirat p.del lopuchem ale presli na toaletni papir. *6*
    • zapomínáš na mezi etapu používání kousků hedvábí :D... a také byla doba kdy užívali holou ruku *14*
      • úplně jste ovšem vynechali období, kdy se zadky neutírali vůbec;)
  • h0p3
    pro mě je spíš GoW o špičkový hratelností než o motorovce, ale co v MP nedám na svýho Lancera dopustit, takže palec hore *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit