Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film jim nevysel tka udelaji hru jo?
  • Plné zuby určitě ne jediná zminitelná hra je L4D 2 a filmy tak možná klasiky jako Romerovy filmy , takže určitě uvítám pořádnou zombie střílečku
  • Knihu vlastním a je velice dobrá, ikdyž teďka zrovna se mi číst nechce, tak doufám, že se k ní někdy vrátím.
  • Dík za tip na knihu...něco takového (širokej záběr) mi chybělo...koho má furt bavit zombícká katastrofa v obchodnim centru
  • EuroSamurai
    Já tedy zombie nemám plný zuby ba naopak mi příde, že toho co stojí za zmínku je velice málo a filmy sou na tom ještě hůř než hry .
    • Zombie her a filmů je strašně moc - až mi to leze ušima... Jediný kvalitní tituly jsou day-z a Zombieland. Ale tohle vypadá fakt dobře ta kniha... Jinak docela se mi líbilo L4D 2 a Killing floor, ale to jenom fakt chvilku...

      Problém je, že se u čistě Zombie apokalyps se nepracuje s žánrem survival...

      Edit: Teda bude jich asi víc. Teď jsem si vzpomněl na 28 dní poté...
      • JohnyTheZik
        Je spousta dobrejch Z filmu.. Rikal jsem si, ze budes narocnej, ale jestli se ti libi Zombieland, jakoze je to dobra sranda, tak pak nevidim problem ani v Soumraku a Usvitu Mrtvych nebo treba Braindead apod.. je toho dost :)
      • Meiton
        Dead Island byl taky super *4*
  • Kniha je hodně dobře napsaná a zajímavé je, že třeba postup vlády JAR nebo Izraele vychází ze skutečných plánů pro práci s nákazou. Materiálu na hru je tam IMHO spousta a klidně by fungoval i reportážní styl... No necháme se překvapit, raději budu skeptický....
  • Mam jak knizku tak i Audio Book v anglictine a je to paradni zalezitost dobre se posloucha i cte.
  • Já se spíš těším na film, hra bude přinejlepším tuctová průměrná kravina.
    • ZvacA
      Jak bylo řečeno v článku, s filmem to taky není žádná sranda. http://fandimefilmu.cz/clanek/1283-world_war_z_nikoliv_katastroficka_ale_katastrofalni
  • ZvacA
    World war Z je rozhodně vynikající záležitost, pro milovníky zombie tématiky určitě slušná věc a řadím se k doporučení. Je pravda, že osobně jsem od knihy čekal trochu víc a zprvu i něco jinýho, dále snad větší hloubku v některých věcech a dovysvětlení řady otázek - což mohl být samozřejmě Brooksův úmysl - ale i tak jsem poslední stránku otáčel s velkou spokojeností. Je to taky jedna z mála věcí, která si primárně nebere do středu zájmu provařené skupiny přeživších zavřených v obchoďácích, na farmě a podobně a sleduje tak vývoj zombie incidentu z malé perspektivy. Naopak, záběr k politickým a zejména vojenským silám, kteří hrají logicky počáteční prim při střetu s nemrtvými, popis jejich bojových akcí a sledování zombie apokalypsy očima jednotlivých vojáků při ne zrovna malých operacích proti hordám zombíků, je něco, co buď chybí u většiny filmů a hrách o této tématice a nebo je tato sféra ukázána v náznacích. Což je dle mýho docela škoda. Pro jednou by to chtělo titul nebo film, kde bychom vzali pod kontrolu příslušníka nějaké vojenské jednotky, která byla odeslána na první pohled k banální asistenci a která by se zvrtla v boj s nemrtvými, třebas ve městě, či v nějaké oblasti...
    • Jo mohli byto udělat z pohledu nějákýho alpha týmu....a nebo se zaměřit na boj v katakombách pod Paříží
  • díky za tip, po té knize se kouknu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit