Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S autorem článku nemohu úplně souhlasit. Tohle je první video AC III, které vypadá k něčemu. Zatím bylo každé víc odrazující než předtím (běhání po kamenných stromech, povraždění anglické armády v poli, bitka speed-boatů s plachtami...).
    Město jako první vypadá alespoň trochu normálně. Až na assasinův obleček, který je tam jak pěst na oko (jak už se tu psalo).
    Jestli se ale nevytáhnou alespoň s jedním videem, kde by Connor vraždil někoho jiného, než pravidelnou britskou armádu, tak si celou hru mohou vetknout kamsi. Osobně bych doufal ve speciální misi, jejímž cílem by bylo inhumování bandy za indiány maskovaných buranů, kteří znehodnotili dodávku čaje... v Bostonu to tuším bylo... *3*
  • Ta hra bude super a ještě lepší bude, až se angláni s příchodem prvního DLC naučí, že muškety nemusí sloužit jenom k bodání…
  • Hairy_Ass
    U mě je to přesně naopak. Město (Boston) se mi z ukázek líbilo. Sice tam nikde nejsou megapaláce a katedrály jako v evropských metropolích, ale působilo to na mě živým dojmem. Naproti tomu mě nijak nepotěšily "jachtařské závody" s válečnými plachetnicemi.
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Po prvním zabití Brita by Connor visel do týdne s tím svojim nenápadným "ohozem". To autoři vůbec nedomysleli.


    P.S: Snad to nebude je v Brotherhood, kdy jsem směle mohl naběhnout do 10 nepřátel, dvou těžce ozbrojených rytířů a přežil jsem to. To mě pak už ani nebavilo.
    • No nevim, podle mě to bude ještě horší. Tady budeš moct naběhnout do celý armády s puškama a přežiješ to.
  • xixixao
    Souboje vypadají pořád stejně (napadá vždy jen jeden, ostatní čekají), jsou slyšet rozhovory odevšad, takže není vůbec poznat, kdo kde mluví a nejhorší je, jak je pořád neviditelný - tohle možná dávalo smysl v jedničce, ale dokážete si představit, že by si v téhle době stoupl takovej maník mezi dva osadníky a oni jen tak klábosili dál? Nevím, co si autoři nastudovali, ale takhle oblečený poloindián by měl pozornost všech kolemjdoucích na každém kroku...
    • Nejlepší je, jak skočí před zraky desítek lidí do slámy na povozu, aby hned v zápětí vyskočil a lidi se ani neohlídli...nedodává to moc na uvěřitelnosti scény. A se souboji souhlas.
  • DangerousDave
    čo má človek z pekného mesta a dobrého technického spracovania keď sa všetci nepriatelia rozhodnú spáchať samovraždu na vašej sekere.
  • S Petrem nemůžu souhlasit co se týče města. Přijde mi to jako vítaná změna. Nemusí být vše hned velkolepé. Města prostě jsou jednotvárná, pokud je chceme mít velká a urbanisticky realistická, jak už psalo Warhorse Studios na svém blogu. Jak už tu ale někdo psal, nesedí mi to, jak je assassin oblečen. Absolutně nezapadá do davu a právě v tom přeci od počátku série měla být jeho hlavní zbraň. Měl by mít nějaký větší klobouk zaražený do čela a třeba kabát nebo košili s vysokým límcem. Kapucín byl ve videu jediný a to byl právě Connor.
    • naprosto s tebou souhlasim :D mel by mit treba mestansky oblek anebo prestrojeni za anglickeho vojaka
  • calwin
    no vidím že vela vecí si pobralo z ac 3 aj watch dogs... vyzerá to fajn len mám dojem že to s počtom nepriateľov trochu prestrelili
    • Izmæl
      No, já tam vidím teda jen jednu věc, kterou si nejspíš WD pobralo od AC, a sice, že kolem Connora lítají takové ty sítě, přesně jako kolem Aidena, když vytáhl mobil a začal hackovat. Jaké jsou když tak ty další?
      • calwin
        tak bojový systém... grafika je tiež dosť podobná neviem či to náhodou nebeží na rovnakom engine... celé sa to hýbe dosť podobne... zatial ti však nemôžem povedať čo všetko lebo som jedno ani druhé nehral ale presne na tie siete som narážal :D to je prvé čo ma upútalo na watch dogs aj na ac 3
        • GlaDOS
          Nezapomeň na nového Splinter Cella, který má z Assasina snad všechny pohybové animace.
        • Izmæl
          Protože to vypadá hodně hustě. :)
    • to se ještě asi bude dolaďovat...a taky doufám že trochu vyladěj to,aby nepřátele alespoň párkrát vystřelili když už maj ty střelný zbraně
    • BoB.2
      Právě že ne souboje byli moc snadný prostě budeš muset někdy utéct.
      • Tikov
        Utíkat měl hned po prvním odhalení. Už to mělo být nad jeho síly- koneckonců to dokazuje, jak mu Brit míří bajonetem asi 5 s na ledviny (i kdyby neměl nabito, mělo být po něm). Při stávající kvalitě nepřátel se klidně mohl vrhnout do toho davu a všechny pobít (a bez ztráty kytičky).
  • MidnighT91
    Sám musím uznat že jsem se moc unáhlil... Ta hra vypadá skvěle a i přes to že mě zklamaly prostředím se na to těším, nové animace jsou krásně plynulé a působí neskutečne adrenalinovým akčním dojmem...
    • Já teda krásně plynulé animace v té ukázce moc neviděl. Bez Euforie podle mě tvůrci nedrží krok s tím, co už jsme mohli vidět například v RDR. Osobně nechápu, proč dnes Euphorii nemá každá druhá hra. Příjde mi to jako malá herní revoluce, kterou všichni ignorují.
      • Ale objektivně dodávám, že jsou ty animace z těch lepších v dnešních hrách, to rozhodně. Největší trapas si totiž zase způsobil Crytek s novým Crysis. Pořád se nepoučili a raději upřednostní pokročilejší shadery...
  • Bude to hrozná kravina... *10*
    • a nějakej argument?
    • BoB.2
      Jistě a už jsi to dohrál.
      • Dej si diktát na i a y ... *13*
        • Generalmagor
          A ty už sem raději nic nepiš *4*
          • Zalez magore... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit