Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tak pokud to nebude P2W, tak proč ne:) Každá "diablovka" se hodí. Osobně jsem teď zkoušel War of the Immortals a není to špatné.
  • Hraju D3 a musím přiznat že grafika Path of Exile se mi líbí více je toková surová. *3*
    • genki.sudo
      Grafika má možno nejaký ten nádych originality ale je i tak veľmi zlá.. Najhoršie sú tie otrasné modely..
      • Copak modely ale animace... :/
  • Za mě pořád nejhorší hra z těchhle dnešních čtyř diablovek (GD,D3,TL2,POE). Nápad s mapami zajímavej, ale asi bych si to musel zahrát aby na mě pořád nepůsobil tak divně. *hmm*
    Jinak největší plus a výhoda téhle hry nad ostatními třemi je F2P. Což ji může pořád vyzdvihnout, ale vše se uvidí až při release všech.
    • +100
  • CRYPT
    Po nove Lare Croft je toto hned druha ma nejocekavanejsi hra
  • U hrani bety tehle hry jsem normalne usinal... ale grafiku to melo docela hezkou o tom zadna.
    • LamacJoysticku
      co je tam jinak teda, ze je to pro tebe takova nuda??
      • ta uvodni mapa minimalne, obrovska zablacena plaz, nic na ni, jen hodiny pobihani v blate nez tam clovek odbeha prvni questy... Ja v tom teda fakt az takovej zazrak nevidim. Ten system skillu v tech gemech mi taky neprisel nejak extra zabavnej ale treba to je jen tim ze jsem se unudil uz u zacatku a nic me nelakalo dal.
  • Lepší než Diablo 3
  • LamacJoysticku
    Ja u sebe jsem zjistil, ze 70 procent uspechu u rubacky jsou pro mne zvuky tesu. Proste to musi zadunet azas azas a chci to slyset zas a zas od sameho zacatku do konce. To me treba u jedne konkurencni hry, Torch to nebyl, donutilo hru ani poradne nezacit hrat. Prote jakobych hral bez zvuku. Snad to tady bude jiny, ale zatim des a bes ty seky.
  • tuto hru jsem hrál v betě, nějaké chyby jsem si nevšiml a jako free titul výborná diablovka, jen už mě to nějak nebaví jak stárnu, bušit pár kláves a postupovat
    • LamacJoysticku
      to je hra do prace a ne pro volny cas, alt+tab. uvidis jak te bude bavit *3*
      • Veskoslav
        V práci se pracuje. Pochopíš, až přestaneš hchodi do školy.
  • hral som betu a bolo to velmi chytlave. vobec to nebolo lahke a ten maly inventar ma len sral:D
  • Take nazor :-) A ja ho respektuji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit